Mark Cavendish (Omega Pharma – Quick Step) był najlepszy na drugim etapie Tour du Poitou-Charentes. To jego drugie z rzędu zwycięstwo w tej imprezie.
Ponad 183 kilometry mieli dziś do przejechania kolarze walczący o zwycięstwo w Tour du Poitou-Charentes. Podobnie jak wczoraj także dziś na trasie czekały na nich po trzy górskie i lotne premie. Profil etapu był dość pofałdowany, ale można się było spodziewać kolejnego sprinterskiego pojedynku.
W ucieczce dnia kręcili dziś: Kevin Van Melsen (Wanty-Groupe Gobert), Gijs Van Hoecke (Topsport Vlaanderen-Baloise) i Julien Duval (Roubaix-Lille Métropole). Van Melsen to aktualny lider klasyfikacji górskiej wyścigu. Z tyłu mocno pracowała ekipa Omega Pharma – Quick Step i skasowała ucieczkę na 81 kilometrów przed metą. Po chwili na czele pojawili się kolejni harcownicy: Marcus Burghardt (BMC Racing Team), Sander Helven (Topsport Vlaanderen-Baloise), Christophe Premont (Wallonie-Bruxelles) i ponownie Van Melsen.
Także ta akcja została skasowana przez ekipy mające w swoich składach sprinterów. Ostatnie kilometry to próby formowania pociągów i nieustanna walka o wywalczenie jak najlepszej pozycji.
Najszybszym sprinterem ponownie okazał się Mark Cavendish (Omega Pharma – Quick Step), którego świetnie rozprowadził Mark Renshaw. Drugie miejsce wywalczył Enrique Sanz (Movistar), a trzecie Lorrenzo Manzin (stażysta FDJ.fr).
Cavendish umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.
Wyniki:
1 55 Mark CAVENDISH Omega Pharma-QuickStep 04:18:35
2 47 Enrique SANZ UNZUE Movistar Team 00:00:00
3 26 * Lorenzo MANZIN FDJ.fr 00:00:00
4 142 Danilo NAPOLITANO Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
5 131 Francesco CHICCHI Neri Sottoli 00:00:00
6 156 * Nicola RUFFONI Bardiani CSF 00:00:00
7 74 Cyril LEMOINE Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
8 167 * Yannis YSSAAD BigMat – Auber 93 00:00:00
9 127 * Edward THEUNS Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:00
10 155 Andrea PIECHELE Bardiani CSF 00:00:00
11 2 Kévin REZA Team Europcar 00:00:00
12 111 Leonardo DUQUE Colombia 00:00:00
13 16 Gediminas BAGDONAS AG2R La Mondiale 00:00:00
14 164 Alo JAKIN BigMat – Auber 93 00:00:00
15 9 * Romain CARDIS Team Europcar 00:00:00
16 113 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS Colombia 00:00:00
17 22 Sébastien CHAVANEL FDJ.fr 00:00:00
18 66 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 00:00:00
19 146 * Roy JANS Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
20 182 * Rudy BARBIER Roubaix Lille Metropole 00:00:00
21 174 Justin JULES Team La Pomme Marseille 13 00:00:00
22 45 * Jesus HERRADA LOPEZ Movistar Team 00:00:00
23 75 Stéphane POULHIES Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
24 17 * Maxime DANIEL AG2R La Mondiale 00:00:00
25 52 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
26 91 Sylvain CHAVANEL IAM Cycling 00:00:00
27 41 Alex DOWSETT Movistar Team 00:00:00
28 63 Svein TUFT Orica GreenEDGE 00:00:00
29 177 Evaldas SISKEVICIUS Team La Pomme Marseille 13 00:00:00
30 172 Benjamin GIRAUD Team La Pomme Marseille 13 00:00:00
31 197 Christophe PREMONT Wallonie – Bruxelles 00:00:00
32 48 * Jasha SÜTTERLIN Movistar Team 00:00:00
33 125 Jarl SALOMEIN Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:00
34 44 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Movistar Team 00:00:00
35 171 Domingos GONCALVES Team La Pomme Marseille 13 00:00:00
36 153 Nicola BOEM Bardiani CSF 00:00:00
37 194 * Tom DERNIES Wallonie – Bruxelles 00:00:00
38 76 * Florian SENECHAL Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
39 193 * Olivier CHEVALIER Wallonie – Bruxelles 00:00:00
40 13 Sébastien MINARD AG2R La Mondiale 00:00:00
41 82 * Clément KORETZKY Bretagne Séché Environnement 00:00:00
42 87 Pierre Luc PERICHON Bretagne Séché Environnement 00:00:00
43 71 Julien FOUCHARD Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
44 166 * David MENUT BigMat – Auber 93 00:00:00
45 96 Kevin ISTA IAM Cycling 00:00:00
46 123 * Gijs VAN HOECKE Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:00
47 118 Juan Pablo VALENCIA GONZALES Colombia 00:00:00
48 6 Morgan LAMOISSON Team Europcar 00:00:00
49 43 Pablo LASTRAS GARCIA Movistar Team 00:00:00
50 4 * Romain GUILLEMOIS Team Europcar 00:00:00
51 188 * Julien DUVAL Roubaix Lille Metropole 00:00:00
52 31 Marcus BURGHARDT BMC Racing Team 00:00:00
53 23 Matthieu LADAGNOUS FDJ.fr 00:00:00
54 196 * Laurent EVRARD Wallonie – Bruxelles 00:00:00
55 185 Maxime VANTOMME Roubaix Lille Metropole 00:00:00
56 46 * Dayer Uberney QUINTANA ROJAS Movistar Team 00:00:00
57 147 Mirko SELVAGGI Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
58 21 Jérémy ROY FDJ.fr 00:00:00
59 68 * Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 00:00:00
60 83 * Eduardo SEPULVEDA Bretagne Séché Environnement 00:00:00
61 3 Cyril GAUTIER Team Europcar 00:00:00
62 102 Tiziano DALL’ANTONIA Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:00
63 24 Arthur VICHOT FDJ.fr 00:00:00
64 61 * Luke DURBRIDGE Orica GreenEDGE 00:00:00
65 93 Matthias BRANDLE IAM Cycling 00:00:00
66 58 Julien VERMOTE Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
67 78 * Dylan KOWALSKI Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
68 84 Arnaud GÉRARD Bretagne Séché Environnement 00:00:00
69 112 Juan Sebastian ARANGO Colombia 00:00:00
70 35 Thor HUSHOVD BMC Racing Team 00:00:00
71 62 Michael ALBASINI Orica GreenEDGE 00:00:00
72 85 Benoit JARRIER Bretagne Séché Environnement 00:00:00
73 121 Preben VAN HECKE Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:00
74 145 Marco MINNAARD Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
75 81 Brice FEILLU Bretagne Séché Environnement 00:00:00
76 124 * Victor CAMPENAERTS Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:00
77 28 * Olivier LE GAC FDJ.fr 00:00:00
78 143 Francis DE GREEF Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
79 136 Francesco FAILLI Neri Sottoli 00:00:00
80 105 Diego ROSA Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:00
81 5 * Antoine DUCHESNE Team Europcar 00:00:00
82 34 Stephen CUMMINGS BMC Racing Team 00:00:00
83 94 Jérôme PINEAU IAM Cycling 00:00:00
84 92 Martin ELMIGER IAM Cycling 00:00:00
85 161 Stéphane ROSSETTO BigMat – Auber 93 00:00:00
86 173 Thomas ROSTOLLAN Team La Pomme Marseille 13 00:00:00
87 73 Romain LEMARCHAND Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
88 108 * Andrea ZORDAN Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:00
89 148 Nico SIJMENS Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
90 126 Pieter VANSPEYBROUCK Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:00
91 128 Tim DECLERCQ Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:00
92 88 Vegard Stake LAENGEN Bretagne Séché Environnement 00:00:00
93 191 Sébastien DELFOSSE Wallonie – Bruxelles 00:00:00
94 184 Romain PILLON Roubaix Lille Metropole 00:00:00
95 57 Kevin DE WEERT Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
96 51 Jan BAKELANTS Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
97 7 Christophe KERN Team Europcar 00:00:00
98 101 Franco PELLIZOTTI Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:00
99 168 Steven TRONET BigMat – Auber 93 00:00:00
100 15 * Alexis GOUGEARD AG2R La Mondiale 00:00:00
101 18 * Nico DENZ AG2R La Mondiale 00:00:00
102 151 * Sonny COLBRELLI Bardiani CSF 00:00:00
103 86 Christophe LABORIE Bretagne Séché Environnement 00:00:00
104 195 Jonathan DUFRASNE Wallonie – Bruxelles 00:00:00
105 162 * Flavien DASSONVILLE BigMat – Auber 93 00:00:00
106 77 * Adrien PETIT Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
107 32 Amael MOINARD BMC Racing Team 00:00:00
108 138 * Samuele CONTI Neri Sottoli 00:00:00
109 95 Sébastien REICHENBACH IAM Cycling 00:00:00
110 67 Jens MOURIS Orica GreenEDGE 00:00:00
111 181 Baptiste PLANCKAERT Roubaix Lille Metropole 00:00:00
112 187 Jean-Lou PAIANI Roubaix Lille Metropole 00:00:00
113 106 * Gianfranco ZILIOLI Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:00
114 133 Mauro FINETTO Neri Sottoli 00:00:00
115 103 Emanuele SELLA Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:00
116 25 Arnaud COURTEILLE FDJ.fr 00:00:00
117 157 Enrico BATTAGLIN Bardiani CSF 00:00:00
118 56 * Petr VAKOC Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
119 176 * Grégoire TARRIDE Team La Pomme Marseille 13 00:00:00
120 134 Simone PONZI Neri Sottoli 00:00:00
121 132 * Andrea FEDI Neri Sottoli 00:00:00
122 42 John GADRET Movistar Team 00:00:00
123 27 Francis MOUREY FDJ.fr 00:00:00
124 11 Jean Christophe PERAUD AG2R La Mondiale 00:00:00
125 54 Michal GOLAS Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
126 135 * Andrea DAL COL Neri Sottoli 00:00:00
127 53 * Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 00:00:23
128 114 * Edward Fabian DIAZ CARDENAS Colombia 00:00:52
129 115 Fabio Andres DUARTE AREVALO Colombia 00:01:14
130 175 * Yoann PAILLOT Team La Pomme Marseille 13 00:01:14
131 14 Blel KADRI AG2R La Mondiale 00:01:14
132 154 Stefano PIRAZZI Bardiani CSF 00:01:14
133 72 * Jérémy BESCOND Cofidis, Solutions Crédits 00:01:14
134 8 Fabrice JEANDESBOZ Team Europcar 00:02:12
135 107 * Alessio TALIANI Androni Giocattoli – Venezuela 00:02:12
136 158 Edoardo ZARDINI Bardiani CSF 00:02:12
137 198 Julien STASSEN Wallonie – Bruxelles 00:00:00
138 104 Kenny Robert VAN HUMMEL Androni Giocattoli – Venezuela 00:03:06
139 178 Thomas VAUBOURZEIX Team La Pomme Marseille 13 00:03:06
140 152 * Francesco Manuel BONGIORNO Bardiani CSF 00:03:06
141 122 * Sander HELVEN Topsport Vlaanderen-Baloise 00:05:50
142 192 * Maxime ANCIAUX Wallonie – Bruxelles 00:05:50
143 98 * Simon PELLAUD IAM Cycling 00:05:50
144 97 Thomas LÖVKVIST IAM Cycling 00:05:50
145 64 * Damien HOWSON Orica GreenEDGE 00:05:50
146 116 * Duber Armando QUINTERO ARTUNDUAGA Colombia 00:05:50
147 186 Franck VERMEULEN Roubaix Lille Metropole 00:05:50
148 141 Jan GHYSELINCK Wanty-Groupe Gobert 00:05:50
149 12 Christophe RIBLON AG2R La Mondiale 00:08:08
150 165 * Théo VIMPERE BigMat – Auber 93 00:12:17
151 117 Jonathan PAREDES Colombia 00:12:17
152 144 Kevin VAN MELSEN Wanty-Groupe Gobert 00:12:17
Wycofał się:
* Luke DAVISON BMC Racing Team
Nie wystartowali :
Fréderic BRUN BigMat – Auber 93
* Sebastian LANDER BMC Racing Team
Klasyfikacja generalna :
1 55 Mark CAVENDISH Omega Pharma-QuickStep 09:05:21
2 47 Enrique SANZ UNZUE Movistar Team 00:00:14
3 17 * Maxime DANIEL AG2R La Mondiale 00:00:14
4 123 * Gijs VAN HOECKE Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:15
5 31 Marcus BURGHARDT BMC Racing Team 00:00:15
6 146 * Roy JANS Wanty-Groupe Gobert 00:00:16
7 26 * Lorenzo MANZIN FDJ.fr 00:00:16
8 188 * Julien DUVAL Roubaix Lille Metropole 00:00:16
9 91 Sylvain CHAVANEL IAM Cycling 00:00:17
10 197 Christophe PREMONT Wallonie – Bruxelles 00:00:18
11 21 Jérémy ROY FDJ.fr 00:00:19
12 167 * Yannis YSSAAD BigMat – Auber 93 00:00:20
13 131 Francesco CHICCHI Neri Sottoli 00:00:20
14 127 * Edward THEUNS Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:20
15 182 * Rudy BARBIER Roubaix Lille Metropole 00:00:20
16 66 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 00:00:20
17 155 Andrea PIECHELE Bardiani CSF 00:00:20
18 164 Alo JAKIN BigMat – Auber 93 00:00:20
19 74 Cyril LEMOINE Cofidis, Solutions Crédits 00:00:20
20 111 Leonardo DUQUE Colombia 00:00:20
21 52 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 00:00:20
22 177 Evaldas SISKEVICIUS Team La Pomme Marseille 13 00:00:20
23 174 Justin JULES Team La Pomme Marseille 13 00:00:20
24 156 * Nicola RUFFONI Bardiani CSF 00:00:20
25 16 Gediminas BAGDONAS AG2R La Mondiale 00:00:20
26 113 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS Colombia 00:00:20
27 75 Stéphane POULHIES Cofidis, Solutions Crédits 00:00:20
28 166 * David MENUT BigMat – Auber 93 00:00:20
29 41 Alex DOWSETT Movistar Team 00:00:20
30 76 * Florian SENECHAL Cofidis, Solutions Crédits 00:00:20
31 45 * Jesus HERRADA LOPEZ Movistar Team 00:00:20
32 6 Morgan LAMOISSON Team Europcar 00:00:20
33 82 * Clément KORETZKY Bretagne Séché Environnement 00:00:20
34 118 Juan Pablo VALENCIA GONZALES Colombia 00:00:20
35 96 Kevin ISTA IAM Cycling 00:00:20
36 48 * Jasha SÜTTERLIN Movistar Team 00:00:20
37 71 Julien FOUCHARD Cofidis, Solutions Crédits 00:00:20
38 2 Kévin REZA Team Europcar 00:00:20
39 63 Svein TUFT Orica GreenEDGE 00:00:20
40 93 Matthias BRANDLE IAM Cycling 00:00:20
41 102 Tiziano DALL’ANTONIA Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:20
42 196 * Laurent EVRARD Wallonie – Bruxelles 00:00:20
43 43 Pablo LASTRAS GARCIA Movistar Team 00:00:20
44 193 * Olivier CHEVALIER Wallonie – Bruxelles 00:00:20
45 108 * Andrea ZORDAN Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:20
46 87 Pierre Luc PERICHON Bretagne Séché Environnement 00:00:20
47 3 Cyril GAUTIER Team Europcar 00:00:20
48 83 * Eduardo SEPULVEDA Bretagne Séché Environnement 00:00:20
49 61 * Luke DURBRIDGE Orica GreenEDGE 00:00:20
50 78 * Dylan KOWALSKI Cofidis, Solutions Crédits 00:00:20
51 9 * Romain CARDIS Team Europcar 00:00:20
52 13 Sébastien MINARD AG2R La Mondiale 00:00:20
53 46 * Dayer Uberney QUINTANA ROJAS Movistar Team 00:00:20
54 81 Brice FEILLU Bretagne Séché Environnement 00:00:20
55 125 Jarl SALOMEIN Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:20
56 85 Benoit JARRIER Bretagne Séché Environnement 00:00:20
57 35 Thor HUSHOVD BMC Racing Team 00:00:20
58 58 Julien VERMOTE Omega Pharma-QuickStep 00:00:20
59 62 Michael ALBASINI Orica GreenEDGE 00:00:20
60 121 Preben VAN HECKE Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:20
61 23 Matthieu LADAGNOUS FDJ.fr 00:00:20
62 105 Diego ROSA Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:20
63 153 Nicola BOEM Bardiani CSF 00:00:20
64 84 Arnaud GÉRARD Bretagne Séché Environnement 00:00:20
65 88 Vegard Stake LAENGEN Bretagne Séché Environnement 00:00:20
66 143 Francis DE GREEF Wanty-Groupe Gobert 00:00:20
67 24 Arthur VICHOT FDJ.fr 00:00:20
68 94 Jérôme PINEAU IAM Cycling 00:00:20
69 92 Martin ELMIGER IAM Cycling 00:00:20
70 147 Mirko SELVAGGI Wanty-Groupe Gobert 00:00:20
71 145 Marco MINNAARD Wanty-Groupe Gobert 00:00:20
72 185 Maxime VANTOMME Roubaix Lille Metropole 00:00:20
73 68 * Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 00:00:20
74 151 * Sonny COLBRELLI Bardiani CSF 00:00:20
75 136 Francesco FAILLI Neri Sottoli 00:00:20
76 128 Tim DECLERCQ Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:20
77 5 * Antoine DUCHESNE Team Europcar 00:00:20
78 25 Arnaud COURTEILLE FDJ.fr 00:00:20
79 184 Romain PILLON Roubaix Lille Metropole 00:00:20
80 57 Kevin DE WEERT Omega Pharma-QuickStep 00:00:20
81 32 Amael MOINARD BMC Racing Team 00:00:20
82 198 Julien STASSEN Wallonie – Bruxelles 00:00:20
83 34 Stephen CUMMINGS BMC Racing Team 00:00:20
84 161 Stéphane ROSSETTO BigMat – Auber 93 00:00:20
85 126 Pieter VANSPEYBROUCK Topsport Vlaanderen-Baloise 00:00:20
86 187 Jean-Lou PAIANI Roubaix Lille Metropole 00:00:20
87 101 Franco PELLIZOTTI Androni Giocattoli – Venezuela 00:00:20
88 95 Sébastien REICHENBACH IAM Cycling 00:00:20
89 7 Christophe KERN Team Europcar 00:00:20
90 77 * Adrien PETIT Cofidis, Solutions Crédits 00:00:20
91 133 Mauro FINETTO Neri Sottoli 00:00:20
92 168 Steven TRONET BigMat – Auber 93 00:00:20
93 162 * Flavien DASSONVILLE BigMat – Auber 93 00:00:20
94 67 Jens MOURIS Orica GreenEDGE 00:00:20
95 134 Simone PONZI Neri Sottoli 00:00:20
96 56 * Petr VAKOC Omega Pharma-QuickStep 00:00:20
97 73 Romain LEMARCHAND Cofidis, Solutions Crédits 00:00:20
98 157 Enrico BATTAGLIN Bardiani CSF 00:00:20
99 132 * Andrea FEDI Neri Sottoli 00:00:20
100 135 * Andrea DAL COL Neri Sottoli 00:00:40
101 22 Sébastien CHAVANEL FDJ.fr 00:00:54
102 54 Michal GOLAS Omega Pharma-QuickStep 00:00:56
103 124 * Victor CAMPENAERTS Topsport Vlaanderen-Baloise 00:01:06
104 171 Domingos GONCALVES Team La Pomme Marseille 13 00:01:07
105 53 * Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 00:01:09
106 28 * Olivier LE GAC FDJ.fr 00:01:10
107 195 Jonathan DUFRASNE Wallonie – Bruxelles 00:01:30
108 51 Jan BAKELANTS Omega Pharma-QuickStep 00:01:37
109 114 * Edward Fabian DIAZ CARDENAS Colombia 00:01:41
110 112 Juan Sebastian ARANGO Colombia 00:01:56
111 194 * Tom DERNIES Wallonie – Bruxelles 00:02:01
112 142 Danilo NAPOLITANO Wanty-Groupe Gobert 00:02:15
113 154 Stefano PIRAZZI Bardiani CSF 00:02:22
114 86 Christophe LABORIE Bretagne Séché Environnement 00:02:31
115 4 * Romain GUILLEMOIS Team Europcar 00:02:39
116 148 Nico SIJMENS Wanty-Groupe Gobert 00:02:39
117 191 Sébastien DELFOSSE Wallonie – Bruxelles 00:02:39
118 158 Edoardo ZARDINI Bardiani CSF 00:04:13
119 176 * Grégoire TARRIDE Team La Pomme Marseille 13 00:04:25
120 27 Francis MOUREY FDJ.fr 00:04:40
121 18 * Nico DENZ AG2R La Mondiale 00:05:21
122 181 Baptiste PLANCKAERT Roubaix Lille Metropole 00:05:21
123 103 Emanuele SELLA Androni Giocattoli – Venezuela 00:05:33
124 8 Fabrice JEANDESBOZ Team Europcar 00:05:41
125 107 * Alessio TALIANI Androni Giocattoli – Venezuela 00:05:41
126 97 Thomas LÖVKVIST IAM Cycling 00:06:10
127 115 Fabio Andres DUARTE AREVALO Colombia 00:06:35
128 72 * Jérémy BESCOND Cofidis, Solutions Crédits 00:06:47
129 122 * Sander HELVEN Topsport Vlaanderen-Baloise 00:07:26
130 178 Thomas VAUBOURZEIX Team La Pomme Marseille 13 00:07:31
131 44 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Movistar Team 00:07:55
132 138 * Samuele CONTI Neri Sottoli 00:07:55
133 106 * Gianfranco ZILIOLI Androni Giocattoli – Venezuela 00:07:55
134 98 * Simon PELLAUD IAM Cycling 00:08:21
135 64 * Damien HOWSON Orica GreenEDGE 00:08:21
136 152 * Francesco Manuel BONGIORNO Bardiani CSF 00:08:27
137 104 Kenny Robert VAN HUMMEL Androni Giocattoli – Venezuela 00:08:39
138 172 Benjamin GIRAUD Team La Pomme Marseille 13 00:10:17
139 116 * Duber Armando QUINTERO ARTUNDUAGA Colombia 00:11:11
140 173 Thomas ROSTOLLAN Team La Pomme Marseille 13 00:11:20
141 192 * Maxime ANCIAUX Wallonie – Bruxelles 00:11:23
142 186 Franck VERMEULEN Roubaix Lille Metropole 00:11:23
143 15 * Alexis GOUGEARD AG2R La Mondiale 00:11:26
144 42 John GADRET Movistar Team 00:11:26
145 11 Jean Christophe PERAUD AG2R La Mondiale 00:11:26
146 14 Blel KADRI AG2R La Mondiale 00:12:40
147 175 * Yoann PAILLOT Team La Pomme Marseille 13 00:12:40
148 12 Christophe RIBLON AG2R La Mondiale 00:12:43
149 141 Jan GHYSELINCK Wanty-Groupe Gobert 00:13:01
150 117 Jonathan PAREDES Colombia 00:15:46
151 165 * Théo VIMPERE BigMat – Auber 93 00:20:12
152 144 Kevin VAN MELSEN Wanty-Groupe Gobert 00:22:31
@ArekWaluga77
Foto:corvospro.com