fot. Team DSM

Na starcie dzisiejszego wyścigu Liège-Bastogne-Liège Femmes niestety nie staną zespoły: Team DSM oraz Parkhotel Valkenburg. Powodem absencji są pozytywne wyniki testów na obecność wirusa SARS-Co-V-2 wewnątrz tych dwóch ekip.

Nie po raz pierwszy w tym sezonie koronawirus zmienia listę startową kolarskich imprez. Dziś w wyścigu kobiet Liège-Bastogne-Liège zabraknie zawodniczek Parkhotel Valkenburg. W szeregach holenderskiego zespołu wykryto przypadki COVID-19 u dwóch członków obsługi drużyny oraz u jednej z kolarek. Decyzja ekipy o wycofaniu się została podjęta wczoraj, jak podaje Cyclingonline.nl.

Kolejnym damskim zespołem, który nie będzie rywalizować w Liège-Bastogne-Liège Femmes jest drużyna Team DSM. Jeden z członków personelu niemieckiej ekipy, również miał pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-Co-V-2, o czym poinformowano w poniższym komunikacie prasowym. Mimo tego, że reszta zespołu czuje się dobrze i nie wykazuje żadnych symptomów wirusa zadecydowano o nie przystąpieniu do rywalizacji w Liège-Bastogne-Liège Femmes.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments