Szosowa grupa kolarska Danielo, to kolejna ekipa, którą będziemy mogli podziwiać na polskich i światowych szosach w sezonie 2010.

W sezonie 2010 grupa DANIELO występowała będzie w 8 osobowym składzie. W gronie zawodników ekipy, zarejestrowanej w kategorii MASTERS znaleźli się:
Bieniek Tomasz (M2),
Chądzyński Daniel (M1),
Kulik Andrzej (M2),
Marciniak Robert (M2),
Pakoca Daniel (M2),
Przybyszewski Paweł (M2),
Stelmaszek Karol (M1)
Wróbel Wojciech (M1),

W tym roku głównym celem sportowym grupy jest współzawodnictwo w wyścigach szosowych kategorii Masters, oraz Elite (wyścigi Open), planowane są także starty w ramach cyklu maratonów Legia MTB Maraton oraz udział w imprezach szosowych poza granicami kraju (PŚ, MŚ).

Tegoroczny sezon, po dobrze przepracowanej zimie, ekipa rozpocznie 28 marca, wyścigiem szosowym w Sobótce.

Jak co roku jednym z podstawowych zadań zespołu jest testowanie nowych produktów firmy DANIELO, które znajda się w ofercie w nadchodzących latach.

Rozpoczynający się sezon 2010 to kolejny rok współpracy firmy Danielo, jako sponsora pomocniczego zawodowej grupy kolarskiej LEGIA FELT. Jakość produktów firmy Danielo doceniły w tym roku ekipy Pro Tour – m.in. Milram, HTC-Columbia. Na części sprzętu, z którego korzystaja kolarze ze światowej czołówki, znalazlo się logo firmy Danielo!

Z przyjemnością informujemy, iż serwis naszosie.pl jako patron medialny będzie wspierał działalność sportową i na bieżąco informował o wynikach grupy Danielo.

Życzymy powodzenia podczas tegorocznej rywalizacji.