Ganna Filippo
fot. INEOS Grenadiers

Firma Bioracer zaprojektowała, wyprodukowała i stworzyła strój dla zespołu INEOS Grenadiers na rok 2022. Komplet kolarski ma sprawić, że kolarze brytyjskiej ekipy poczują się najszybsi w każdym terenie.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu udało wprowadzić się innowacje w każdy ścieg. Bioracer stworzył komplet kolarski w 100% we własnym zakresie – od początku do końca. Belgijska firma rozpoczęła w studiu projektowym, a następnie testowała wszystko w tunelu aerodynamicznym i wyprodukowała je we własnych zakładach. Grenadierzy nie mogą się doczekać, aby od 1 stycznia reprezentować Bioracer na drogach.

Znam Danny’ego i Bioracer od dawna i zawsze podziwiałem to, co robią i sposób, w jaki to robią. Zawsze miałem nadzieję, że pewnego dnia będziemy razem pracować, więc jestem naprawdę zachwycony, że ten dzień nadszedł. Etos, który leży u podstaw ich pracy, opiera się na szybkości – czystej i prostej – ze sportowcami w samym sercu. Łączy nas wspólne poczucie przygody, pragnienie innowacji i robienia rzeczy inaczej, ale przede wszystkim pasja do wyścigów. Z niecierpliwością czekamy na napisanie razem nowego, udanego rozdziału i zaprezentowanie ich genialnego zestawu na drogach w 2022 roku w naszym duchu INEOS Grenadiers

— podsumował prezentację nowego stroju Sir Dave Brailsford, dyrektor zespołu INEOS Grenadiers.

Richard Carapaz
fot. INEOS Grenadiers

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments