Manolo Saiz powraca do kolarstwa. Kontrowersyjny menager poinformował o swojej decyzji na portalu Twitter. Saiz miałby prowadzić tajemniczy amatorski zespół kolarski w Hiszpanii.

Saiz jak informowaliśmy jeszcze w sierpniu, realizuje swój plan i znalazł nowy zespół, który będzie tworzyć od podstaw. Hiszpan zapowiadał, że skupi się na rynku azjatyckim, a tymczasem znalazł pracę na „swoim podwórku” – Hiszpanii.  Saiz nie prowadził żadnego profesjonalnego zespołu kolarskiego od maja 2006 roku, kiedy to został aresztowany.

Były menedżer grupy ONCE oraz Liberty Seguros, podejrzewany o udział w tzw. Operacion Puerto, ale nie postawiono mu zarzutów. Teraz Hiszpan wraca, ale jak na razie jego plany są osnute tajemnicą.

Na portalu Twitter Hiszpan oświadczył, że cieszy się, że może wrócić do tego co najbardziej kocha. Podziękował wszystkim za wsparcie i za pokładane w nim zaufanie przez nowych pracodawców. O swoim nowym zespole napisał, że nowa praca spowoduje, że znajdzie się bliżej swojego ukochanego sportu.

Na temat nowego zespołu Manolo Saiza krąży wiele plotek, czasopismo Marca insynuuje, że nowym pracodawcą Hiszpana może być Cueva el Soplao.

Galopente

Foto: www.corvospro.com

Poprzedni artykułAlessandro Petacchi nadal czeka na werdykt CONI
Następny artykułJack Bobridge został mistrzem Australii
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments