Ekipa Garmin-Transitions przemieściła się ze swojej europejskiej siedziby w Gironie do Alicante w Hiszpanii, na swój pierwszy obóz treningowy w sezonie 2010.

Oprócz składu, który niedawno zakończył ścigać się na wyścigu Tour Down Under, reszta ekipy razem z obsługą rozpoczęła dwu tygodniowe zgrupowanie pod koniec minionego tygodnia.

W programie znalazły się między innymi spotkania integrujące drużynę, ćwiczenia na sali oraz oczywiście jazda na rowerze. Sezon 2009 był najbardziej udanym sezonem w historii ekipy. Sprinter Tyler Farrar wygrał 11 wyścigów, David Zabrskie odniósł sukces Tour of Missouri. No i oczywiście wspaniała postawa Bradley`a Wiggins`a i Christian`a Vande Velde podczas Tour de France, który obydwaj ukończyli w pierwszej dziesiątce

Choć Wiggins przeniósł się do Sky Team, zespół podpisał kilka dobrych kontraktów z takimi kolarzami jak Robbie Hunter, Michel Kreder, Johan Van Summeren, Peter Stetina, Fredrik Kessiakoff i Travis Meyer.

Poprzedni artykułWłaściciel marki Wilier-Triestina potrącony przez samochód
Następny artykułLoddo wygrywa ostatni etap TDS. Nibali cały wyścig.
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments