fot. One Belt One Road Nation's Cup Hungary

W drugiej połowie marca rozpocznie się oficjalnie seniorska przygoda Huberta Grygowskiego. Jeden z najlepszych polskich juniorów z zeszłego sezonu wystartuje po raz pierwszy w barwach CIC U Nantes Atlantique, a premierową imprezą będzie Cholet – Pays de la Loire – jednodniowy wyścig pierwszej kategorii we Francji.

We francuskim klasyku zaprezentuje się w sumie 19 zespołów, a wśród nich będą 4 World Teamy czy niejeden Pro Team. Do rywalizacji na dystansie 205km przystąpią z nimi także grupy kontynentalne, a jedną z nich będzie CIC U Nantes Atlantique, w barwach którego w tym roku ściga się Hubert Grygowski.

PROFIL circuit agglo 2023.jpg

Zwycięzca One Belt One Road Nation’s Cup Hungary 2022 za lidera będzie miał mającego worldtourowe doświadczenie Emmanuela Morina. W składzie francuskiej ekipy znalazł się także szybki Pierre Barbier.

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i tekst

Hubert Grygowski nie będzie jedynym Polakiem na starcie Cholet – Pays de la Loire. Do rywalizacji przystąpi również polski duet z Human Powered Health – Stanisław Aniołkowski i Alan Banaszek. Wyścig będzie można oglądać w Playerze od 15:00 do 17:00.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Kolarstwo
Kolarstwo

Bardzo dobra wiadomość 😃😃😃