fot. Canyon-SRAM

Progresywne i wyróżniające się stroje są już częścią DNA drużyny Canyon-SRAM. Projekt na sezon 2022 jest kontynuacją odważnego wyglądu, ale tym razem zaskoczył jeszcze bardziej. 

W poprzednim sezonie stroje dla drużyny Canyon-SRAM szyła brytyjska marka Rapha. Tym razem zdecydowano się, aby Katarzyna Niewiadoma wraz z koleżankami zostały ubrane w odzież marki Canyon, czyli tej samej, która jest sponsorem tytularnym i dostarcza rowery.

– To jest siódmy sezon naszej współpracy z drużyną Canyon-SRAM, ale pierwszy kiedy zawodniczki będą w pełni ubrane w naszą odzież. Dla nas jest to duży krok naprzód. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym wyróżniającym się i mocno odświeżonym projektem. Tak samo jak ma to miejsce w przypadku rowerów, odzież jest rezultatem rozmów z zawodniczkami. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy z drużyną i nie możemy się już doczekać tego, co przyniesie nadchodzący sezon

– powiedział Roman Arnold, założyciel Canyon Bicycles.

fot. Canyon-SRAM

Kasia Niewiadoma podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami w nowym anturażu i napisała: „Wciąż jestem zakochana w naszych strojach na sezon 2022. Jak tryskające energią, wyróżniające się i świeże one są!”.

– Spodobał mi się projekt naszych nowych strojów już wtedy, gdy po raz pierwszy zobaczyłam go na papierze. Gdy zaczęłam go nosić, zakochałam się w nim. Idee, jakie za nim stoją, barwy, energia, jaką mi daje… Czuję się świeża i lekka. Mam wrażenie, że mogę być mocna jak burza, ale gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego, to z łatwością zmienię kierunek tak szybko jak wieje wiatr i opracuję nowy plan. Te stroje są wyjątkowe tak jak nasza drużyna. Nie mogę się doczekać ścigania w nich

– dodała Alena Amialiusik, zawodniczka drużyny Canyon-SRAM.

fot. Canyon-SRAM
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments