ccc-polsatPierwszy tegoroczny oficjalny wyścig w Polsce – „Ślężański Mnich” w Sobótce  zwyciężył kolarz ekipy CCC Polsat Polkowice – Tomasz Smoleń. Drugi był Błażej Janiaczyk (Mróz Action), a trzeci Bartosz Rajkowski (KLTC Konin).

Kolarze do pokonania mieli 10 rund po 12 km wokół Sobótki. Wyścig toczył się w mocnym tempie. Na czwartej rundzie atakowali Łukasz Bodnar (CCC Polsat), Robert Radosz (DHL Author) oraz Jacek Morajko (Mróz Action). Jednak kolarze Legii Felt wysunęli się na czoło peletonu i zlikwidowali ucieczkę.

Podczas kolejnych okrążeń próbowali uciekać m.in.: Tomasz Kiendyś (CCC Polsat), Adam Sznitko (Legia Felt), Radosław Romanik (DHL Author), Tomasz Lisowicz (CCC Polsat). Bez efektu.

Na metę wjechał cały peleton, z którego najszybciej finiszował Tomasz Smoleń, który minimalnie pokonał Błażeja Janiaczyka oraz Bartosza Rajkowskiego.

Wyniki znajdziesz > tutaj

Poprzedni artykułPrezentacja Vuelta al Pais Vasco – Zapraszamy!
Następny artykułDevolder po raz drugi wygrywa we Flandrii !
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments