Mimo tego, że Arnaud Molmy (Team Roubaix-Lille Métropole) przekroczył linię mety na drugiej pozycji, to jednak wygrał 4 etap kolarskiego wyścigu Etoile de Bessèges.

Co prawda pierwszy linię mety przekroczył wczorajszy zwycięzca etapowy Samuel Domoulin (Cofidis), lecz filigranowy Francuz został przesunięty na ostatnią pozycję w peletonie, za nieprawidłowy finisz.

Zaledwie 21-letni Molmy, pokonał na finiszu Matthieu Ladagnous (FDJ) oraz Pietera Ghylleberta (An Post-Sean Kelly).

Zwycięstwo etapowe pozwoliło młodemu kolarzowi na objęcie prowadzenia w klasyfikacji generalnej wyścigu, w której wyprzedza Samuela Dumoulin oraz Anthonego Geslin (Française des Jeux).