Zawodnicy Mróz ActiveJet dotarli do Lloret de Mar, gdzie rozpoczęło się ich pierwsze wspólne zgrupowanie. W temperaturze oscylującej w okolicach 15 stopni, kolarze będą trenować od 3 do 6 godzin. Powrót planowany jest na 28 lutego.

Lloret de Mar to stała przystań naszych zawodników w przygotowaniach do pierwszych startów. Dogodne warunki i urozmaicone trasy, spowodowały, że po raz kolejny właśnie w tym miejscu 14 zawodników naszego zespołu, będzie przygotowywało formę do pierwszych występów.

Wraz z zawodnikami jest obsługa zespołu, z masażystą Łukaszem Dudałą na czele, który do Hiszpanii dojechał samochodem wraz z rowerami i niezbędnym zapleczem technicznym.

Zawodnicy Mróz ActiveJet pozostaną w Lloret de Mar do 28 lutego. Następnie wrócą do Polski na tydzień, aby ponownie polecieć do Hiszpanii 7 marca.

Pierwsze starty planowane są na końcówkę marca. Szóstka zawodników poleci do Urugwaju, na tamtejszy narodowy tour – Vuelta Ciclista al Uruguay (26.03-04.04), a pozostali kolarze tradycyjnie rozpoczną sezon w Kryterium Kolarskim w Dzierżoniowie (27.02), a dzień później wystąpią w “Ślężańskim Mnichu” – Memoriał Romana Ręgorowicza w Sobótce.

Źródło: www.actionteam.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments