W sezonie 2011 na polskim rynku pojawią się nowe modele profesjonalnych rękawiczek kolarskich oznaczonych logo DANIELO Sportswear. Firma przygotowała dwa modele rękawiczek adresowanych dla wymagających użytkowników.

Pierwszy model AERO jest odpowiedzią firmy na aktualne trendy, obowiązujące w zawodowym peletonie. Rękawiczki letnie, wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Wierzchnia warstwa wykonana z jednolitej lycry, wewnętrzna strona rękawiczek charakteryzuje się zastosowaniem mikro siateczki – materiału przepuszczającego powietrze, Dodatkowo w celu polepszenia komfortu jazdy zastosowane zostały specjalne „amortyzatory”, zapewniające wygodę i jednocześnie stabilny oraz pewny chwyt rąk na kierownicy.

Drugi model rękawiczek kolarskich SPRING przeznaczony jest do jazdy w chłodniejsze dni. Charakteryzuje się zastosowaniem ocieplanego materiału zapewniającego komfort termiczny w temperaturach do (– 5 stopni C)

Unikatowy krój oraz nowoczesne wzornictwo to cechy które wyróżniają te produkty z grona artykułów dostępnych na rynku. Obie wersje rękawiczek kolarskich DANIELO będą dostępne w sprzedaży od stycznia 2011.

Firma Danielo w sezonie 2011 będzie zaopatrywała w dodatki do strojów ekipy ProTeams: HTC-Highroad oraz Leopard-Trek!

Szczegóły na stronie www.danielo.pl