John Degenkolb (HTC-Highroad) po odczytaniu zapisu z fotokomórki został triumfatorem drugiego etapu Volta ao Algarve. Młody Niemiec pokonał Tylera Farrara (Garmin-Cervelo) oraz Michaela Matthewsa (Rabobank). Liderem pozostał Philippe Gilbert (Omega Pharma-Lotto). Najlepszy z kolarzy CCC Polsat Polkowice, Bartłomiej Matysiak był 64.

Dzisiejszy,  odcinek Lagoa – Lagos (186,5 km), był zbliżony profilem do poprzedniego dnia, jednak wyznaczone zostały na nim trzy górskie premie 3. kategorii, a na ostatnich kilometrach znów było kilka małych wzniesień. W dzisiejszą ucieczkę dnia zabrali się: Remi Di Gregorio (Astana), Steven Kruijswik (Rabobank), Johan Coenen (Topsport) oraz Thomas De Gendt (Vacansoleil). Czwórka zgodnie pracowała jednak została schwytana na kilkanaście kilometrów przed kreską. Po skasowaniu odjazdu, na solową akcję zdecydował się Oleg Chuzdha (Caja Rural). Jednak akcja Ukraińca zakończyła się po przejechaniu kilkuset metrów.

Na finiszu najlepszy okazał się zaledwie 22-letni Dagenkolb, pokonując znacznie bardziej doświadczonego i utytułowanego Amerykanina, Tylera Farrara. Trzecie miejsce zajął kolejny z przedstawicieli młodego pokolenia sprintu, 21-letni Australijczyk Michael Matthews. Alberto Contador (SaxoBank)  zajął wysoką, 12. pozycję. Bartłomiej Matysiak był 64., Jose Mendes (CCC Polsat Polkowice) jedną pozycję dalej.

W klasyfikacji generalnej prowadzi Gilbert, który ma 4 sekundy przewagi nad Dagenkolbem oraz 8 nad Farrarem. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem jest Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice), który ze stratą 1 minuty i 3 sekund jest 93.

Stawkę w wyścigu zamyka Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice), który do lidera traci już 11 minut i 7 sekund.

Etap numer 3. Tavira – Malhão (179,2 km) z pewnością namiesza w klasyfikacji generalnej. Podjazdy choć nie długie, to bardzo interwałowe o dużym nachyleniu. Tego dnia do pokonania kolarze mają cztery premie górskie 3. kategorii oraz finałowy podjazd pod Alto do Malhão, który oznaczony został 2. kategorią.

Prezentacja wyścigu > tutaj

Wyniki 2 etapu Volta ao Algarve:

1 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad 4:57:56
2 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo
3 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team
4 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard 0:00:01
5 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale
6 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto
7 Filipe Duarte Sousa Cardoso (Por) Barbot – Efapel
8 Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek
9 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team
10 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana
11 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
12 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
13 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard
14 Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling
15 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack
16 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo
17 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team
18 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team
19 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek
20 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling
21 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
22 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
23 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
24 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack
25 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana
26 Boy Van Poppel (Ned) UnitedHealthcare Pro Cycling
27 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
28 Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale
29 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad
30 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
31 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:09
32 Alejandro Marque Porto (Spa) Onda
33 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
34 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
35 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
36 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
37 Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad
38 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) LA – Antarte
39 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
40 Bruno Pires (Por) Leopard Trek
41 Sergio Ferreira Sousa (Por) Barbot – Efapel
42 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana
43 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
44 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) Tavira
45 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
46 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
47 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
48 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
49 Henrique Casimiro (Por) Tavira
50 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack
51 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
52 Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
53 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
54 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team
55 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
56 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
57 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
58 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
59 Sander Armee (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
60 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard
61 Serge Pauwels (Bel) Sky Procycling
62 José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural
63 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
64 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice
65 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
66 Jens Keukeleire (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
67 Santiago Perez Fernandez (Spa) Barbot – Efapel
68 André Fernando Santos Martins Cardoso (Por) Tavira
69 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
70 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
71 Delio Fernandez Cruz (Spa) Onda
72 David Da Silva Livramento (Por) Tavira
73 Bruno Matos Sancho (Por) LA – Antarte
74 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
75 Helder Oliveira (Por) Onda
76 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard
77 Jérôme Baugnies (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
78 Raul Alarcon Garcia (Spa) Barbot – Efapel
79 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team
80 Ruben Martinez (Spa) Caja Rural
81 Michael Barry (Can) Sky Procycling
82 Christian Meier (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
83 Hugo Sabido (Por) LA – Antarte
84 Bruno Silva (Por) LA – Antarte
85 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack
86 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto
87 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek
88 Daniel Mestre (Por) Tavira
89 Rui Miguel Sousa Barbosa (Por) Barbot – Efapel
90 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
91 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
92 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
93 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto
94 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
95 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo
96 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale
97 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard
98 Hernani Broco (Por) LA – Antarte
99 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack
100 Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana
101 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
102 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
103 William Clarke (Aus) Leopard Trek
104 Rui Vinhas (Por) LA – Antarte
105 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
106 Tomas Swift Metcalfe (GBr) Tavira
107 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
108 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
109 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
110 Charles Wegelius (GBr) UnitedHealthcare Pro Cycling
111 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
112 César Fonte (Por) Barbot – Efapel
113 Ricardo Mestre (Por) Tavira
114 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team
115 Coen Vermeltfoort (Ned) Rabobank Cycling Team
116 Martin Mortensen (Den) Leopard Trek
117 Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling
118 Bruno Antero Lima (Por) Onda
119 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural
120 Daniel Eduardo Moreira Silva (Por) Onda
121 Amaro Antunes (Por) LA – Antarte
122 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
123 Alberto Morras Fernandez (Spa) Onda
124 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team
125 Morgan Schmitt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
126 Hugo De Matos Sancho (Por) LA – Antarte
127 Ricardo Vilela (Por) Onda
128 Stijn Joseph (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
129 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
130 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard
131 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard
132 Víctor De La Parte (Spa) Caja Rural
133 Arturo Mora Ortiz (Spa) Caja Rural
134 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
135 Luis Filipe Albino Silva (Por) Tavira
136 Martijn Maaskant (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:00:35
137 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:36
138 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
139 Sergio Miguel Vieira Ribeiro (Por) Barbot – Efapel
140 Joaquin Sobrino (Spa) Caja Rural
141 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek
142 Blazej Janiaczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice
143 Daniel Alexandre Freitas (Por) Barbot – Efapel
144 Sébastien Rosseler (Bel) Team RadioShack 0:00:44
145 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:00:48
146 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
147 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:00:52
148 Dominique Cornu (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
149 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling 0:00:58
150 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:02
151 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo 0:01:15
152 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
153 Ion Pardo Abarzuza (Spa) Onda 0:01:19
154 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:30
155 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:01:33
156 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:03:04
157 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
158 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 0:05:03
159 Frederik Willems (Bel) Omega Pharma-Lotto
160 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto
161 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:05:51
DNF Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
DNF David Zabriskie (USA) Team Garmin-Cervelo
DNS Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo
DNS Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo

Klasyfikacja generalna po 2 etapie Volta ao Algarve:

1 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 9:34:23
2 John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad 0:00:04
3 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 0:00:08
4 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team 0:00:09
5 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team 0:00:10
6 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard 0:00:15
7 Filipe Duarte Sousa Cardoso (Por) Barbot – Efapel
8 Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek
9 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
10 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team
11 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
12 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack
13 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
14 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack
15 Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling
16 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
17 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard
18 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo
19 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana
20 Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale
21 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling
22 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
23 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
24 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad
25 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:17
26 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:00:19
27 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana 0:00:22
28 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek
29 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale
30 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
31 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana
32 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:23
33 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
34 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
35 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
36 Sergio Ferreira Sousa (Por) Barbot – Efapel
37 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
38 Alejandro Marque Porto (Spa) Onda
39 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
40 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack
41 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
42 Bruno Pires (Por) Leopard Trek
43 André Fernando Santos Martins Cardoso (Por) Tavira
44 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
45 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team
46 Henrique Casimiro (Por) Tavira
47 José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural
48 Raul Alarcon Garcia (Spa) Barbot – Efapel
49 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
50 Sander Armee (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
51 Santiago Perez Fernandez (Spa) Barbot – Efapel
52 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
53 Michael Barry (Can) Sky Procycling
54 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto
55 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:26
56 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:29
57 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:00:30
58 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
59 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
60 Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
61 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
62 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
63 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) LA – Antarte
64 Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad
65 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
66 Serge Pauwels (Bel) Sky Procycling
67 Delio Fernandez Cruz (Spa) Onda
68 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
69 Jens Keukeleire (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
70 David Da Silva Livramento (Por) Tavira
71 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
72 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard
73 Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana
74 Hugo Sabido (Por) LA – Antarte
75 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
76 Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling
77 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
78 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 0:00:42
79 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) Tavira 0:00:47
80 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad
81 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
82 Rui Miguel Sousa Barbosa (Por) Barbot – Efapel
83 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
84 Hernani Broco (Por) LA – Antarte
85 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
86 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo
87 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack
88 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
89 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
90 Ricardo Vilela (Por) Onda
91 Martijn Maaskant (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:00:49
92 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard 0:00:57
93 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:03
94 Alberto Morras Fernandez (Spa) Onda
95 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:01:06
96 Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard
97 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
98 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard
99 Ruben Martinez (Spa) Caja Rural
100 Daniel Mestre (Por) Tavira
101 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale
102 Martin Mortensen (Den) Leopard Trek
103 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard
104 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard
105 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
106 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling 0:01:12
107 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:01:13
108 Dominique Cornu (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
109 Sergio Miguel Vieira Ribeiro (Por) Barbot – Efapel 0:01:14
110 Robert Wagner (Ger) Leopard Trek
111 Christian Meier (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:01:18
112 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:01:20
113 Bruno Matos Sancho (Por) LA – Antarte 0:01:32
114 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:37
115 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:39
116 Sébastien Rosseler (Bel) Team RadioShack 0:01:41
117 Stijn Joseph (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:44
118 Daniel Alexandre Freitas (Por) Barbot – Efapel 0:01:47
119 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek 0:01:48
120 Hugo De Matos Sancho (Por) LA – Antarte 0:01:52
121 Amaro Antunes (Por) LA – Antarte 0:02:01
122 Helder Oliveira (Por) Onda 0:02:04
123 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:02:08
124 Tomas Swift Metcalfe (GBr) Tavira 0:02:18
125 Luis Filipe Albino Silva (Por) Tavira
126 Rui Vinhas (Por) LA – Antarte 0:02:23
127 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:02:38
128 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:42
129 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:02:45
130 Coen Vermeltfoort (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:56
131 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:02:57
132 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team 0:03:05
133 Bruno Silva (Por) LA – Antarte 0:03:08
134 Jérôme Baugnies (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:03:13
135 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team
136 Nelson Oliveira (Spa) Team RadioShack
137 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
138 Bruno Antero Lima (Por) Onda
139 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural
140 Daniel Eduardo Moreira Silva (Por) Onda
141 Víctor De La Parte (Spa) Caja Rural
142 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:03:26
143 William Clarke (Aus) Leopard Trek 0:03:36
144 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
145 Joaquin Sobrino (Spa) Caja Rural 0:03:40
146 Ion Pardo Abarzuza (Spa) Onda 0:04:23
147 Arturo Mora Ortiz (Spa) Caja Rural 0:05:04
148 Boy Van Poppel (Ned) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:05:17
149 César Fonte (Por) Barbot – Efapel 0:05:20
150 Ricardo Mestre (Por) Tavira 0:05:23
151 Charles Wegelius (GBr) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:05:25
152 Morgan Schmitt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
153 Blazej Janiaczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:05:52
154 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:06:04
155 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural 0:06:08
156 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
157 David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo 0:06:13
158 Frederik Willems (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:08:07
159 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto
160 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 0:10:19
161 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:11:07

Foto: www.corvospro.com