GarminW związku z pozyskaniem nowego sponsora, zespół Garmin-Slipstream od przyszłego sezonu będzie nosił nazwę Garmin-Transitions.

Drużyna Pro Tour, zarządzana przez Jonathana Vaughtersa ogłosiła, iż jej nowym sponsorem będzie firma Transitions, producent soczewek. Transitions Optical jest pierwszą firmą, która produkowała szkła fotochromowe, ciemniejące lub jaśniejące w zależności od natężenia światła.

„Nasi zawodnicy ciągle jeżdżą w róznych warunkach oświetleniowych. Będziemy mogli zwiększyć ostrość widzenia, a także ograniczyć zmęczenie oczu, co da nam przewagę na drogach” – powiedział Vaughters.

Zespół podpisał umowę długoterminową, jednak nie podaje szczegółów na ile lat.

Garmin, główny sponsor do zespołu produkujący nawigacje GPS, dołączył w 2008 roku, co pozwoliło zrobić krok do przodu i dołączyć do najlepszych drużyn świata.

W tym roku drużyna ukończyła Tour de France na czwartym miejscu z Bradleyem Wigginsem. W rankingach za ten rok plasuje się w pierwszej dziesiątce.

Poprzedni artykułDavide Rebellin zwrócił srebrny medal olimpijski
Następny artykułBez radia na Mistrzostwach Świata i wyścigach kategorii 1.2 i 2.2
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments