Wyniki 2 edycji “Czwartku Kolarskiego” kategorie: elita, orlik, junior, junior młodszy, młodzik, kobiety, masters.

Kategoria Elite i oznaczona * Kategoria Orlik

KLASYFIKACJA KRYTERIUM  Czas 51 09
 1 39 POL19880513*PODLASKI      Michał   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    24pkt  9pkt
 2 40 POL19890710*STACHOWIAK    Adam     PTC PRUSZKÓW                 19     7
 3 49 POL19731211 ROGULSKI      Maciej   KK LEGIA 1928                19     6
 4 42 POL19901003*ZMYSŁOWSKI    Karol    MKS LEWART AGS LUBARTÓW       7     5
 5  4 POL19890222*ZIEMKA        Łukasz   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M  6     4
 6 46 POL19780703 MIODUSZEWSKI  Artur    KK LEGIA 1928                 4     3
 7 47 POL19731109 JASTRZĘBSKI   Andrzej  KK LEGIA 1928                 4     2
 8 45 POL19730731 MICHALCZEWSKI Marcin   KK LEGIA 1928                 3     1
 9 41 POL19900420*ZDUNEK        Piotr    MKS LEWART AGS LUBARTÓW       2
10 32 POL19881125*KOTOWSKI      Szymon   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      1
11  1 POL19900101*TOMKIEWICZ    Jakub    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      1
12 48 POL19770527 BOCHNIA       Piotr    KK LEGIA 1928
13  2 POL19750122 MICHNIAK      Andrzej  WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
14 12 POL19890302*LEWANDOWSKI   Kamil    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
15 13 POL19891130*LESIŃSKI      Marcin   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16  3 POL19870617*RYTEL         Grzegorz BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M
17 18 POL19800901 BRUKALSKI     Baltazar MKK OLSH
18 19 POL19800916 CZARNECKI     Paweł    MKK OLSH
19 27 POL19840602 WAŻNY         Adam     NIESTOWARZYSZONY
20 20 POL19890329*KIEBLESZ      Piotr    MKK OLSH
   17 POL19690818 SĘK           Jacek    MKK OLSH                     Aban
   43 POL19890629*PAWELEC       Kamil    PTC PRUSZKÓW                 Aban
   44 POL19870723*ALMONKARI     Jan      NIESTOWARZYSZONY             Aban
   83 POL19660624 TOMKIEWICZ    Jacek    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban

Kategoria Junior
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 56 POL19920203 PIWOWSKI      Łukasz   PTC PRUSZKÓW             5pkt  9pkt
2 64 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1     7
3 52 POL19921203 SERAFIN       Mariusz  LUKS TRÓJKA PIASECZNO          6
4 67 POL19911012 BRZEZIŃSKI    Maciej   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI -1    5
5 68 POL19921222 GRODOWSKI     Jan      WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI -2    4
6 59 POL19920206 KOWALSKI      Adrian   MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ. -3    3
  53 POL19920209 TOMASZEWSKI   Karol    LUKS TRÓJKA PIASECZNO    Aban
  54 POL19910705 KWIATEK       Wojciech KK LEGIA 1928            Aban
  55 POL19920421 SUŁECKI       Andrzej  KK LEGIA 1928            Aban

Kategoria Junior Młodszy
KLASYFIKACJA KRYTERIUM Czas 38 40
 1 105 POL19930111 CHYLIŃSKI   Mateusz  MKS JURAND CIECHANÓW         22pkt  9pkt
 2 106 POL19930701 LECH        Dominik  GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 19     7
 3 112 POL19940630 KOZAK       Piotr    ZKS ELPIS LUBLIN             14     6
 4 103 POL19931221 BANASZEK    Adrian   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M  4     5
 5 114 POL19940608 GORZELAK    Konrad   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      3     4
 6 109 POL19940805 CZARNECKI   Piotr    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  3     3
 7 117 POL19930922 JABŁOŃSKI   Michał   MKS JURAND CIECHANÓW                2
 8 113 POL19940421 KIETLIŃSKI  Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI            1
 9 111 POL19930715 ZEGADŁO     Kacper   GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M
10 123 POL19940615 CIEŚLAK     Mikołaj  MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
11 118 POL19930416 TOMASZEWSKI Michał   LUKS TRÓJKA PIASECZNO
12 124 POL19940111 KARŚKIEWICZ Patryk   MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
13 110 POL19930819 SOBCZAK     Adrian   GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  -1
14 108 POL19941121 MICHALAK    Daniel   GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  -1

Kategoria Młodzik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM czas 25 25
 1 153 POL19950420 RZEŻNICKI    Michał    ULKS JÓZEFINA               10pkt  9pkt
 2 173 POL19951022 WOJDASZKA    Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    8     7
 3 170 POL19950616 NOWAK        Mateusz.  UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE     7     6
 4 151 POL19950413 STANKOWSKI   Patryk    ULKS JÓZEFINA                5     5
 5 174 POL19950518 BAJEW        Mikołaj   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    5     4
 6 163 POL19951106 STECKO       Jakub     PTC PRUSZKÓW                 4     3
 7 176 POL19950106 RYCHLICKI    Dominik   DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 4     2
 8 159 POL19950519 TOMASZEWSKI  Grzegorz  GOSIR PIASECZNO              1     1
 9 166 POL19950104 WIELOGÓRSKI  Filip     LUKS BŁĘKITNI PACYNA
10 155 POL19950514 GŁOS         Rafał     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
11 172 POL19950715 KAZIMIERCZAK Mateusz   UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE
12 168 POL19950327 ROMANOWICZ   Marcin    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M
13 184 POL19951127 TOMASZEWSKI  Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO
14 178 POL19951127 FIRLEJ       Wojciech  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
15 158 POL19960625 KRZACZEK     Artur     GOSIR PIASECZNO
16 179 POL19950102 OPOLSKI      Karol     KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
17 180 POL19950723 CHUDZIK      Jakub     OSIR SOKOŁÓW PODLASKI
18 183 POL19950204 MACIEC       Patryk    ZKS ELPIS LUBLIN
19 157 POL19970618 BANASZEK     Norbert   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M
20 160 POL19960525 GÓRECKI      Patryk    GOSIR PIASECZNO
21 162 POL19960411 ADAMCZYK     Dawid     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
22 156 POL19950710 KAZUBEK      Marek     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
23 177 POL19951016 SIUDEK       Maciej    DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC
24 150 POL19960406 HUT          Adrian    KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE
25 154 POL19961015 KWIATKOWSKI  Jakub     KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE
26 161 POL19951209 ZAWIŚLAK     Piotr     GOSIR PIASECZNO
27 165 POL19960120 CHYLIŃSKI    Sebastian MKS JURAND CIECHANÓW
28 167 POL19960204 CZARNECKI    Kamil     UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE GR. -1
29 152 POL19950515 PANKOWSKI    Adam      ULKS JÓZEFINA                -1
30 164 POL19960912 GIERULA      Maciej    GOSIR PIASECZNO              -1
   181 POL19960616 IWANOWSKI    Paweł     OSIR SOKOŁÓW PODLASKI        Aban

Kategoria Kobiety Elite oraz oznaczona * Kategoria Kobiety Juniorka
KLASYFIKACJA KRYTERIUM   Czas 38 19
1 26 POL19890208 DĄBROWSKA         Renata    PTC PRUSZKÓW 30pkt  9pkt
2 23 POL19750722 KIZERWETTER-ŚWIDA Magdalena WARSZAWA     17     7

Kategoria Kobiety Juniorki Młodsze i oznaczona * Kategoria Kobiety Młodziczka
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
1 38 POL19930410 MORYTKO     Natalia    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 0 25 31             9pkt
2 37 POL19930709 TOMASZEWSKA Agata      GOSIR PIASECZNO              0 25 39   0  0  8   7
3 21 POL19931106 SĘDEK       Klaudia    LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 0 27 37   0  2  6   6
4 24 POL19940719 FARYN       Milena     PTC PRUSZKÓW                 0 27 37   0  2  6   5
5 22 POL19950331*JURAŁOWICZ  Ewa        KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     0 27 37   0  2  6   4
6 23 POL19940218 ŁOŚ         Urszula    PTC PRUSZKÓW                 0 27 37   0  2  6   3
7 36 POL19941129 SAPIEJA     Aleksandra ULKS JÓZEFINA                0 27 37   0  2  6   2

Kategoria MASTERS OPEN
KLASYFIKACJA KRYTERIUM  Czas 35 11
1 57 POL19790928 MATUSIAK    Sylwester FIZJOTECH                   24pkt  9pkt
2 61 POL19740705 BANASZEK    Bogdan    NIESTOWARZYSZONY            21     7
3 74 POL19761001 WIDZIEWICZ  Andrzej   WARSZAWA                    10     6
4 85 POL19540511 NIELESZCZUK Sławomir  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    4     5
5 78 POL19700619 KOZŁOWSKI   Andrzej   WARSZAWA                     2     4
6 63 POL19541227 RYCHTER     Wiesław   BUCHALTER ELBLĄG             2     3
7 90 POL19700503 BANASZEK    Dariusz   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 1     2
8 76 POL19590827 URBAŃSKI    Andrzej   WARSZAWA                           1
9 59 POL19670907 SĘDEK       Tomasz    LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO
  91 POL19741230 KOZŁOWSKI   Marek     NIESTOWARZYSZONY WARSZAWA    Aban
8 25 POL19951227*MIRGOS      Monika     ULKS JÓZEFINA                  -1                1
  24 POL19920722*CZERNIAK          Krystyna  PTC PRUSZKÓW Aban
   185 POL19960411 GARCZYŃSKI   Dariusz   KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     Aban
   119 POL19930831 TONDERA     Damian   PTC PRUSZKÓW                  Aban
  63 POL19920819 TOMKIEWICZ    Paweł    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Aban