Witam Serdecznie!!! Przez ostatni okres niestety nie mogłem napisać, co u mnie słychać, ponieważ moja strona była w przebudowie. Od dnia dzisiejszego możecie już odwiedzać www.tomaszmarczynski.com w całkiem nowej odsłonie. Obecnie będzie można na niej znaleźć nie tylko wieści ode mnie ,ale również inne wiadomości z kolarskiego oświata. Mam nadzieję, że pomysł Wam się podoba i że teraz będziecie jeszcze częstszymi gośćmi mojego portalu.
Ok. Teraz może kilka słów co działo się u mnie w ostatnim czasie.

Tuż po powrocie z „Grodów” dopadła mnie angina i prawie tydzień spędziłem w łóżku z prawie czterdziestostopniową gorączką. Następnie, kilka dni w związku z ciągle padającym deszczem spędziłem trenując jedynie na rolce. Później tydzień treningów i znowu jakieś przeziębienie. Generalnie nie za wesoło. Obecnie powoli wracam do zdrowia i przygotowuję się do czekających mnie startów. Będą to na pewno GP Kanton Argau w Szwajcarii, a następnie dwa klasyki we Włoszech Gp Nobili, tydzień później Mistrzostwa Polski. Taki jest mój plan startów na najbliższy miesiąc.

Oczywiście o osiąganych rezultatach będę informował na bieżąco.

Pozdrawiam T.M.

Źródło: tomaszmarczynski.com

Foto: Andrzej Dyszyński


Poprzedni artykułIII Parczewski Maraton Rowerowy już 26.06.2010
Następny artykułRadioshack i Quick Step podały składy na Dauphine Libere 2010
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments