Theo EltinkTheo Eltink kończy zawodową karierę, taki komunikat zamieścił dziś na swojej stronie internetowej. 28-letni Holender, który reprezentował barwy Skil-Shimano, nie zdołał przedłużyć kontraktu.

„Miałem nadzieję, że w ostatnich miesiącach roku, może znajdę odpowiednią dla siebie ofertę… lecz bez skutku” – powiedział Eltink. „Niczego nie żałuję w swojej karierze. Dałem z siebie wszystko w 100 procentach i mogę spokojnie patrzeć w lustro.

Eltink związał się z Rabobankiem w 2005 r., w którym przez cały czas się rozwijał. Holender pozostał z Rabobankiem na cztery lata 2005-2008, a w 2009 roku przeniósł się do holenderskiego zespołu Pro Continental Skil-Shimano.

Holender ukończył sześć Wielkich Tourów w swojej zawodowej karierze, kończąc Giro d’Italia i Vuelta a España po trzy razy każdy. Jego najlepszy wynik to 24 pozycja w Vuelcie w 2006 roku.

Theo Eltink kończy swoją zawodową karierę, taki komunikat zagościł dziś na swojej stronie internetowej. 28-letni Holender który reprezentował barwy Skil-Shimano, nie zdołał przedłużyć kontraktu z Holenderską ekipą ProContinental i próby znalezienia nowego zespołu na 2010 r. okazały się nieskuteczne.

„Miałem nadzieję, że w ostatnich miesiącach roku, może znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę… lecz bez skutku. Eltink powiedział. „Nie mam nic do żałowania w mojej karierze. Dałem z siebie wszystko w 100 procentach i mogę spokojnie patrzeć w lustro.”

Eltink związał się z Rabobankiem w 2005 r. w którym przez cały czas się rozwijał. Holender pozostał z Rabobankiem na cztery lata 2005-2008, i przeniósł się do holenderskiego zespołu Pro Continental Skil-Shimano w 2009roku.

Eltink ukończył sześć Wielkich Tourów w swojej zawodowej karierze, kończąc Giro d’Italia i Vuelta a España po trzy razy każdy. Jego najlepszy wynik był w Vuelcie 2006 gdzie zakończył wyścig na 24-pozycji.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments