fot. Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Czech Michal Schlegel (Elkov – Kasper) zwyciężył na pierwszym etapie Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Podium uzupełnili Polacy – Adam Stachowiak (HRE Mazowsze Serce Polski) i Paweł Cieślik (Voster ATS Team).

Pierwszy etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego, podobnie jak przed rokiem, startował w Wieliczce, a kończył się na Górze Chełm w Myślenicach (4,6 km; 5,8%). Na trasie ulokowane były trzy lotne i aż pięć górskich premii – ostatnią z nich był finałowy podjazd pod Górę Chełm.

fot. procyclingstats.com

Od początku tempo wyścigu było bardzo wysokie i wielu zawodników próbowało zabrać się w odjazd. Kilkanaście kilometrów po starcie od peletonu oderwał się Paweł Bernas (HRE Mazowsze Serce Polski) wraz z Grigoriyem Shteinem (Vino – Astana Motors), do których doskoczyli Matus Stocek (Topforex – ATT Investments) i Pauls Rubenis (Ampler Development Team). To właśnie Estończyk był najszybszy na pierwszej lotnej premii, ulokowanej w Dobczycach.

Po finiszu skład ucieczki kilkukrotnie ulegał zmianie. Ostatecznie wykrystalizował się sześcioosobowy odjazd, który tworzyli Emil Toudal (BHS-PL Beton Bornholm), Sam Gademan (Sensa – Kanjers voor Kanjers), Bartłomiej Proć (Pogoń Mostostal Puławy), Andras Szatmary (Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team), Petr Klabouch (Topforex – ATT Investments) oraz Paweł Bernas.

Kolarze powiększali swoją przewagę, która około 55 kilometrów po starcie wynosiła dwie minuty. Peleton nie odpuszczał jednak uciekinierów, przez co kilkanaście kilometrów później jego strata spadła do minuty. Na lotnych finiszach walczyli ze sobą Emil Toudal i Sam Gademan – obaj zawodnicy wygrali po jednym z nich.

Mniej więcej w połowie etapu od kompanów z odjazdu próbował odskoczyć Andras Szatmary, jednak ta sztuka mu się nie udało. Na wspinaczce pod premię górską w Kasinie Wielkiej z ucieczki odpadł Bartłomiej Proć. Na szczyt podjazdu jako pierwszy wjechał Petr Klabouch, który zwyciężył też na premii górskiej w Żerosławicach. Peleton nie odpuszczał harcowników i cały czas jechał około minutę i 15 sekund za nimi.

Ucieczka została zlikwidowana niedługo po premii górskiej w Kobielniku, która ponownie padła łupem Klaboucha.

Wspinaczkę pod Górę Chełm rozpoczął cały peleton. W końcówce oderwał się od niego Michal Schlegel z Elkov – Kasper. Czech nie dał się dogonić i jako pierwszy przeciął linię mety. Podium uzupełnili Polacy – Adam Stachowiak (HRE Mazowsze Serce Polski) i Paweł Cieślik (Voster ATS Team).

Wyniki pierwszego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego 2021:

1 SCHLEGEL Michal Elkov – Kasper 3:16:05
2 STACHOWIAK Adam HRE Mazowsze Serce Polski 0:14
3 CIEŚLIK Paweł Voster ATS Team ,,
4 BROŻYNA Piotr HRE Mazowsze Serce Polski 0:16
5 QUAEDVLIEG Lars Global Cycling Team 0:18
6 OTRUBA Jakub Elkov – Kasper ,,
7 SLEEN Torjus Uno-X Pro Cycling Team ,,
8 STAUNE-MITTET Johannes Jumbo-Visma Development Team 0:24
9 VAN BELLE Loe Jumbo-Visma Development Team 0:26
10 KUKRLE Michael Elkov – Kasper ,,
11 RAPP Jonas Team Hrinkow Advarics Cycleang ,,
12 PALUTA Michał Global 6 Cycling ,,
13 GELEIJN Owen Jumbo-Visma Development Team 0:29
14 VAN DIJKE Tim Jumbo-Visma Development Team 0:31
15 CAMRDA Karel Topforex – ATT Investments ,,
16 BREGNHØJ Mathias BHS – PL Beton Bornholm 0:35
17 RAHBEK Mads BHS – PL Beton Bornholm ,,
18 JAKOUBEK Tomáš Topforex – ATT Investments ,,
19 JONES Ollie Global 6 Cycling 0:38
20 REKITA Szymon Voster ATS Team 0:39
21 KACZMAREK Jakub HRE Mazowsze Serce Polski 0:43
22 PODLASKI Michał Pogon Mostostal Pulawy ,,
23 BUDYAK Anatoliy Ukraine ,,
24 SESSLER Nícolas Global 6 Cycling 0:47
25 SOWINSKI Artur Pogon Mostostal Pulawy 0:49
26 JUNTUNEN Antti-Jussi Ampler Development Team ,,
27 PEKALA Piotr Pogon Mostostal Pulawy ,,
28 HONSA František Topforex – ATT Investments ,,
29 TYRPEKL Karel Topforex – ATT Investments ,,
30 PELTONEN Ukko Iisakki Ampler Development Team ,,
31 KULSET Sindre Uno-X Pro Cycling Team ,,
32 OVSYANNIKOV Alexandr Vino – Astana Motors 1:00
33 STOSZ Patryk Voster ATS Team 1:01
34 DELACROIX Tristan Sprinter Nice Metropole ,,
35 SAYAR Mustafa Turkey ,,
36 ŘEHA Filip Tufo – Pardus Prostějov ,,
37 GRUBER Pavel Tufo – Pardus Prostějov ,,
38 BILYI Maksym Ukraine 1:12
39 LODERER Timon Team Hrinkow Advarics Cycleang 1:15
40 ISTLSTEKKER Zsolt Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team ,,
41 RÓZSA Balázs Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team 1:24
42 NIKITIN Matvey Vino – Astana Motors ,,
43 VOGT Mario Team Embrace The World ,,
44 BLOEM Joren Sensa – Kanjers voor Kanjers ,,
45 VAN VEENENDAAL Hidde Jumbo-Visma Development Team 1:29
46 TIRYAKI Oguzhan Turkey ,,
47 WOLF Justin Germany 1:49
48 BALLERSTEDT Maurice Jumbo-Visma Development Team ,,
49 ŠTOČEK Matúš Topforex – ATT Investments 1:53
50 IWERSEN Emil Schandorff BHS – PL Beton Bornholm 1:57
51 NIELSEN Sebastian Restaurant Suri – Carl Ras ,,
52 KONONENKO Mykhaylo Ukraine ,,
53 VERHOEFF Stefan Global Cycling Team 2:01
54 TEN BOSKE Kars Sensa – Kanjers voor Kanjers ,,
55 NEUMAN Dominik Elkov – Kasper 2:06
56 KOSTANSKI Mateusz Tarnovia Tarnowo Podgorne ,,
57 JENSEN Frederik Irgens BHS – PL Beton Bornholm ,,
58 BUDZINSKI Marcin HRE Mazowsze Serce Polski ,,
59 PESCHGES Marcel Team Embrace The World ,,
60 JOBBER James Kuwait Pro Cycling Team 2:43
61 GOUBERT Jean Sprinter Nice Metropole ,,
62 BALKAN Onur Turkey ,,
63 ABAY Burak Turkey ,,
64 SZATMARY Andras Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team ,,
65 KONCZER Michael Team Hrinkow Advarics Cycleang ,,
66 GRABIS Mateusz Voster ATS Team ,,
67 PAJEK Luka Team Hrinkow Advarics Cycleang ,,
68 HELBIG Benedikt Team Embrace The World 2:48
69 HOMRIGHAUSEN Heiko Team Embrace The World 2:50
70 MUSIALIK Jakub Tarnovia Tarnowo Podgorne 2:55
71 KALOJÍROS Tomáš Cycling Academy Trenčín 3:09
72 GIERACKI Patryk TC Chrobry Scott Głogów ,,
73 SCHUURMANS Luuk Global Cycling Team ,,
74 LINDQUIST Christian Ingemann Restaurant Suri – Carl Ras 3:15
75 SOLYMOSI Marton Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team 3:25
76 GÖNCZY Gergő Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team ,,
77 PITHIE Campbell Global 6 Cycling 3:29
78 O’DONNELL Bailey Global 6 Cycling ,,
79 STÖHR Ján Cycling Academy Trenčín ,,
80 BUTS Vitaliy Ukraine ,,
81 ZAHÁLKA Matěj Elkov – Kasper 4:00
82 SHTEIN Grigoriy Vino – Astana Motors 4:08
83 KASTRANTAS Charalampos Kuwait Pro Cycling Team 4:22
84 JOHANNINK Jelle Sensa – Kanjers voor Kanjers ,,
85 TOUDAL Emil BHS – PL Beton Bornholm ,,
86 LEBEAU Mathis Sprinter Nice Metropole 4:46
87 HIRSINGER Paul Sprinter Nice Metropole 4:49
88 MIERZYNSKI Piotr TC Chrobry Scott Głogów ,,
89 PAPIERSKI Damian Voster ATS Team ,,
90 OROS Samuel Cycling Academy Trenčín ,,
91 HENNEQUIN Paul Sprinter Nice Metropole ,,
92 STÖHR Pavel Cycling Academy Trenčín ,,
93 EICHINGER Daniel Team Hrinkow Advarics Cycleang 4:58
94 ANSONS Kristers Ampler Development Team 5:19
95 HOLEC Richard Tufo – Pardus Prostějov 5:25
96 KLABOUCH Petr Topforex – ATT Investments ,,
97 REINHARDT Theo Germany 5:39
98 GADEMAN Sam Sensa – Kanjers voor Kanjers 5:44
99 MENGEL Nikolaj BHS – PL Beton Bornholm 6:24
100 DOMIN Krzysztof Pogon Mostostal Pulawy 6:35
101 ALEKSANDROV Yasen Bulgaria 6:50
102 KAŇKOVSKÝ Alois Elkov – Kasper ,,
103 PSZCZOLARSKI Wojciech Tufo – Pardus Prostějov 7:00
104 BERNAS Paweł HRE Mazowsze Serce Polski 7:22
105 BONNEFOIX Edouard Sprinter Nice Metropole 8:51
106 KHOTULOV Denys Ukraine ,,
107 LISKA Andrej Cycling Academy Trenčín ,,
108 ABRAHAMSEN Jonas Uno-X Pro Cycling Team 9:31
109 TRZĘSOWSKI Konrad Tarnovia Tarnowo Podgorne 9:35
110 ILCHEV Lyubomir Bulgaria 9:44
111 RUBENIS Pauls Ampler Development Team ,,
112 ALAJMI Abdulhadi Kuwait Pro Cycling Team ,,
113 WAWRZYNIAK Karol Pogon Mostostal Pulawy 10:23
114 OLSZAR Antoni TC Chrobry Scott Głogów ,,
115 TZORTZAKIS Polychronis Kuwait Pro Cycling Team 10:48
116 DOĞAN Halil İbrahim Turkey 10:51
117 FRATCZAK Radoslaw Tarnovia Tarnowo Podgorne ,,
118 SCHULTEN Chiel Sensa – Kanjers voor Kanjers ,,
119 FIJAK Jan Luks Trójka Piaseczno 11:00
120 ZAREBSKI Marcin TC Chrobry Scott Głogów 11:05
121 DUIJVESTEIJN Roy Global Cycling Team ,,
122 HANSEN Dan Erik Global 6 Cycling 11:31
123 DALNER Julius Nowak Restaurant Suri – Carl Ras 11:49
124 LAJCHA Juraj Cycling Academy Trenčín 11:53
125 BABOR Daniel Tufo – Pardus Prostějov 11:57
126 KISS Gergely Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team ,,
127 RAJTAK Mateusz Luks Trójka Piaseczno 12:06
128 ÖRKEN Ahmet Turkey ,,
129 TIGRINE Mehdi Kuwait Pro Cycling Team ,,
130 KOLB Stefan Team Hrinkow Advarics Cycleang 12:27
131 STRAVERS Jarri Global Cycling Team 12:41
132 ROHDE Leon Germany ,,
133 HOELGAARD Daniel Uno-X Pro Cycling Team 12:49
134 KOEP Thomas Team Embrace The World ,,
135 JANISZEWSKI Sylwester Voster ATS Team ,,
136 SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team 13:14
137 MATHIS Marco Germany ,,
138 GROß Felix Germany ,,
139 SKAARSETH Iver Uno-X Pro Cycling Team ,,
140 KARPENKO Gleb Ampler Development Team ,,
141 PETROV Yordan Bulgaria 14:01
142 LAMASZEWSKI Jan Tarnovia Tarnowo Podgorne 14:25
143 PROC Bartlomiej Pogon Mostostal Pulawy 16:40
144 HELLMANN Julian Team Embrace The World ,,
145 MALACHOWSKI Jakub TC Chrobry Scott Głogów 17:32
146 SZARY Jan Luks Trójka Piaseczno 18:04
147 ALALI Saied Jafer Kuwait Pro Cycling Team ,,
148 HEZEMAN Rick Sensa – Kanjers voor Kanjers 18:35
149 DOLNICEK Marek Tufo – Pardus Prostějov 19:24
150 MANOWSKI Mateusz Luks Trójka Piaseczno 19:42
151 KRAWCZYK Adrian Luks Trójka Piaseczno ,,
152 WEINSTEIN Domenic Germany ,,
DNF NIKOLOV Georgi Bulgaria
DNF ZHAPARULY Bauyrzhan Vino – Astana Motors
DNF KULYK Andriy Ukraine
DNF MULAGALEYEV Vladimir Vino – Astana Motors
DNF LANGEREIS Daniel Global Cycling Team
DNF BUSK Peter Restaurant Suri – Carl Ras
DNF WENGLORZ Michal Luks Trójka Piaseczno
DNF KRAMER Markus Restaurant Suri – Carl Ras
DNF KOSTOV Ioan Bulgaria
DNS LARSEN Mathias Restaurant Suri – Carl Ras
DNS DOMAGALSKI Karol HRE Mazowsze Serce Polski
DSQ LAANEMÄE Erki Ampler Development Team ,,

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie Małopolskiego Wyścigu Górskiego 2021:

1 SCHLEGEL Michal Elkov – Kasper 3:18:56
2 STACHOWIAK Adam HRE Mazowsze Serce Polski 0:11
3 CIEŚLIK Paweł Voster ATS Team 0:16
4 BROŻYNA Piotr HRE Mazowsze Serce Polski 0:21
5 QUAEDVLIEG Lars Global Cycling Team 0:26
6 OTRUBA Jakub Elkov – Kasper ,,
7 SLEEN Torjus Uno-X Pro Cycling Team 0:30
8 STAUNE-MITTET Johannes Jumbo-Visma Development Team 0:33
9 KUKRLE Michael Elkov – Kasper 0:36
10 PALUTA Michał Global 6 Cycling 0:38
11 JONES Ollie Global 6 Cycling 0:42
12 BUDYAK Anatoliy Ukraine ,,
13 VAN DIJKE Tim Jumbo-Visma Development Team ,,
14 VAN BELLE Loe Jumbo-Visma Development Team ,,
15 RAPP Jonas Team Hrinkow Advarics Cycleang 0:44
16 GELEIJN Owen Jumbo-Visma Development Team 0:45
17 BREGNHØJ Mathias BHS – PL Beton Bornholm ,,
18 RAHBEK Mads BHS – PL Beton Bornholm 0:47
19 JAKOUBEK Tomáš Topforex – ATT Investments 0:53
20 CAMRDA Karel Topforex – ATT Investments 0:54
21 REKITA Szymon Voster ATS Team 0:56
22 PODLASKI Michał Pogon Mostostal Pulawy 0:57
23 SOWINSKI Artur Pogon Mostostal Pulawy 1:00
24 JUNTUNEN Antti-Jussi Ampler Development Team 1:02
25 KACZMAREK Jakub HRE Mazowsze Serce Polski 1:03
26 TYRPEKL Karel Topforex – ATT Investments 1:08
27 PELTONEN Ukko Iisakki Ampler Development Team ,,
28 PEKALA Piotr Pogon Mostostal Pulawy ,,
29 STOSZ Patryk Voster ATS Team 1:09
30 HONSA František Topforex – ATT Investments 1:12
31 KULSET Sindre Uno-X Pro Cycling Team ,,
32 SESSLER Nícolas Global 6 Cycling ,,
33 ŘEHA Filip Tufo – Pardus Prostějov 1:13
34 OVSYANNIKOV Alexandr Vino – Astana Motors 1:21
35 SAYAR Mustafa Turkey ,,
36 DELACROIX Tristan Sprinter Nice Metropole 1:23
37 GRUBER Pavel Tufo – Pardus Prostějov 1:28
38 BLOEM Joren Sensa – Kanjers voor Kanjers 1:30
39 BILYI Maksym Ukraine 1:32
40 LODERER Timon Team Hrinkow Advarics Cycleang 1:36
41 ISTLSTEKKER Zsolt Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team 1:37
42 NIKITIN Matvey Vino – Astana Motors 1:42
43 TIRYAKI Oguzhan Turkey 1:47
44 VAN VEENENDAAL Hidde Jumbo-Visma Development Team 1:49
45 RÓZSA Balázs Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team 1:51
46 WOLF Justin Germany 2:05
47 BALLERSTEDT Maurice Jumbo-Visma Development Team 2:08
48 IWERSEN Emil Schandorff BHS – PL Beton Bornholm ,,
49 VOGT Mario Team Embrace The World 2:14
50 TEN BOSKE Kars Sensa – Kanjers voor Kanjers 2:15
51 ŠTOČEK Matúš Topforex – ATT Investments 2:16
52 JENSEN Frederik Irgens BHS – PL Beton Bornholm 2:19
53 BUDZINSKI Marcin HRE Mazowsze Serce Polski 2:20
54 VERHOEFF Stefan Global Cycling Team 2:23
55 NIELSEN Sebastian Restaurant Suri – Carl Ras 2:25
56 NEUMAN Dominik Elkov – Kasper 2:28
57 KONONENKO Mykhaylo Ukraine 2:31
58 PESCHGES Marcel Team Embrace The World 2:36
59 KOSTANSKI Mateusz Tarnovia Tarnowo Podgorne 2:44
60 GOUBERT Jean Sprinter Nice Metropole 3:00
61 PAJEK Luka Team Hrinkow Advarics Cycleang 3:01
62 KONCZER Michael Team Hrinkow Advarics Cycleang 3:04
63 BALKAN Onur Turkey 3:06
64 GRABIS Mateusz Voster ATS Team 3:08
65 HOMRIGHAUSEN Heiko Team Embrace The World 3:11
66 ABAY Burak Turkey ,,
67 HELBIG Benedikt Team Embrace The World 3:12
68 SZATMARY Andras Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team ,,
69 JOBBER James Kuwait Pro Cycling Team 3:13
70 SCHUURMANS Luuk Global Cycling Team 3:20
71 KALOJÍROS Tomáš Cycling Academy Trenčín 3:26
72 MUSIALIK Jakub Tarnovia Tarnowo Podgorne 3:29
73 GIERACKI Patryk TC Chrobry Scott Głogów 3:32
74 BUTS Vitaliy Ukraine 3:40
75 O’DONNELL Bailey Global 6 Cycling 3:44
76 LINDQUIST Christian Ingemann Restaurant Suri – Carl Ras 3:45
77 STÖHR Ján Cycling Academy Trenčín 3:54
78 PITHIE Campbell Global 6 Cycling 3:57
79 GÖNCZY Gergő Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team 4:00
80 ZAHÁLKA Matěj Elkov – Kasper 4:10
81 SOLYMOSI Marton Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team ,,
82 JOHANNINK Jelle Sensa – Kanjers voor Kanjers 4:30
83 TOUDAL Emil BHS – PL Beton Bornholm 4:33
84 SHTEIN Grigoriy Vino – Astana Motors 4:39
85 KASTRANTAS Charalampos Kuwait Pro Cycling Team 4:45
86 HIRSINGER Paul Sprinter Nice Metropole 5:12
87 EICHINGER Daniel Team Hrinkow Advarics Cycleang ,,
88 OROS Samuel Cycling Academy Trenčín 5:14
89 LEBEAU Mathis Sprinter Nice Metropole 5:15
90 PAPIERSKI Damian Voster ATS Team ,,
91 MIERZYNSKI Piotr TC Chrobry Scott Głogów 5:26
92 STÖHR Pavel Cycling Academy Trenčín ,,
93 HENNEQUIN Paul Sprinter Nice Metropole 5:35
94 ANSONS Kristers Ampler Development Team 5:38
95 KLABOUCH Petr Topforex – ATT Investments 5:46
96 GADEMAN Sam Sensa – Kanjers voor Kanjers 5:47
97 REINHARDT Theo Germany 6:02
98 HOLEC Richard Tufo – Pardus Prostějov 6:04
99 MENGEL Nikolaj BHS – PL Beton Bornholm 6:34
100 ALEKSANDROV Yasen Bulgaria 7:15
101 DOMIN Krzysztof Pogon Mostostal Pulawy 7:16
102 PSZCZOLARSKI Wojciech Tufo – Pardus Prostějov 7:33
103 BERNAS Paweł HRE Mazowsze Serce Polski 7:35
104 KAŇKOVSKÝ Alois Elkov – Kasper 7:36
105 BONNEFOIX Edouard Sprinter Nice Metropole 9:11
106 KHOTULOV Denys Ukraine 9:21
107 LISKA Andrej Cycling Academy Trenčín 9:25
108 ABRAHAMSEN Jonas Uno-X Pro Cycling Team 9:41
109 RUBENIS Pauls Ampler Development Team 10:06
110 TRZĘSOWSKI Konrad Tarnovia Tarnowo Podgorne 10:16
111 ALAJMI Abdulhadi Kuwait Pro Cycling Team 10:19
112 ILCHEV Lyubomir Bulgaria 10:24
113 OLSZAR Antoni TC Chrobry Scott Głogów 10:45
114 WAWRZYNIAK Karol Pogon Mostostal Pulawy 10:54
115 TZORTZAKIS Polychronis Kuwait Pro Cycling Team 11:07
116 DOĞAN Halil İbrahim Turkey 11:13
117 SCHULTEN Chiel Sensa – Kanjers voor Kanjers 11:18
118 FRATCZAK Radoslaw Tarnovia Tarnowo Podgorne 11:32
119 FIJAK Jan Luks Trójka Piaseczno ,,
120 DUIJVESTEIJN Roy Global Cycling Team 11:34
121 ZAREBSKI Marcin TC Chrobry Scott Głogów 11:44
122 HANSEN Dan Erik Global 6 Cycling 12:04
123 LAJCHA Juraj Cycling Academy Trenčín 12:20
124 BABOR Daniel Tufo – Pardus Prostějov 12:22
125 DALNER Julius Nowak Restaurant Suri – Carl Ras 12:27
126 ÖRKEN Ahmet Turkey 12:34
127 RAJTAK Mateusz Luks Trójka Piaseczno 12:36
128 KOLB Stefan Team Hrinkow Advarics Cycleang 12:43
129 KISS Gergely Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team ,,
130 TIGRINE Mehdi Kuwait Pro Cycling Team 12:49
131 HOELGAARD Daniel Uno-X Pro Cycling Team 13:02
132 JANISZEWSKI Sylwester Voster ATS Team 13:07
133 STRAVERS Jarri Global Cycling Team 13:10
134 ROHDE Leon Germany 13:17
135 KOEP Thomas Team Embrace The World 13:19
136 SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team 13:23
137 GROß Felix Germany 13:31
138 KARPENKO Gleb Ampler Development Team 13:45
139 MATHIS Marco Germany 13:47
140 SKAARSETH Iver Uno-X Pro Cycling Team 14:34
141 PETROV Yordan Bulgaria 14:38
142 LAMASZEWSKI Jan Tarnovia Tarnowo Podgorne 15:26
143 HELLMANN Julian Team Embrace The World 17:12
144 PROC Bartlomiej Pogon Mostostal Pulawy 17:15
145 MALACHOWSKI Jakub TC Chrobry Scott Głogów 18:23
146 ALALI Saied Jafer Kuwait Pro Cycling Team 18:34
147 SZARY Jan Luks Trójka Piaseczno 18:43
148 HEZEMAN Rick Sensa – Kanjers voor Kanjers 18:55
149 DOLNICEK Marek Tufo – Pardus Prostějov 19:57
150 KRAWCZYK Adrian Luks Trójka Piaseczno 20:02
151 MANOWSKI Mateusz Luks Trójka Piaseczno 20:16
152 WEINSTEIN Domenic Germany ,,

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments