fot. Mazowsze Serce Polski

Piotr Brożyna z drużyny Mazowsze Serce Polski zajął siódme miejsce na trzecim i zarazem królewskim etapie wyścigu Tour of Mevlana. Wygrał Ukrainiec Anatoliy Budyak z drużyny Spor Toto Cycling Team. 

Trzeciego dnia rywalizacji w tureckim wyścigu etapowym kategorii 2.2 kolarze zmierzyli się z najtrudniejszym etapem z miejscowości Konya do Sille, z nieustannie pofałdowanym terenem i podjazdem na metę. Łączny dystans wyścigu wynosił 113,6 km.

W kluczowej fazie wyścigu na czele znajdowała się 28-osobowa grupa, w której znajdował się Piotr Brożyna. Następnie odjechali od niej Carlos Quintero oraz Anatoliy Budyak. Ostatecznie najszybszym zawodnikiem na etapie okazał się Ukrainiec, który został także nowym liderem klasyfikacji generalnej.

Po trzech etapach najwyżej sklasyfikowanym Polakiem jest “Brożka” – zajmuje siódme miejsce z minutą i 5 sekundami straty do Budyaka.

Wyniki trzeciego etapu:

1 BUDYAK Anatoliy Spor Toto Cycling Team 7 5 3:10:00
2 QUINTERO Carlos Terengganu Cycling Team 3 2 0:06
3 BUTS Vitaliy Salcano Sakarya BB Team 1 1 0:19
4 EYOB Metkel Terengganu Cycling Team 0:38
5 CASTILLO Ulises Alfredo Wildlife Generation Pro Cycling 0:51
6 BOGLI Jonathan Team NIPPO-Provence-PTS Conti 0:53
7 BROŻYNA Piotr Mazowsze Serce Polski 1:05
8 HOEHN Alex Wildlife Generation Pro Cycling 1:09
9 PASCUAL Eusebio Bahrain Cycling Academy 1:44
10 IGOSHEV Egor Sankt Petersburg 3:54
11 KONONENKO Mykhaylo Salcano Sakarya BB Team 4:05
12 SCHEGOLKOV Ilia Sankt Petersburg 4:09
13 VASYLYUK Andriy Ukraine 4:20
14 SOBAL Yauhen Minsk Cycling Club 5:35
15 CHRISTEN Fabio Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
16 LEBEAU Mathis Sprinter Nice Metropole 5:46
17 SAMOILAU Branislau Minsk Cycling Club 5:50
18 REGUERO Gabriel Spor Toto Cycling Team 5:54
19 IVANOV Viacheslav Sankt Petersburg 6:04
20 BERGSTROM FRISK Erik Bike Aid ,,
21 LAGAB Azzedine Algeria 6:47
22 BALKAN Onur Salcano Sakarya BB Team 7:05
23 DOĞAN Halil İbrahim Spor Toto Cycling Team 7:20
24 MCGEOUGH Cormac Wildlife Generation Pro Cycling 9:05
25 SAFARZADEH Saeeid Omidnia Mashhad Team ,,
26 GOUBERT Jean Sprinter Nice Metropole 9:16
27 BONNEFOIX Edouard Sprinter Nice Metropole 10:34
28 MANSOURI Hamza Algeria 11:54
29 YAVUZ Emre Spor Toto Cycling Team 12:27
30 MOVCHAN Andrii Ukraine 13:09
31 ABAY Burak Salcano Sakarya BB Team ,,
32 HENNEQUIN Paul Sprinter Nice Metropole ,,
33 HJORTH Jonas Bahrain Cycling Academy ,,
34 ASADOV Elchin Salcano Sakarya BB Team ,,
35 SMIRNOV Aleksandr Russia ,,
36 SAIDI Nassim Algeria ,,
37 ROSS Kent Wildlife Generation Pro Cycling ,,
38 ODA Hijiri Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
39 WOLF Justin Bike Aid 13:23
40 BUDZINSKI Marcin Mazowsze Serce Polski ,,
41 HOLLER Nikodemus Bike Aid ,,
42 GRANIGAN Noah Wildlife Generation Pro Cycling ,,
43 PETROV Spencer Wildlife Generation Pro Cycling ,,
44 AÏT EL ABDIA Anass Bahrain Cycling Academy 13:33
45 BAZHKOU Stanislau Minsk Cycling Club 14:02
46 AKPINAR Ahmet Konya Bisiklet Sporu Kulübü 14:11
47 MEIJERS Jeroen Terengganu Cycling Team 14:18
48 RÄIM Mihkel Mazowsze Serce Polski ,,
49 MALNEV Sergey Russia 14:22
50 TIRYAKI Oguzhan Spor Toto Cycling Team 14:23
51 REGUIGUI Youcef Terengganu Cycling Team ,,
52 RAJABLOU Mohammad Omidnia Mashhad Team 14:30
53 NOVAKOWSKYI Vitalii Ukraine 15:45
54 SHEVCHENKO Oleksandr Ukraine ,,
55 DOMAGALSKI Karol Mazowsze Serce Polski ,,
56 ÇETIN Melih Konya Bisiklet Sporu Kulübü 17:17
57 UZUNTAS Gökhan Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği ,,
58 STASH Mamyr Spor Toto Cycling Team 18:38
59 BANASZEK Adrian Mazowsze Serce Polski ,,
60 ROSTOVTSEV Sergey Russia ,,
61 DE ROOIJ Jesse Bike Aid ,,
62 SHICHKIN Vlas Sankt Petersburg ,,
63 ŞAMLI Ferit Spor Toto Cycling Team ,,
64 STROKAU Vasili Minsk Cycling Club 18:47
65 GOK Ali Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 18:55
66 BAYEMBAYEV Olzhas Apple Team 19:23
67 BALKAN Serkan Trek Trakya ,,
68 GIL TORREGROSA Javier Bahrain Cycling Academy 19:49
69 BOUGLAS Georgios Salcano Sakarya BB Team 19:54
70 SAYAR Mustafa Salcano Sakarya BB Team ,,
71 GRIGORYAN Stepan Russia ,,
72 KÖNIG Marco Bike Aid 20:00
73 KUREK Adrian Mazowsze Serce Polski ,,
74 ARIKAN Dogukan Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 20:08
75 ISIK Arda Konya Bisiklet Sporu Kulübü 20:14
76 PAHLKE Jasper Bike Aid 20:21
77 REZVANI Morteza Omidnia Mashhad Team 20:25
78 ALIYEV Rinat Apple Team ,,
79 KULYK Andriy Ukraine 20:29
80 MAMYKIN Matvey Team NIPPO-Provence-PTS Conti 21:57
81 COLLUCCINI Nicolas Sprinter Nice Metropole ,,
82 PAWLAK Tobiasz Mazowsze Serce Polski ,,
83 JABRAYILOV Samir Azerbaijan 22:10
84 ABDULAZIZLI Amral Azerbaijan 22:27
85 PAPOK Siarhei Minsk Cycling Club 22:43
86 SHAUCHENKA Siarhei Minsk Cycling Club ,,
87 AZEN Madi Apple Team ,,
88 ASSYLBEK Galymzhan Apple Team ,,
89 HAMZA Yacine Algeria 22:54
90 SAHIRI Ayoub Algeria 23:09
91 BENGAYOU Abdelraouf Algeria 23:26
DNF VDOVIN Alexander Russia
DNF SALEH Mohd Harrif Terengganu Cycling Team
DNF DENISOV Denis Sankt Petersburg
DNF SVESHNIKOV Kirill Russia
DNF DIK Calvin Team NIPPO-Provence-PTS Conti
DNF NOVOLODSKII Ivan Sankt Petersburg
DNF POLOZOV Viacheslav Russia
DNF TRACZ Szymon Team NIPPO-Provence-PTS Conti
DNF UZUN Emir Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği
DNF MAMMADOV Mahmud Azerbaijan
DNF ALAWI Sayed Ahmed Bahrain Cycling Academy
DNF KOCAN Emin Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği
DNF EYVAZOV Shahin Azerbaijan
DNF GRIDCHIN Maxim Apple Team
DNF GOH Choon Huat Terengganu Cycling Team
DNF ABBASOV Ibad Azerbaijan
DNS MICHEL Simon Sprinter Nice Metropole
DNS GARDELLA Florent Sprinter Nice Metropole
OTL SCHNAPKA Matthias Bike Aid ,,
OTL MOHAMMADIHA Hossein Omidnia Mashhad Team ,,
OTL KANAT Mehmet Trek Trakya ,,
OTL MIKAYILZADE Musa Azerbaijan ,,
OTL JAWAD Mansoor Bahrain Cycling Academy ,,
OTL ERKAN Muhammed Trek Trakya ,,
OTL DEMENTYEV Yegor Ukraine ,,
OTL NASER Ahmed Bahrain Cycling Academy ,,
OTL YURTERI Nurullah Trek Trakya ,,
OTL YAVUZ Ozan Konya Bisiklet Sporu Kulübü ,,
OTL BAIYRBEKOV Bakbergen Apple Team ,,
OTL DURGUN Eyyüp Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği ,,
OTL KORKMAZ Bulent Konya Bisiklet Sporu Kulübü ,,
OTL BIALIAUSKI Vasili Minsk Cycling Club ,,
OTL REZAEI Meysam Omidnia Mashhad Team ,,
OTL IRGIN Yusuf Konya Bisiklet Sporu Kulübü ,,

Klasyfikacja generalna po trzech etapach:

60 ▲59 BUDYAK Anatoliy Spor Toto Cycling Team 7 9:19:08
2 3 ▲1 CASTILLO Ulises Alfredo Wildlife Generation Pro Cycling 3 0:02
3 51 ▲48 QUINTERO Carlos Terengganu Cycling Team 1 0:10
4 5 ▲1 BOGLI Jonathan Team NIPPO-Provence-PTS Conti 0:17
5 43 ▲38 BUTS Vitaliy Salcano Sakarya BB Team 0:25
6 56 ▲50 EYOB Metkel Terengganu Cycling Team 0:48
7 46 ▲39 BROŻYNA Piotr Mazowsze Serce Polski 1:15
8 41 ▲33 HOEHN Alex Wildlife Generation Pro Cycling 1:19
9 38 ▲29 PASCUAL Eusebio Bahrain Cycling Academy 1:54
10 16 ▲6 IGOSHEV Egor Sankt Petersburg 4:04
11 26 ▲15 KONONENKO Mykhaylo Salcano Sakarya BB Team 4:15
12 63 ▲51 VASYLYUK Andriy Ukraine 4:30
13 4 ▼9 SAMOILAU Branislau Minsk Cycling Club 5:05
14 37 ▲23 CHRISTEN Fabio Team NIPPO-Provence-PTS Conti 5:45
15 44 ▲29 SOBAL Yauhen Minsk Cycling Club ,,
16 65 ▲49 LEBEAU Mathis Sprinter Nice Metropole 5:56
17 25 ▲8 REGUERO Gabriel Spor Toto Cycling Team 6:04
18 76 ▲58 SCHEGOLKOV Ilia Sankt Petersburg 6:07
19 42 ▲23 BERGSTROM FRISK Erik Bike Aid 6:14
20 48 ▲28 IVANOV Viacheslav Sankt Petersburg ,,
21 55 ▲34 LAGAB Azzedine Algeria 6:57
22 36 ▲14 DOĞAN Halil İbrahim Spor Toto Cycling Team 7:30
23 54 ▲31 SAFARZADEH Saeeid Omidnia Mashhad Team 9:15
24 64 ▲40 MCGEOUGH Cormac Wildlife Generation Pro Cycling ,,
25 70 ▲45 GOUBERT Jean Sprinter Nice Metropole 9:26
26 98 ▲72 BALKAN Onur Salcano Sakarya BB Team 9:41
27 20 ▼7 MANSOURI Hamza Algeria 12:04
28 1 ▼27 WOLF Justin Bike Aid 12:28
29 92 ▲63 BONNEFOIX Edouard Sprinter Nice Metropole 12:53
30 17 ▼13 ODA Hijiri Team NIPPO-Provence-PTS Conti 13:19
31 18 ▼13 SAIDI Nassim Algeria ,,
32 23 ▼9 ROSS Kent Wildlife Generation Pro Cycling ,,
33 28 ▼5 MOVCHAN Andrii Ukraine ,,
34 40 ▲6 ASADOV Elchin Salcano Sakarya BB Team ,,
35 57 ▲22 HENNEQUIN Paul Sprinter Nice Metropole ,,
36 69 ▲33 HJORTH Jonas Bahrain Cycling Academy ,,
37 11 ▼26 GRANIGAN Noah Wildlife Generation Pro Cycling 13:33
38 50 ▲12 PETROV Spencer Wildlife Generation Pro Cycling ,,
39 61 ▲22 BUDZINSKI Marcin Mazowsze Serce Polski ,,
40 68 ▲28 AÏT EL ABDIA Anass Bahrain Cycling Academy 13:43
41 47 ▲6 BAZHKOU Stanislau Minsk Cycling Club 14:12
42 21 ▼21 AKPINAR Ahmet Konya Bisiklet Sporu Kulübü 14:21
43 8 ▼35 RÄIM Mihkel Mazowsze Serce Polski 14:24
44 15 ▼29 MALNEV Sergey Russia 14:32
45 19 ▼26 TIRYAKI Oguzhan Spor Toto Cycling Team 14:33
46 30 ▼16 REGUIGUI Youcef Terengganu Cycling Team ,,
47 99 ▲52 YAVUZ Emre Spor Toto Cycling Team 15:16
48 87 ▲39 ABAY Burak Salcano Sakarya BB Team 15:28
49 90 ▲41 SMIRNOV Aleksandr Russia ,,
50 86 ▲36 HOLLER Nikodemus Bike Aid 15:42
51 29 ▼22 NOVAKOWSKYI Vitalii Ukraine 15:55
52 33 ▼19 SHEVCHENKO Oleksandr Ukraine ,,
53 71 ▲18 DOMAGALSKI Karol Mazowsze Serce Polski ,,
54 94 ▲40 MEIJERS Jeroen Terengganu Cycling Team 16:37
55 35 ▼20 UZUNTAS Gökhan Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 17:27
56 27 ▼29 BANASZEK Adrian Mazowsze Serce Polski 18:48
57 49 ▼8 SHICHKIN Vlas Sankt Petersburg ,,
58 45 ▼13 STROKAU Vasili Minsk Cycling Club 18:57
59 32 ▼27 GOK Ali Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 19:05
60 80 ▲20 ÇETIN Melih Konya Bisiklet Sporu Kulübü 19:36
61 7 ▼54 BOUGLAS Georgios Salcano Sakarya BB Team 19:58
62 72 ▲10 ŞAMLI Ferit Spor Toto Cycling Team ,,
63 66 ▲3 GIL TORREGROSA Javier Bahrain Cycling Academy 19:59
64 58 ▼6 GRIGORYAN Stepan Russia 20:04
65 67 ▲2 SAYAR Mustafa Salcano Sakarya BB Team ,,
66 31 ▼35 KUREK Adrian Mazowsze Serce Polski 20:10
67 62 ▼5 KÖNIG Marco Bike Aid ,,
68 73 ▲5 STASH Mamyr Spor Toto Cycling Team 20:36
69 74 ▲5 ROSTOVTSEV Sergey Russia ,,
70 9 ▼61 KULYK Andriy Ukraine 20:39
71 77 ▲6 DE ROOIJ Jesse Bike Aid 20:57
72 2 ▼70 PAWLAK Tobiasz Mazowsze Serce Polski 21:06
73 75 ▲2 BALKAN Serkan Trek Trakya 21:21
74 101 ▲27 RAJABLOU Mohammad Omidnia Mashhad Team 21:57
75 85 ▲10 ARIKAN Dogukan Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 22:27
76 81 ▲5 PAHLKE Jasper Bike Aid 22:40
77 6 ▼71 SHAUCHENKA Siarhei Minsk Cycling Club 22:43
78 88 ▲10 REZVANI Morteza Omidnia Mashhad Team 22:44
79 52 ▼27 PAPOK Siarhei Minsk Cycling Club 22:53
80 10 ▼70 HAMZA Yacine Algeria 23:04
81 24 ▼57 SAHIRI Ayoub Algeria 23:19
82 91 ▲9 COLLUCCINI Nicolas Sprinter Nice Metropole 24:16
83 95 ▲12 MAMYKIN Matvey Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
84 82 ▼2 ASSYLBEK Galymzhan Apple Team 25:02
85 79 ▼6 BENGAYOU Abdelraouf Algeria 25:45
86 100 ▲14 JABRAYILOV Samir Azerbaijan 29:09
87 104 ▲17 ISIK Arda Konya Bisiklet Sporu Kulübü 31:18
88 122 ▲34 BAYEMBAYEV Olzhas Apple Team 31:27
89 117 ▲28 ALIYEV Rinat Apple Team 32:16
90 108 ▲18 ABDULAZIZLI Amral Azerbaijan 34:18
91 118 ▲27 AZEN Madi Apple Team 34:34
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments