fot. Quick-Step Alpha Vinyl Team

Fala zachorowań trwa w najlepsze – u progu Tour de France i Giro d’Italia Donne dochodzi do nieplanowanych zmian w składach największych ekip w związku z przypadkami zakażeń u kolarzy i kolarek.

Dość głośno po internecie rozeszła się nowina na temat tego, że na Wielką Pętlę nie powołano świeżo upieczonego mistrza Francji – Floriana Sénéchala. Quick-Step Alpha Vinyl Team ostatecznie zabierze jednak ze sobą 28-latka, bowiem ze składu wypadł im Tim Declerq. Popularny El Tractor ma pozytywny wynik testu na covid-19.

Chory (acz nie na koronawirusa) jest także Cristián Rodríguez – za niego w barwach TotalEnergies wystartuje Edvald Boasson Hagen. Pech nie opuszcza także pań. Ane Santesteban z Team BikeExchange – Jayco musiała zrezygnować ze startu w Giro d’Italia Donne, a zastąpić ją spróbuje Georgia Williams.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Turecki Bazar
Turecki Bazar

A czy jest jakieś wiarygodne źródło potwierdzające informacje dotyczące Thibaut Pinot? Jedyne jakie znalazłem w internecie, to troll podszywający się pod zespół FDJ na twitterze. Czy aby czasem nie dał się Pan nabrać?