Wyniki Tour of Hainan z dnia 12.11.2009, Baoting – Xinglong, dystans 184 km

1 Boris Shpilevsky (Rus) Russia 4:45:56
2 Grega Bole (Slo) Slovenia
3 Francisco José Ventoso (Spa) Carmiooro – A-Style
4 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Ukraine
5 Andreas Schillinger (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
6 Kiel Reijnen (USA) Jelly Belly Cycling Team
7 David Pell (Aus) Savings & Loans Cycling Team
8 Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Continental Team
9 Haijun Ma (Chn) People’s Republic of China
10 Harald Starzengruber (Aut) ELK Haus
11 Guo Hui (Chn) People’s Republic of China
12 Xitao Ji (Chn) People’s Republic of China
13 Jeremy Yates (NZl) LeTua Cycling Team
14 Ablay Shugaipov (Kaz) Kazakhstan
15 Hyo Suk Gong (Kor) Seoul Cycling
16 Hafiz Rozli Mohd (Mas) LeTua Cycling Team
17 Mateusz Mroz (Pol) Mroz Continental Team
18 Wang Meiyin (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team
19 Bernard Van Ulden (USA) Jelly Belly Cycling Team
20 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Ukraine
21 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha
22 James Williamson (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
23 Matthias Brandle (Aut) ELK Haus
24 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Kazakhstan
25 Jean-Mitja Schlüter (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
26 Daniele Colli (Ita) Carmiooro – A-Style
27 Hans Bloks (Ned) Netherlands
28 Kam-Po Wong (HKg) Hong Kong
29 Volodymyr Starchyk (Ukr) Ukraine
30 Chun Hing Chan (HKg) Hong Kong
31 Gordon McCauley (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
32 Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan
33 Eric Drower (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
34 Peter Van Agtmaal (Ned) Netherlands
35 Maint Berkenbosch (Ned) Netherlands
36 King Wai Cheung (HKg) Hong Kong
37 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Continental Team
38 Dirk Müller (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
39 Andrey Mizurov (Kaz) Kazakhstan
40 Marc De Maar (Ned) Netherlands
41 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan
42 Piotr Osinski (Pol) Mroz Continental Team
43 James Spragg (GBr) Trek-Marco Polo Cycling Team
43 Jin Yong Choi (Kor) Seoul Cycling
45 Blaz Furdi (Slo) Slovenia
46 Seok Kyu Suh (Kor) Seoul Cycling
47 Phillip Gaimon (USA) Jelly Belly Cycling Team
48 Markus Eibegger (Aut) ELK Haus
49 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro – A-Style
50 Joseph Cooper (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
51 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Continental Team
52 Jonathon Lovelock (Aus)
53 Yong Li Ng (Mas) LeTua Cycling Team
54 Lars Wackernagel (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
55 Sergey Firsanov (Rus) Russia
56 Sergey Kolesnikov (Rus) Russia
57 Alexey Shchebelin (Rus) Russia
58 Wei Kei Chang (Tpe) Giant Asia Racing Team
59 Ondrej Pavek (Cze) AC Sparta Praha
60 Jai Crawford (Aus) Savings & Loans Cycling Team
61 Jianhua Ji (Chn) People’s Republic of China
62 Hari Fitrianto (Ina) Polygon Sweet Nice Team
63 Gang Xu (Chn) People’s Republic of China
64 Diego Alejandro Tamayo Martinez (Col) Carmiooro – A-Style
65 Valentin Iglinskiy (Kaz) Kazakhstan
66 Kiril Kazantsev (Kaz) Polygon Sweet Nice Team
67 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro – A-Style 0:00:32
68 Samuel Horgan (NZl) Subway-Avanti Cycling Team 0:00:33
69 Vitaliy Buts (Ukr) Ukraine
70 Serhy Hrechyn (Ukr) Ukraine 0:00:47
71 Fu Xing (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team 0:00:55
72 Nick Reistad (USA) Jelly Belly Cycling Team
73 Jure Zrimsek (Slo) Slovenia 0:01:02
74 Pengda Jiao (Chn) People’s Republic of China
75 Gyung Gu Jang (Kor) Seoul Cycling
76 Yen Lin Huang (Tpe) Giant Asia Racing Team
77 Kuei Hsiang Peng (Tpe) Giant Asia Racing Team
78 Laurent Beuret (Swi) Carmiooro – A-Style 0:02:17
79 Lars Pria (Rom) LeTua Cycling Team 0:22:12
80 Patrick Schachtner (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
81 Vladimir Duma (Ukr) Ukraine
82 Artyom Golovaschenko (Kaz) Polygon Sweet Nice Team
83 Alexandre Shushemoin (Kaz) Kazakhstan
84 Clemens Fankhauser (Aut) ELK Haus
85 Yuri Metlushenko (Ukr) Ukraine
86 Jaan Kirsipuu (Est) LeTua Cycling Team
87 Sean Ho Park (Kor) Seoul Cycling
88 Ho-Sung Cho (Kor) Seoul Cycling
89 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Continental Team
90 Alexey Shmidt (Rus) Russia
91 Han Feng (Chn) People’s Republic of China 0:34:20
92 Chi Ho Yuen (HKg) Hong Kong
93 Wang Yip Tang (HKg) Hong Kong
94 Chun Te Chiang (Tpe) Giant Asia Racing Team
95 Maxim Gourov (Kaz) Carmiooro – A-Style
96 Tjarco Cuppens (Ned) Netherlands
97 Jimmy Pranata (Ina) Polygon Sweet Nice Team
98 Mohd Rhazif Mohd Salleh (Mas) LeTua Cycling Team
99 Herwin Jaya (Ina) Polygon Sweet Nice Team
100 Steve Cunningham (Aus)
101 Grischa Janorschke (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
102 Serge Herz (Ger)
103 William Dickeson (Aus) Savings & Loans Cycling Team
104 Joel Pearson (Aus) Savings & Loans Cycling Team
105 Matej Stare (Slo) Slovenia
106 Sergey Kudentsov (Rus) Polygon Sweet Nice Team
107 Hayden Godfrey (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
108 Gasper Svab (Slo) Slovenia
109 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenia
110 Steffen Radochla (Ger) ELK Haus
111 René Obst (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
112 Roman Krasilnikov (Rus) Polygon Sweet Nice Team
113 Ahmad Haidar Anuawar (Mas) Trek-Marco Polo Cycling Team
114 Georg Lauscha (Aut) ELK Haus
115 Loh Sea Keong (Mas) Trek-Marco Polo Cycling Team
116 Jiri Nesveda (Cze) AC Sparta Praha
117 Gu Hyeon Kim (Kor) Seoul Cycling
118 Joshua England (NZl) Subway-Avanti Cycling Team 0:51:30
119 Nik Burjek (Slo) Slovenia
120 Marc Habets (Ned) Netherlands
121 Wojciech Dybel (Pol) Mroz Continental Team
122 Michael Stallard (Aus) Savings & Loans Cycling Team
DNF Alexander Petrovskiy (Rus) Russia
DNF Kirill Baranov (Rus) Russia
DNF Ladislav Fabisovsky (Cze) AC Sparta Praha
DNF Ondrej Zelinka (Cze) AC Sparta Praha
DNF Jonathan Clarke (Aus) Jelly Belly Cycling Team
DNF Yan Dong Xing (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team
DNF Eric Van De Meent (Ned) Trek-Marco Polo Cycling Team
DNF Kuan Hua Lai (Tpe) Giant Asia Racing Team
DNF Roy De Waal (Ned) Netherlands
DSQ Ying Hon Yeung (HKg) Hong Kong
DNQ Richard Faltus (Cze) AC Sparta Praha
DNQ Ondrej Vobora (Cze) AC Sparta Praha
Klasyfikacja generalna po 2 etapie
1 Vitaliy Buts (Ukr) Ukraine 7:32:26
2 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Ukraine 0:00:10
3 Gordon McCauley (NZl) Subway-Avanti Cycling Team 0:00:11
4 Boris Shpilevsky (Rus) Russia 0:00:12
5 Grega Bole (Slo) Slovenia 0:00:16
6 Francisco José Ventoso (Spa) Carmiooro – A-Style 0:00:18
7 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Ukraine 0:00:21
8 Jean-Mitja Schlüter (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
9 Phillip Gaimon (USA) Jelly Belly Cycling Team
10 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Continental Team 0:00:22
11 Jai Crawford (Aus) Savings & Loans Cycling Team 0:00:23
12 Andreas Schillinger (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse 0:00:24
13 Harald Starzengruber (Aut) ELK Haus
14 Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Continental Team
15 Ablay Shugaipov (Kaz) Kazakhstan
16 Xitao Ji (Chn) People’s Republic of China
17 Mateusz Mroz (Pol) Mroz Continental Team
18 Haijun Ma (Chn) People’s Republic of China
19 Jeremy Yates (NZl) LeTua Cycling Team
20 Guo Hui (Chn) People’s Republic of China
21 David Pell (Aus) Savings & Loans Cycling Team
22 Kiel Reijnen (USA) Jelly Belly Cycling Team
23 Wang Meiyin (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team
24 Hans Bloks (Ned) Netherlands
25 Matthias Brandle (Aut) ELK Haus
26 Andrey Mizurov (Kaz) Kazakhstan
27 James Williamson (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
28 Daniele Colli (Ita) Carmiooro – A-Style
29 Kam-Po Wong (HKg) Hong Kong
30 Dirk Müller (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
31 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan
32 Marc De Maar (Ned) Netherlands
33 Blaz Furdi (Slo) Slovenia
34 Chun Hing Chan (HKg) Hong Kong
35 Volodymyr Starchyk (Ukr) Ukraine
36 King Wai Cheung (HKg) Hong Kong
37 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Kazakhstan
38 Hyo Suk Gong (Kor) Seoul Cycling
39 Piotr Osinski (Pol) Mroz Continental Team
40 Kuei Hsiang Peng (Tpe) Giant Asia Racing Team
41 Maint Berkenbosch (Ned) Netherlands
42 Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan
43 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Continental Team
44 James Spragg (GBr) Trek-Marco Polo Cycling Team
45 Bernard Van Ulden (USA) Jelly Belly Cycling Team
46 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha
47 Sergey Firsanov (Rus) Russia
48 Pengda Jiao (Chn) People’s Republic of China
49 Valentin Iglinskiy (Kaz) Kazakhstan
50 Wei Kei Chang (Tpe) Giant Asia Racing Team
51 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro – A-Style
52 Eric Drower (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
53 Jin Yong Choi (Kor) Seoul Cycling
54 Peter Van Agtmaal (Ned) Netherlands
55 Yong Li Ng (Mas) LeTua Cycling Team
56 Gyung Gu Jang (Kor) Seoul Cycling
57 Diego Alejandro Tamayo Martinez (Col) Carmiooro – A-Style
58 Hafiz Rozli Mohd (Mas) LeTua Cycling Team
59 Yen Lin Huang (Tpe) Giant Asia Racing Team
60 Seok Kyu Suh (Kor) Seoul Cycling
61 Jianhua Ji (Chn) People’s Republic of China
62 Gang Xu (Chn) People’s Republic of China
63 Hari Fitrianto (Ina) Polygon Sweet Nice Team
64 Joseph Cooper (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
65 Lars Wackernagel (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
66 Markus Eibegger (Aut) ELK Haus
67 Alexey Shchebelin (Rus) Russia
68 Sergey Kolesnikov (Rus) Russia
69 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro – A-Style 0:00:56
70 Samuel Horgan (NZl) Subway-Avanti Cycling Team 0:00:57
71 Ondrej Pavek (Cze) AC Sparta Praha 0:01:04
72 Serhy Hrechyn (Ukr) Ukraine 0:01:11
73 Nick Reistad (USA) Jelly Belly Cycling Team 0:01:19
74 Jure Zrimsek (Slo) Slovenia 0:01:26
75 Fu Xing (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team 0:01:56
76 Laurent Beuret (Swi) Carmiooro – A-Style 0:02:41
77 Jonathon Lovelock (Aus) 0:03:20
78 Kiril Kazantsev (Kaz) Polygon Sweet Nice Team 0:04:29
79 Yuri Metlushenko (Ukr) Ukraine 0:22:36
80 Sean Ho Park (Kor) Seoul Cycling
81 Jaan Kirsipuu (Est) LeTua Cycling Team
82 Clemens Fankhauser (Aut) ELK Haus
83 Lars Pria (Rom) LeTua Cycling Team
84 Alexandre Shushemoin (Kaz) Kazakhstan
85 Artyom Golovaschenko (Kaz) Polygon Sweet Nice Team
86 Ho-Sung Cho (Kor) Seoul Cycling
87 Vladimir Duma (Ukr) Ukraine
88 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Continental Team
89 Alexey Shmidt (Rus) Russia
90 Patrick Schachtner (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse 0:23:34
91 Mohd Rhazif Mohd Salleh (Mas) LeTua Cycling Team 0:34:40
92 Wang Yip Tang (HKg) Hong Kong 0:34:44
93 Sergey Kudentsov (Rus) Polygon Sweet Nice Team
94 Joel Pearson (Aus) Savings & Loans Cycling Team
95 Serge Herz (Ger)
96 Matej Stare (Slo) Slovenia
97 Tjarco Cuppens (Ned) Netherlands
98 Grischa Janorschke (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
99 Chi Ho Yuen (HKg) Hong Kong
100 Jiri Nesveda (Cze) AC Sparta Praha
101 Ahmad Haidar Anuawar (Mas) Trek-Marco Polo Cycling Team
102 Steffen Radochla (Ger) ELK Haus
103 Han Feng (Chn) People’s Republic of China
104 Chun Te Chiang (Tpe) Giant Asia Racing Team
105 Jimmy Pranata (Ina) Polygon Sweet Nice Team
106 Herwin Jaya (Ina) Polygon Sweet Nice Team
107 Gasper Svab (Slo) Slovenia
108 Maxim Gourov (Kaz) Carmiooro – A-Style
109 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenia
110 William Dickeson (Aus) Savings & Loans Cycling Team
111 Loh Sea Keong (Mas) Trek-Marco Polo Cycling Team
112 Steve Cunningham (Aus)
113 Hayden Godfrey (NZl) Subway-Avanti Cycling Team
114 Georg Lauscha (Aut) ELK Haus
115 Roman Krasilnikov (Rus) Polygon Sweet Nice Team
116 Gu Hyeon Kim (Kor) Seoul Cycling
117 René Obst (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse 0:35:22
118 Wojciech Dybel (Pol) Mroz Continental Team 0:51:54
119 Nik Burjek (Slo) Slovenia
120 Marc Habets (Ned) Netherlands
121 Michael Stallard (Aus) Savings & Loans Cycling Team
122 Joshua England (NZl) Subway-Avanti Cycling Team 0:52:41
Klasyfikacja górska
1 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Ukraine