Lance ArmstrongLance Armstrong zdradza kolejne szczegóły dotyczące jego programu startów w 2010 roku. Prawdopodobnie pojedzie w Amstel Gold Race.

W wywiadzie dla holenderskiej telewizji, który zostanie wyemitowany dziś wieczorem o 20:30, Armstrong potwierdza, że planuje udział w wyścigu Amstel Gold Race w kwietniu tego roku.

Według holenderskiego portalu Wielerflits siedmiokrotny zwycięzca Tour de France, planuje wprowadzić klasyk do swojego harmonogramu wyścigowego ponownie, po tym jak zajmował w tym wyścigu 2 miejsce w 1999 i 2001 roku.

Amstel Gold Race jest najważniejszym holenderskim wyścigiem szosowym, który odbywa się w prowincji Limburg, a kończy się na słynnym podjeździe Cauberg w Valkenburgu. W zeszłym roku triumfował Sergei Ivanov, reprezentujący Team Katusha.

Wywiad z Armstrongiem zostanie wyemitowany w kanale telewizyjnym Nederland 3 o 20:30 dziś wieczorem.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
eugeniusz
eugeniusz

Jestem Polakiem mieszkam na pogurzu Dynowskim z miejscowości Hludno mam kolarke Kellys.Oglondalem wszystkie wyścigi Tour de France mam 42 lat.
Nazywam sie Eugeniusz Skotnicki,bardzo uwielbiam jazdy szosowej rowerem
duzo trenuje jezdze w dzień i nocy.Cale zycie mazylem o takiej kolazuwce
bardzo duzo sie modle do Boga że by Lance Armstrongowi wszyszcy dali spokuj.Mam szacunek dla wszystkich kolazy na calym świecie.
Mam nadzieje ze kiedyś w zyciu sie spotkamy mam 2 synów Piotr i Leszek.

pozdrawiam ciebie i calom rodzine