Włoch wygrał po samotnym odjeździe w Praia a Mare. Liderem wyścigu został zwycięzca pierwszego etapu Tom Dumoulin.
Pierwszy włoski odcinek miał długość 200km i prowadził z Catanzaro do Praia a Mare. Zaledwie 10km przed metą znajdował się podjazd z maksymalnym nachyleniem 18%, który miał pokonać sprinterów.
Na samym początku ucieczkę stworzyli Matej Mohorić (Cannondale), Joey Rosskopf (BMC), Nikola Boem (Bardiani-CSF) oraz Matthias Brandle (IAM Cycling). Ich przewaga szybko wzrosła, następnie spadła do 9 sekund, by ponownie urosnąć do trzech minut.
Akcja czwórki harcowników skończyła się 50km przed metą. Na premii górskiej stratę do peletonu miał też lider wyścigu Marcel Kittel (Etixx-Quickstep), ale Niemiec dogonił czołówkę kilkanaście kilometrów dalej. 39km przed finiszem zaatakowało dwóch zawodników AG2R – Guillaume Bonnafond i Axel Domont. Francuzi uzyskali sporą przewagę, a za ich plecami pojawiała się coraz większa kontratakująca grupka.
28km przed finiszem Bonnafond i Domont poczekali na goniących i na czele znalazła się duża, 21-osobowa grupa. Chwilę potem peleton dogonił czołówkę i pojawiły się następne „skoki”. W ucieczce pojawili się Stefano Pirazzi (Bardiani), Alessandro De Marchi (BMC), Tim Wellens (Lotto-Soudal), Valerio Conti (Lampre-Merida), Axel Domont (AG2R), Pieter Serry (Etixx-Quickstep) i David Lopez (Team Sky). Ich przewaga była jednak dość niewielka.
22km przed metą z peletonu wyskoczył Damiano Cunego (Nippo Vini Fantini) i dość szybko dojechał do prowadzących. Bliskość zasadniczej grupy sprawiła, że skład czołówki ciągle się zmieniał. W peletonie pracowali zawodnicy Movistar.
15km przed metą za peletonem ponownie został Marcel Kittel (Etixx-Quickstep). To oznaczało, że Niemiec musiał pożegnać się z różową koszulką lidera. Przed ostatnim, najcięższym podjazdem dnia z przodu było 11 kolarzy z przewagą około 20 sekund nad peletonem. Z przodu byli Wellens, Lopez, De Marchi, Pirazzi, Serry, Conti, Matteo Busato (Southeast), Jay McCarthy (Tinkoff), Diego Ulissi (Lampre-Merida), Pavel Kochetkov (Katusha) i Georg Preidler (Team Giant-Alpecin).
Podjazd pod Innesto kolejny raz podzielił czołówkę. Mocniej pojechał Ulissi, a na jego kole zdołali przysiąść jedynie Pirazzi, Preidler, Kochetkov, Wellens i Busato. Pod koniec wspinaczki kolejne przyspieszenie kolarza Lampre-Merida przyniosło efekt i Włoch samotnie jechał w kierunku mety.
W peletonie z kolei zaatakował Domenico Pozzovivo (AG2R), co spotkało się z odpowiedzią liderów mających walczyć w klasyfikacji generalnej. Utworzyli oni dość sporą grupkę, która jechała 15 sekund za uciekającym Ulissim.
Włoch samotnie starał się uciec przed faworytami (m.in. Rafałem Majką) i udało mu się zwyciężyć z przewagą 5 sekund. Nowym liderem został drugi na mecie Tom Dumoulin (Giant-Alpecin).
1 | Diego Ulissi (Ita) Lampre – Merida | 4:46:51 | |
2 | Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin | 0:00:05 | |
3 | Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo | ||
4 | Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team | 0:00:06 | |
5 | Gianluca Brambilla (Ita) Etixx – Quick-Step | ||
6 | Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team | ||
7 | Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha | ||
8 | Matteo Busato (Ita) Southeast – Venezuela | ||
9 | Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-GreenEdge | ||
10 | Nicolas Roche (Irl) Team Sky | ||
11 | Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
12 | Rafal Majka (Pol) Tinkoff Team | ||
13 | Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin | ||
14 | Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale | ||
15 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data | ||
16 | Rigoberto Uran Uran (Col) Cannondale Pro Cycling | ||
17 | Rein Taaramae (Est) Team Katusha | ||
18 | Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha | ||
19 | Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team | ||
20 | Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky | ||
21 | Bob Jungels (Lux) Etixx – Quick-Step | ||
22 | Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team | ||
23 | Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
24 | Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF | ||
25 | David Lopez Garcia (Spa) Team Sky | ||
26 | Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF | ||
27 | Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo | 0:00:42 | |
28 | Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff Team | ||
29 | Manuele Mori (Ita) Lampre – Merida | ||
30 | Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Movistar Team | 0:00:43 | |
31 | David De La Cruz Melgarejo (Spa) Etixx – Quick-Step | ||
32 | Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
33 | Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx – Quick-Step | ||
34 | Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team | ||
35 | Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team | ||
36 | Andre Fernando S. Martins Cardoso (Por) Cannondale Pro Cycling | ||
37 | Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data | ||
38 | Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff Team | ||
39 | Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team | ||
40 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
41 | Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data | ||
42 | Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo | ||
43 | Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky | ||
44 | Ian Boswell (USA) Team Sky | ||
45 | Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF | ||
46 | Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team | ||
47 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | ||
48 | Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team | ||
49 | Luka Mezgec (Slo) Orica-GreenEdge | 0:01:08 | |
50 | Aleksei Tcatevich (Rus) Team Katusha | ||
51 | Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
52 | Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal | 0:01:11 | |
53 | Matteo Trentin (Ita) Etixx – Quick-Step | ||
54 | Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo | ||
55 | Sacha Modolo (Ita) Lampre – Merida | ||
56 | Valerio Conti (Ita) Lampre – Merida | ||
57 | Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling | ||
58 | Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling | ||
59 | Philip Deignan (Irl) Team Sky | ||
60 | Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data | ||
61 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
62 | Stefan Kueng (Swi) BMC Racing Team | ||
63 | Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Movistar Team | ||
64 | Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale | ||
65 | Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling | 0:01:35 | |
66 | Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini | 0:01:45 | |
67 | Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin | ||
68 | Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo | 0:01:59 | |
69 | Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team | 0:02:11 | |
70 | Pieter Serry (Bel) Etixx – Quick-Step | 0:02:51 | |
71 | Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ | 0:02:56 | |
72 | Arnaud Demare (Fra) FDJ | ||
73 | Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge | ||
74 | Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team | ||
75 | Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling | ||
76 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
77 | Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo | ||
78 | Gianfranco Zilioli (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
79 | Simone Petilli (Ita) Lampre – Merida | ||
80 | Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team | ||
81 | Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team | ||
82 | Manuel Belletti (Ita) Southeast – Venezuela | ||
83 | Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal | ||
84 | Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal | ||
85 | Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin | 0:03:07 | |
86 | Filippo Pozzato (Ita) Southeast – Venezuela | 0:04:12 | |
87 | Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team | ||
88 | Ruben Plaza Molina (Spa) Orica-GreenEdge | ||
89 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky | ||
90 | Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF | ||
91 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal | ||
92 | André Greipel (Ger) Lotto Soudal | ||
93 | Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal | ||
94 | Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge | ||
95 | Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling | ||
96 | Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team | 0:05:04 | |
97 | Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team | 0:05:18 | |
98 | Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team | ||
99 | Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team | ||
100 | Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha | ||
101 | Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast – Venezuela | 0:05:34 | |
102 | Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:06:00 | |
103 | Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
104 | Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo | ||
105 | Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin | ||
106 | Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo | ||
107 | Alberto Bettiol (Ita) Cannondale Pro Cycling | ||
108 | Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo | ||
109 | Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team | ||
110 | Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF | ||
111 | Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team | ||
112 | Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team | ||
113 | Simon Clarke (Aus) Cannondale Pro Cycling | ||
114 | Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ | ||
115 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling | ||
116 | Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal | ||
117 | Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal | ||
118 | Christian Knees (Ger) Team Sky | 0:06:10 | |
119 | Daniel Martínez (Col) Southeast – Venezuela | 0:06:47 | |
120 | Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
121 | Leigh Howard (Aus) IAM Cycling | 0:08:10 | |
122 | Rory Sutherland (Aus) Movistar Team | ||
123 | Ilia Koshevoy (Blr) Lampre – Merida | ||
124 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – Merida | ||
125 | Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data | ||
126 | Matej Mohoric (Slo) Lampre – Merida | ||
127 | Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team | ||
128 | Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team | ||
129 | Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo | ||
130 | Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo | ||
131 | Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo | ||
132 | Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal | ||
133 | Liam Bertazzo (Ita) Southeast – Venezuela | ||
134 | Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team | ||
135 | Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
136 | Olivier Le Gac (Fra) FDJ | ||
137 | Aleksey Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
138 | Arnaud Courteille (Fra) FDJ | ||
139 | Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
140 | Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff Team | ||
141 | Lawrence Warbasse (USA) IAM Cycling | ||
142 | Marcel Kittel (Ger) Etixx – Quick-Step | ||
143 | Fabio Sabatini (Ita) Etixx – Quick-Step | ||
144 | Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team | ||
145 | Eugert Zhupa (Alb) Southeast – Venezuela | ||
146 | Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha | ||
147 | Roberto Ferrari (Ita) Lampre – Merida | ||
148 | Giacomo Berlato (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
149 | Songezo Jim (RSA) Dimension Data | ||
150 | Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin | ||
151 | Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo | ||
152 | José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team | ||
153 | Vegard Stake Laengen (Nor) IAM Cycling | ||
154 | Jaco Venter (RSA) Dimension Data | ||
155 | Roger Kluge (Ger) IAM Cycling | 0:09:44 | |
156 | Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale | ||
157 | Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo | ||
158 | Caleb Ewan (Aus) Orica-GreenEdge | 0:10:16 | |
159 | Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:11:57 | |
160 | Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin | 0:12:35 | |
161 | Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo | 0:16:12 | |
162 | Elia Viviani (Ita) Team Sky | ||
163 | Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF | ||
164 | Mickael Delage (Fra) FDJ | ||
165 | Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNl-Jumbo | ||
166 | Marc Sarreau (Fra) FDJ | ||
167 | Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling | ||
168 | Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
169 | Alexander Porsev (Rus) Team Katusha | ||
170 | Maxim Belkov (Rus) Team Katusha | ||
171 | Lukasz Wisniowski (Pol) Etixx – Quick-Step | ||
172 | Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team | ||
173 | Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF | ||
174 | Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ | ||
175 | Grega Bole (Slo) Nippo – Vini Fantini | ||
176 | Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo – Vini Fantini | ||
177 | Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
178 | Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
179 | Biel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | ||
180 | Artem Ovechkin (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
181 | Omar Fraile Matarranz (Spa) Dimension Data | ||
182 | Julen Amezqueta (Spa) Southeast – Venezuela | ||
183 | Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF | ||
184 | Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge | ||
185 | Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling | ||
186 | Jack Bobridge (Aus) Trek-Segafredo | ||
187 | Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge | ||
188 | Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin | ||
189 | Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin | ||
190 | Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge | ||
191 | Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data | ||
192 | Jakub Mareczko (Ita) Southeast – Venezuela | ||
193 | Primož Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo | ||
194 | Genki Yamamoto (Jpn) Nippo – Vini Fantini | ||
195 | Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF | ||
DNF | Alexandre Geniez (Fra) FDJ |
Klasyfikacja generalna po 4 etapie:
1 | Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin | 14:00:09 | |
2 | Bob Jungels (Lux) Etixx – Quick-Step | 0:00:20 | |
3 | Diego Ulissi (Ita) Lampre – Merida | ||
4 | Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo | 0:00:24 | |
5 | Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin | ||
6 | Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team | 0:00:26 | |
7 | Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team | 0:00:31 | |
8 | Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team | 0:00:35 | |
9 | Nicolas Roche (Irl) Team Sky | 0:00:37 | |
10 | Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-GreenEdge | ||
11 | Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha | 0:00:39 | |
12 | Rigoberto Uran Uran (Col) Cannondale Pro Cycling | 0:00:40 | |
13 | Rafal Majka (Pol) Tinkoff Team | 0:00:45 | |
14 | Rein Taaramae (Est) Team Katusha | ||
15 | Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF | 0:00:46 | |
16 | Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky | 0:00:47 | |
17 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data | ||
18 | Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Movistar Team | 0:00:50 | |
19 | Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team | 0:00:52 | |
20 | Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale | 0:00:54 | |
21 | Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:00:56 | |
22 | Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:00:57 | |
23 | Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
24 | Gianluca Brambilla (Ita) Etixx – Quick-Step | ||
25 | Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha | 0:01:05 | |
26 | Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team | ||
27 | Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team | 0:01:16 | |
28 | Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo | 0:01:17 | |
29 | David De La Cruz Melgarejo (Spa) Etixx – Quick-Step | 0:01:18 | |
30 | Matteo Busato (Ita) Southeast – Venezuela | ||
31 | Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo | 0:01:34 | |
32 | Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky | ||
33 | Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team | 0:01:35 | |
34 | Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo | ||
35 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | 0:01:37 | |
36 | Stefan Kueng (Swi) BMC Racing Team | 0:01:42 | |
37 | Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx – Quick-Step | 0:01:43 | |
38 | Aleksei Tcatevich (Rus) Team Katusha | 0:01:46 | |
39 | Manuele Mori (Ita) Lampre – Merida | 0:01:48 | |
40 | Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Movistar Team | 0:01:49 | |
41 | Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal | 0:01:50 | |
42 | Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data | 0:01:52 | |
43 | Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff Team | 0:01:55 | |
44 | Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team | 0:01:58 | |
45 | Valerio Conti (Ita) Lampre – Merida | 0:01:59 | |
46 | Sacha Modolo (Ita) Lampre – Merida | 0:02:04 | |
47 | Andre Fernando S. Martins Cardoso (Por) Cannondale Pro Cycling | 0:02:10 | |
48 | Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling | 0:02:19 | |
49 | Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data | 0:02:33 | |
50 | Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo | 0:02:34 | |
51 | Matteo Trentin (Ita) Etixx – Quick-Step | 0:02:43 | |
52 | Luka Mezgec (Slo) Orica-GreenEdge | 0:02:45 | |
53 | Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff Team | 0:03:00 | |
54 | Ian Boswell (USA) Team Sky | 0:03:14 | |
55 | Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin | 0:03:16 | |
56 | Pieter Serry (Bel) Etixx – Quick-Step | 0:03:21 | |
57 | Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal | 0:03:28 | |
58 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:03:29 | |
59 | Arnaud Demare (Fra) FDJ | 0:03:31 | |
60 | Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data | 0:03:36 | |
61 | Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team | 0:03:38 | |
62 | Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF | 0:03:48 | |
63 | Simone Petilli (Ita) Lampre – Merida | 0:04:01 | |
64 | Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team | 0:04:03 | |
65 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | 0:04:07 | |
66 | Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling | 0:04:09 | |
67 | Manuel Belletti (Ita) Southeast – Venezuela | 0:04:24 | |
68 | André Greipel (Ger) Lotto Soudal | 0:04:47 | |
69 | Philip Deignan (Irl) Team Sky | 0:04:52 | |
70 | Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team | 0:05:03 | |
71 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky | 0:05:21 | |
72 | Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge | 0:05:25 | |
73 | Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF | 0:05:36 | |
74 | Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team | 0:05:38 | |
75 | Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team | 0:05:55 | |
76 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:06:05 | |
77 | Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin | 0:06:17 | |
78 | Alberto Bettiol (Ita) Cannondale Pro Cycling | 0:06:42 | |
79 | Simon Clarke (Aus) Cannondale Pro Cycling | 0:06:44 | |
80 | Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team | 0:06:45 | |
81 | Christian Knees (Ger) Team Sky | 0:06:47 | |
82 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal | 0:06:51 | |
83 | David Lopez Garcia (Spa) Team Sky | 0:06:52 | |
84 | Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF | 0:06:58 | |
85 | Filippo Pozzato (Ita) Southeast – Venezuela | ||
86 | Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:07:05 | |
87 | Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo | 0:07:17 | |
88 | Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo | 0:07:18 | |
89 | Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:07:23 | |
90 | Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal | 0:07:24 | |
91 | Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha | 0:07:25 | |
92 | Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin | 0:07:30 | |
93 | Daniel Martínez (Col) Southeast – Venezuela | 0:07:35 | |
94 | Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ | 0:07:49 | |
95 | Marcel Kittel (Ger) Etixx – Quick-Step | 0:08:02 | |
96 | Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale | 0:08:05 | |
97 | Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling | 0:08:13 | |
98 | Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo | 0:08:36 | |
99 | Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini | 0:08:39 | |
100 | Leigh Howard (Aus) IAM Cycling | 0:08:41 | |
101 | Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team | 0:08:53 | |
102 | Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo | 0:08:57 | |
103 | Fabio Sabatini (Ita) Etixx – Quick-Step | ||
104 | Liam Bertazzo (Ita) Southeast – Venezuela | 0:08:58 | |
105 | Gianfranco Zilioli (Ita) Nippo – Vini Fantini | 0:08:59 | |
106 | Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini | 0:09:04 | |
107 | Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal | 0:09:10 | |
108 | Matej Mohoric (Slo) Lampre – Merida | 0:09:12 | |
109 | Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team | 0:09:20 | |
110 | Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal | 0:09:28 | |
111 | Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ | 0:09:35 | |
112 | Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team | 0:09:38 | |
113 | Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling | 0:09:41 | |
114 | Eugert Zhupa (Alb) Southeast – Venezuela | 0:09:44 | |
115 | Roberto Ferrari (Ita) Lampre – Merida | 0:09:48 | |
116 | Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data | 0:09:54 | |
117 | Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo | 0:09:56 | |
118 | Roger Kluge (Ger) IAM Cycling | 0:10:01 | |
119 | Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team | 0:10:29 | |
120 | Lawrence Warbasse (USA) IAM Cycling | 0:10:35 | |
121 | Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge | ||
122 | Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team | 0:10:43 | |
123 | Ruben Plaza Molina (Spa) Orica-GreenEdge | 0:10:49 | |
124 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – Merida | 0:10:52 | |
125 | Ilia Koshevoy (Blr) Lampre – Merida | 0:11:00 | |
126 | Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff Team | 0:11:17 | |
127 | Jaco Venter (RSA) Dimension Data | 0:11:39 | |
128 | Caleb Ewan (Aus) Orica-GreenEdge | 0:11:48 | |
129 | Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale | 0:12:06 | |
130 | Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team | 0:12:07 | |
131 | Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team | 0:12:10 | |
132 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling | 0:12:30 | |
133 | Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team | 0:12:35 | |
134 | Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale | 0:12:38 | |
135 | Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal | 0:12:39 | |
136 | Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling | 0:12:42 | |
137 | Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:13:12 | |
138 | Vegard Stake Laengen (Nor) IAM Cycling | 0:13:13 | |
139 | Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF | 0:13:15 | |
140 | Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team | 0:13:16 | |
141 | Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:13:43 | |
142 | Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal | 0:13:51 | |
143 | Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo | 0:14:08 | |
144 | Giacomo Berlato (Ita) Nippo – Vini Fantini | 0:14:22 | |
145 | Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast – Venezuela | 0:14:34 | |
146 | Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team | 0:14:56 | |
147 | Olivier Le Gac (Fra) FDJ | 0:15:01 | |
148 | Arnaud Courteille (Fra) FDJ | 0:15:11 | |
149 | Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team | 0:15:15 | |
150 | Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin | 0:15:28 | |
151 | Rory Sutherland (Aus) Movistar Team | 0:16:05 | |
152 | Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo | 0:16:07 | |
153 | Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo | 0:16:25 | |
154 | Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha | ||
155 | Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling | 0:16:27 | |
156 | Lukasz Wisniowski (Pol) Etixx – Quick-Step | 0:16:33 | |
157 | Elia Viviani (Ita) Team Sky | 0:16:43 | |
158 | José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team | 0:16:47 | |
159 | Alexander Porsev (Rus) Team Katusha | 0:16:51 | |
160 | Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:16:56 | |
161 | Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
162 | Aleksey Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:17:08 | |
163 | Maxim Belkov (Rus) Team Katusha | 0:17:14 | |
164 | Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo | ||
165 | Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF | 0:17:22 | |
166 | Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo | 0:17:53 | |
167 | Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF | 0:17:54 | |
168 | Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling | 0:18:00 | |
169 | Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge | 0:18:10 | |
170 | Songezo Jim (RSA) Dimension Data | 0:18:50 | |
171 | Mickael Delage (Fra) FDJ | 0:19:04 | |
172 | Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin | 0:19:15 | |
173 | Julen Amezqueta (Spa) Southeast – Venezuela | 0:21:12 | |
174 | Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNl-Jumbo | 0:22:45 | |
175 | Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin | 0:22:54 | |
176 | Artem Ovechkin (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:22:59 | |
177 | Marc Sarreau (Fra) FDJ | 0:23:10 | |
178 | Cheng Ji China Team Giant-Alpecin | 0:23:27 | |
179 | Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data | 0:23:34 | |
180 | Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge | 0:23:43 | |
181 | Primož Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo | 0:23:52 | |
182 | Jakub Mareczko (Ita) Southeast – Venezuela | 0:24:04 | |
183 | Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge | 0:24:18 | |
184 | Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF | 0:24:28 | |
185 | Jack Bobridge (Aus) Trek-Segafredo | 0:24:34 | |
186 | Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF | 0:24:47 | |
187 | Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ | ||
188 | Biel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | 0:25:05 | |
189 | Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini | 0:25:16 | |
190 | Genki Yamamoto (Jpn) Nippo – Vini Fantini | 0:25:22 | |
191 | Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo – Vini Fantini | 0:25:28 | |
192 | Omar Fraile Matarranz (Spa) Dimension Data | 0:26:06 | |
193 | Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini | 0:26:07 | |
194 | Grega Bole (Slo) Nippo – Vini Fantini | 0:27:05 | |
195 | Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team | 0:31:39 |