lampaert tour de france 2022
Tour de France

Przed nami druga, dłuższa jazda indywidualna na czas w ramach 109. Tour de France. 20. etap liczyć sobie będzie 40,7km, a rywalizacja o wygraną na tym odcinku zapowiada się bardziej pasjonująco niż ta pomiędzy kolarzami walczącymi w klasyfikacji generalnej.

Jako pierwszy rampę startową opuści sklasyfikowany na ostatnim, 139. miejscu Caleb Ewan. Stanie się to o godzinie 13:05. Następnie zawodnicy ruszać będą w odwrotnej kolejności do tej, jaką zajmują w klasyfikacji generalnej. 83 z nich będzie startowało co półtorej minuty, kolejna przeszło pięćdziesiątka z kolei co 2 minuty. Ostatni do rywalizacji przystąpi lider 109. Tour de France, czyli Jonas Vingegaard. Będzie to miało miejsce o 17:00.

Kolejność startu do 20. etapu Tour de France 2022 – jazdy indywidualnej na czas:
Kursywą zaznaczeni zostali faworyci etapu.

1 13:05:00  EWAN Caleb Lotto Soudal
2 13:06:30  TORRES Albert Movistar Team
3 13:08:00  JANSE VAN RENSBURG Reinardt Lotto Soudal
4 13:09:30  FRISON Frederik Lotto Soudal
5 13:11:00  JANSEN Amund Grøndahl Team BikeExchange – Jayco
6 13:12:30  JAKOBSEN Fabio Quick-Step Alpha Vinyl Team
7 13:14:00  TURGIS Anthony TotalEnergies
8 13:15:30  LECROQ Jérémy B&B Hotels – KTM
9 13:17:00  JUUL-JENSEN Christopher Team BikeExchange – Jayco
10 13:18:30  HIRSCHI Marc UAE Team Emirates
11 13:20:00  BJERG Mikkel UAE Team Emirates
12 13:21:30  VAN DER HOORN Taco Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
13 13:23:00  VAN KEIRSBULCK Guillaume Alpecin-Deceuninck
14 13:24:30  VAN MOER Brent Lotto Soudal
15 13:26:00  BAUER Jack Team BikeExchange – Jayco
16 13:27:30  GRADEK Kamil Bahrain – Victorious
17 13:29:00  LAMPAERT Yves Quick-Step Alpha Vinyl Team
18 13:30:30  EEKHOFF Nils Team DSM
19 13:32:00  BODNAR Maciej TotalEnergies
20 13:33:30  BOIVIN Guillaume Israel – Premier Tech
21 13:35:00  SAGAN Peter TotalEnergies
22 13:36:30  GROENEWEGEN Dylan Team BikeExchange – Jayco
23 13:38:00  GRUZDEV Dmitriy Astana Qazaqstan Team
24 13:39:30  LEMOINE Cyril B&B Hotels – KTM
25 13:41:00  PETIT Adrien Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
26 13:42:30  PLANCKAERT Edward Alpecin-Deceuninck
27 13:44:00  HONORÉ Mikkel Frølich Quick-Step Alpha Vinyl Team
28 13:45:30  VERMEERSCH Florian Lotto Soudal
29 13:47:00  VAN POPPEL Danny BORA – hansgrohe
30 13:48:30  SÉNÉCHAL Florian Quick-Step Alpha Vinyl Team
31 13:50:00  ROWE Luke INEOS Grenadiers
32 13:51:30  DEGENKOLB John Team DSM
33 13:53:00  KRIEGER Alexander Alpecin-Deceuninck
34 13:54:30  MOZZATO Luca B&B Hotels – KTM
35 13:56:00  KRISTOFF Alexander Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
36 13:57:30  MEZGEC Luka Team BikeExchange – Jayco
37 13:59:00  DAINESE Alberto Team DSM
38 14:00:30  VAN HOOYDONCK Nathan Jumbo-Visma
39 14:02:00  PEDERSEN Mads Trek – Segafredo
40 14:03:30  BAGIOLI Andrea Quick-Step Alpha Vinyl Team
41 14:05:00  GANNA Filippo INEOS Grenadiers
42 14:06:30  CATTANEO Mattia Quick-Step Alpha Vinyl Team
43 14:08:00  RIABUSHENKO Alexandr Astana Qazaqstan Team
44 14:09:30  BYSTRØM Sven Erik Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
45 14:11:00  DOULL Owain EF Education-EasyPost
46 14:12:30  PHILIPSEN Jasper Alpecin-Deceuninck
47 14:14:00  GOUGEARD Alexis B&B Hotels – KTM
48 14:15:30  RUTSCH Jonas EF Education-EasyPost
49 14:17:00  COSNEFROY Benoît AG2R Citroën Team
50 14:18:30  LE GAC Olivier Groupama – FDJ
51 14:20:00  MOHORIČ Matej Bahrain – Victorious
52 14:21:30  BISSEGGER Stefan EF Education-EasyPost
53 14:23:00  CAPIOT Amaury Team Arkéa Samsic
54 14:24:30  HALLER Marco BORA – hansgrohe
55 14:26:00  PEREZ Anthony Cofidis
56 14:27:30  HOFSTETTER Hugo Team Arkéa Samsic
57 14:29:00  STUYVEN Jasper Trek – Segafredo
58 14:30:30  BARTHE Cyril B&B Hotels – KTM
59 14:32:00  MATTHEWS Michael Team BikeExchange – Jayco
60 14:33:30  NEILANDS Krists Israel – Premier Tech
61 14:35:00  NIV Guy Israel – Premier Tech
62 14:36:30  LOUVEL Matis Team Arkéa Samsic
63 14:38:00  LAPORTE Christophe Jumbo-Visma
64 14:39:30  TRATNIK Jan Bahrain – Victorious
65 14:41:00  GILBERT Philippe Lotto Soudal
66 14:42:30  SWIFT Connor Team Arkéa Samsic
67 14:44:00  SBARAGLI Kristian Alpecin-Deceuninck
68 14:45:30  BURGAUDEAU Mathieu TotalEnergies
69 14:47:00  ROLLAND Pierre B&B Hotels – KTM
70 14:48:30  KRON Andreas Lotto Soudal
71 14:50:00  DEWULF Stan AG2R Citroën Team
72 14:51:30  SIMMONS Quinn Trek – Segafredo
73 14:53:00  BONNAMOUR Franck B&B Hotels – KTM
74 14:54:30  TUSVELD Martijn Team DSM
75 14:56:00  PÉRICHON Pierre-Luc Cofidis
76 14:57:30  SKUJIŅŠ Toms Trek – Segafredo
77 14:59:00  DUCHESNE Antoine Groupama – FDJ
78 15:00:30  DILLIER Silvan Alpecin-Deceuninck
79 15:02:00  CICCONE Giulio Trek – Segafredo
80 15:03:30  LATOUR Pierre TotalEnergies
81 15:05:00  BOASSON HAGEN Edvald TotalEnergies
82 15:06:30  POLITT Nils BORA – hansgrohe
83 15:08:00  WRIGHT Fred Bahrain – Victorious
84 15:10:00  THOMAS Benjamin Cofidis
85 15:12:00  OLIVEIRA Nelson Movistar Team
86 15:14:00  GROSSSCHARTNER Felix BORA – hansgrohe
87 15:16:00  PASQUALON Andrea Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
88 15:18:00  BOUET Maxime Team Arkéa Samsic
89 15:20:00  CASTROVIEJO Jonathan INEOS Grenadiers
90 15:22:00  GENIETS Kevin Groupama – FDJ
91 15:24:00  GOOSSENS Kobe Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
92 15:26:00  SCHACHMANN Maximilian BORA – hansgrohe
93 15:28:00  ZIMMERMANN Georg Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
94 15:30:00  BETTIOL Alberto EF Education-EasyPost
95 15:32:00  GESCHKE Simon Cofidis
96 15:34:00  OWSIAN Łukasz Team Arkéa Samsic
97 15:36:00  DOMBROWSKI Joe Astana Qazaqstan Team
98 15:38:00  IZAGIRRE Ion Cofidis
99 15:40:00  GALLOPIN Tony Trek – Segafredo
100 15:42:00  ZEITS Andrey Astana Qazaqstan Team
101 15:44:00  BENOOT Tiesj Jumbo-Visma
102 15:46:00  STORER Michael Groupama – FDJ
103 15:48:00  HAMILTON Chris Team DSM
104 15:50:00  KÜNG Stefan Groupama – FDJ
105 15:52:00  VAN BAARLE Dylan INEOS Grenadiers
106 15:54:00  WOODS Michael Israel – Premier Tech
107 15:56:00  SCHÖNBERGER Sebastian B&B Hotels – KTM
108 15:58:00  IZAGIRRE Gorka Movistar Team
109 16:00:00  VELASCO Simone Astana Qazaqstan Team
110 16:02:00  MARTÍNEZ Daniel Felipe INEOS Grenadiers
111 16:04:00  LEKNESSUND Andreas Team DSM
112 16:06:00  MÜHLBERGER Gregor Movistar Team
113 16:08:00  VERONA Carlos Movistar Team
114 16:10:00  URÁN Rigoberto EF Education-EasyPost
115 16:12:00  MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo
116 16:14:00  SCHULTZ Nick Team BikeExchange – Jayco
117 16:16:00  VAN AERT Wout Jumbo-Visma
118 16:18:00  HOULE Hugo Israel – Premier Tech
119 16:20:00  JORGENSON Matteo Movistar Team
120 16:22:00  MCNULTY Brandon UAE Team Emirates
121 16:24:00  TEUNS Dylan Bahrain – Victorious
122 16:26:00  KUSS Sepp Jumbo-Visma
123 16:28:00  PIDCOCK Thomas INEOS Grenadiers
124 16:30:00  KONRAD Patrick BORA – hansgrohe
125 16:32:00  SÁNCHEZ Luis León Bahrain – Victorious
126 16:34:00  PINOT Thibaut Groupama – FDJ
127 16:36:00  POWLESS Neilson EF Education-EasyPost
128 16:38:00  JUNGELS Bob AG2R Citroën Team
129 16:40:00  MADOUAS Valentin Groupama – FDJ
130 16:42:00  YATES Adam INEOS Grenadiers
131 16:44:00  LUTSENKO Alexey Astana Qazaqstan Team
132 16:46:00  BARDET Romain Team DSM
133 16:48:00  VLASOV Aleksandr BORA – hansgrohe
134 16:50:00  MEINTJES Louis Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
135 16:52:00  QUINTANA Nairo Team Arkéa Samsic
136 16:54:00  GAUDU David Groupama – FDJ
137 16:56:00  THOMAS Geraint INEOS Grenadiers
138 16:58:00  POGAČAR Tadej UAE Team Emirates
139 17:00:00  VINGEGAARD Jonas Jumbo-Visma

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments