Tomasz Marczyński“Cześć!!! Grudniowe zgrupowanie już za nami. Przepracowaliśmy je naprawdę solidnie. Bez względu na pogodę każdy dzień wykorzystaliśmy maksymalnie. Przedśniadaniowe rozruchy, następnie poranne treningi na nartach, rowerze górskim, czy marszobiegi, a po południu ćwiczenia na Sali gimnastycznej, basen lub sauna.

Był również czas na wstępne omówienie pierwszej części sezonu oraz czekających nas startów. Oprócz tego dopasowywanie sprzętu MERIDA oraz strojów które w tym roku zapewni nam firma QUEST.

Obóz zakończony był uroczystą Wigilią w Polkowicach, która była okazją do spotkanie się wszystkich sportowców CCC i sponsorów dzięki którym możemy iść do przodu stawiając przed sobą kolejne cele.

Obecnie czas Świąt Bożego Narodzenia każdy z nas spędzi wraz ze swoimi Rodzinami, a już na początku stycznia spotkamy się ponownie aby wspólnie potrenować i jeszcze bardziej zgrać drużynę, która tak naprawdę już świetnie się rozumie.

Ja Wszystkim moim i Kibicom i generalnie Kibicom kolarstwa chcę życzyć Spokojnych i Radosnych Świąt, a w nadchodzącym roku wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Gorąco pozdrawiam.T.M.”

Źródło: www.tomaszmarczynski.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments