Johan BruyneelJohan Bruyneel uważa, że skład jego ekipy RadioShack, posiada niezbędną motywację potrzebną do realizacji jego celu, jakim jest zwycięstwo na otwarcie sezonu, podczas Tour Down Under w tym tygodniu. Dla ekipy RadioShack, australijski wyścig będzie debiutem w ProTour.

Cały sztab ekipy RadioShack przybył do Australii, aby zobaczyć debiut zespołu i oczywiście ma nadzieję, że ich sprinter Gert Steegmans, powalczy o pierwsze zwycięstwo w debiutanckim wyścigu.

To jest nowy zespół, dla mnie osobiście, po dwóch latach z Astaną to powrót do amerykańskiej organizacji i amerykańskiego ducha“, powiedział Bruyneel. “Oczywiście chcemy pokazać się z dobrej strony od samego początku, a najlepsza okazja do tego pojawia się podczas Tour Down Under. Mamy dobrego sprintera Gert`a Steegmans`a, który rozpoczyna nowy etap w swojej karierze, po nieudanym poprzednim sezonie, więc jesteśmy bardzo zmotywowani”.

Także chcemy pokazać się naszemu nowemu sponsorowi, mamy nadzieję wygrać etap w naszym pierwszym wyścigu dla RadioShack,” dodał.

“Nie mamy takich sprinterów jak Andre Greipel, Robbie McEwen lub Allan Davis powiedział Bruyneel. To moim zdaniem trójka faworytów. Lecz wiem, że Steegmans jest w stanie pokonać każdego z tej trójki” – kończy Bruyneel.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments