Wyniki 1 etapu z dnia 08.03.2009 Kaohsiung City , dystans 88 km

1 Seon Ho Park (Kor) Seoul Cycling Team                        1.57.50 (44.8 km/h)
2 Taiji Nishitani (Jpn) AISAN Racing Team
3 Jezowski Krzysztof (Pol) Merida Europe Team
4 Matysiak Bartlomiej (Pol) Merida Europe Team
5 Ho Sung Cho (Kor) Seoul Cycling Team
6 Peter Mcdonald (Aus) Drapac Porsche Cycling Team
7 Kam Po Wong (HKg) Hong Kong Team
8 Po Hung Wu (Tpe) Team Senter-Merida Taiwan
9 Dean Windsor (Aus) Drapac Porsche Cycling Team
10 Shinri Suzuki (Jpn) Shimano Racing Team
11 Aldo Ino Ilesic (Slo) Team Type 1
12 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan National Team
13 Mohd Zamri Salleh (Mas) Malaysian National Team
14 Yoshimitsu Tsuji (Jpn) Matrix Powertag
15 Seok Kyu Suh (Kor) Seoul Cycling Team
16 Daniel Braunsteins (Aus) Drapac Porsche Cycling Team
17 Herwin Jaya (Ina) Polygon Sweet Nice Team
18 Hsin Hua Huang (Tpe) Team Senter-Merida Taiwan
19 Rhys Pollock (Aus) Drapac Porsche Cycling Team
20 Jesse Anthony (USA) Team Type 1
21 Ho Ting Kwok (HKg) Hong Kong Team
22 Stuart Shaw (Aus) Drapac Porsche Cycling Team
23 Kohei Uchima (Jpn) Japan National Team
24 Kiendys Tomasz (Pol) Merida Europe Team
25 Roger Beuchat (Swi) Stegcomputer-Neotel-CKT
26 Ken Hanson (USA) Team Type 1
27 Hidenori Nodera (Jpn) Shimano Racing Team
28 Amir Mustafa Rusli (Mas) Malaysian National Team
29 Wang Yip Tang (HKg) Hong Kong Team
30 Wei Chieh Liu (Tpe) Exustar Cycling Team
31 Kuei Hsiang Peng (Tpe) GIANT Asia Racing Team
32 Li Yao Chiang (Tpe) Team Fuji Taiwan
33 Kuan Hua Lai (Tpe) GIANT Asia Racing Team
34 Siu Wai Ko (HKg) Hong Kong Team
35 Mohd Faris Abdul Razak (Mas) Malaysian National Team
36 Joe Kirch (Lux) Toproad Roeserbann
37 Nikolay Slonov (Kaz) Kazakhstan National Team
38 Yusuke Hatanaka (Jpn) Shimano Racing Team
39 Kin San Wu (HKg) Hong Kong Team
40 Chun Kai Feng (Tpe) Exustar Cycling Team
41 Wei Cheng Lee (Tpe) Exustar Cycling Team
42 Yen Lin Huang (Tpe) GIANT Asia Racing Team
43 Ahmad Haidar Anuawar (Mas) Malaysian National Team
44 Benjamin Stauder (Ger) Stegcomputer-Neotel-CKT
45 Lars Pria (Rom) Toproad Roeserbann
46 Georgios Bouglas (Gre) Heraklion-Nessebar-Kastro
47 Makoto Iijima (Jpn) Team Bridgestone Anchor
48 Van Staden Michael (RSA) Charles Potgieter Investment Team
49 Alex Coutts (GBr) Heraklion-Nessebar-Kastro
50 Christoph Springer (Ger) Heraklion-Nessebar-Kastro
51 Shih Hsin Hsiao (Tpe) Exustar Cycling Team
52 Masamichi Yamamoto (Jpn) Team Bridgestone Anchor
53 Bodnar Lukasz (Pol) Merida Europe Team
54 Robert Quinn (RSA) Charles Potgieter Investment Team
55 Abdelbassat Hanachi (Alg) Charles Potgieter Investment Team
56 Shu Ming Liu (Tpe) Team Fuji Taiwan
57 Alexandr Shushemoin (Kaz) Kazakhstan National Team
58 Naran Khangarid (Mgl) Mongolian National Team
59 Hermanus Chris Willemse (RSA) Charles Potgieter Investment Team
60 Timo Albiez (Ger) Stegcomputer-Neotel-CKT
61 Masanori Noguchi (Jpn) Japan National Team
62 Shuai Chun Chiang (Tpe) Exustar Cycling Team
63 Tsun Kuei Chen (Tpe) Kongfantemple Eguinox CKT Team
64 Takeaki Ayabe (Jpn) AISAN Racing Team
65 Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan National Team
66 Chun Te Chiang (Tpe) GIANT Asia Racing Team
67 Roman Zhiyentayev (Kaz) Kazakhstan National Team
67 Wei Kei Chang (Tpe) GIANT Asia Racing Team
68 Hyo Suk Gong (Kor) Seoul Cycling Team
69 Yuzuru Suzuki (Jpn) Shimano Racing Team
70 Uuganbayar Khayankhyrvan (Mgl) Mongolian National Team
71 Shinpei Fukuda (Jpn) Team Bridgestone Anchor
72 Harold Phil Southerland (USA) Team Type 1
73 Mitsuhiro Matsumura (Jpn) AISAN Racing Team
74 Cheng Yen Chen (Tpe) Team Senter-Merida Taiwan
75 Hari Fitrianto (Ina) Polygon Sweet Nice Team
76 Seiichi Koshinomi (Jpn) Japan National Team
77 Che Wei Hu (Tpe) Team Senter-Merida Taiwan
78 Daisuke Hioki (Jpn) Matrix Powertag
79 Steve Hoffmann (Lux) Toproad Roeserbann
80 Hayato Yoshida (Jpn) Japan National Team
81 Masakazu Ito (Jpn) Japan National Team
82 Kuo Lung Liao (Tpe) Team Senter-Merida Taiwan
83 Ivayilo Gabrovski (Bul) Heraklion-Nessebar-Kastro
84 Fan Hsin Chu (Tpe) Kongfantemple Eguinox CKT Team
85 Wen Chung Huang (Tpe) Kongfantemple Eguinox CKT Team
86 Yung Hua Cheng (Tpe) Kongfantemple Eguinox CKT Team
87 Kazuhiro Mori (Jpn) AISAN Racing Team
88 Jimmy Pranata (Ina) Polygon Sweet Nice Team
89 Martin Wesemann (RSA) Charles Potgieter Investment Team
90 Saiful Anuar Aziz (Mas) Malaysian National Team
91 Yoshiaki Shimada (Jpn) Team Bridgestone Anchor
92 Carlo Kirsch (Lux) Toproad Roeserbann
93 Masaru Fukuhara (Jpn) Team Bridgestone Anchor
94 Takumi Beppu (Jpn) AISAN Racing Team
95 Yoshinori Iino (Jpn) Shimano Racing Team
96 Ki Hong Yoo (Kor) Seoul Cycling Team
97 Makoto Nakamura (Jpn) Matrix Powertag
98 Syusaku Matsuo (Jpn) Stegcomputer-Neotel-CKT
99 Ochirbaatar Tumurbaatar (Mgl) Mongolian National Team
100 Masaki Wakumoto (Jpn) Matrix Powertag                         1.18
101 Naoki Mukaigawa (Jpn) Matrix Powertag                         1.58
101 Jin Der Lee (Tpe) Team Fuji Taiwan                            1.47
102 Ssu Ju Peng (Tpe) Kongfantemple Eguinox CKT Team              3.49
103 Lisowicz Tomasz (Pol) Merida Europe Team                      3.08
104 Charles Joe Eldridge (USA) Team Type 1                        6.30
105 Daniel Strecker (Lux) Toproad Roeserbann                     10.33
106 Erdenebayar Dashpuntsag (Mgl) Mongolian National Team        12.30
107 Yusuke Higuma (Jpn) Team Fuji Taiwan                         16.39
108 Ulzibat Garambazar (Mgl) Mongolian National Team             24.30
109 Antonius Christopher (Ina) Polygon Sweet Nice Team           27.38
DNS Chris Lintaman (Can) Team Fuji Taiwan