Kolarz ekipy Ag2R, Christophe Riblon został zwycięzcą 10 edycji francuskiego wyścigu Les Boucles du Sud Ardèche-Souvenir Francis Delpech.

Riblon na finiszu pokonał dwóch kolarzy BBox, Pierricka Fedrigo oraz Cyrila Gautiera.

Rywalizację ukończyło jedynie 53 kolarzy, bardzo wielu z nich się wycofało m.in. jedyny Polak w tym wyścigu, Jarosław Marycz (Team Saxo Bank).

Wyniki Les Boucles du Sud Ardèche-Souvenir Francis Delpech 2010:

1. RIBLON Christophe ALM 05:04:01
2. FEDRIGO Pierrick BTL 00:00:00
3. GAUTIER Cyril BTL 00:00:00
4. HUPOND Thierry SKS 00:00:00
5. SIMON Julien SAU 00:00:00
6. GENIEZ Alexandre SKS 00:00:00
7. SELLA Emanuele CMO 00:00:00
8. PAURIOL Rémi COF 00:00:00
9. COPPEL Jerome SAU 00:00:00
10. GONZALO RAMIREZ Eduardo BSC 00:00:00
11. CHEREL Mickaël FDJ 00:00:00
12. ROUX Anthony FDJ 00:00:00
13. DION Renaud RLM 00:00:00
14. BERTHOU Eric CMO 00:00:00
15. TURPIN Ludovic ALM 00:00:00
16. CHAMPION Dimitri ALM 00:00:00
17. LEVARLET Guillaume SAU 00:00:00
18. LHOTELLERIE Clément RLM 00:00:00
19. SØRENSEN Chris Anker SAX 00:00:00
20. TROFIMOV Yury BTL 00:00:00
21. MAZET Julien AUB 00:00:43
22. TRONET Steven RLM 00:01:59
23. BAR Jocelyn RLM 00:02:22
24. DELPECH Jean-Luc BSC 00:02:22
25. TAMAYO MARTINEZ Diego Alejandro CMO 00:02:22
26. KADRI Biel ALM 00:02:22
27. LEMARCHAND Romain AUB 00:02:22
28. DESSEL Cyril ALM 00:02:22
29. CUSIN Rémi COF 00:02:22
30. DI GREGORIO Rémy FDJ 00:02:22
31. MANGEL Laurent SAU 00:02:22
32. PINOT Thibault FDJ 00:02:22
33. LOUBET Julien ALM 00:02:22
34. MONIER Damien COF 00:04:59
35. KUZNETSOV Vyacheslav TIK 00:04:59
36. BONNAFOND Guillaume ALM 00:07:17
37. DIDIER Laurent SAX 00:07:17
38. VICHOT Arthur FDJ 00:07:56
39. ROY Jérémy FDJ 00:07:56
40. MEDEREL Maxime AUB 00:07:56
41. CHARTEAU Anthony BTL 00:07:56
42. KELDERMAN Wilco RB3 00:08:29
43. JORGENSEN Jonas Aaen SAX 00:08:29
44. ANTONOV Mikhail TIK 00:08:29
45. ARGUELYES Rodriges TIK 00:08:29
46. BALDO Nicolas ARH 00:08:29
47. BONNAIRE Olivier FDJ 00:08:29
48. HACECKY Vojtech ARH 00:08:29
49. KOSYAKOV Dmitry TIK 00:13:26
50. IGNATIEV Dmitriy TIK 00:13:26
51. WISLER Janick ARH 00:14:21
52. REICHENBACH Sébastien ARH 00:14:21
53. WILLMAN Frederik SKS 00:14:21