fot. Tirreno-Adriatico

Pierwszym, który od kilku miesięcy pokonał Filippo Ganę w jeździe indywidualnej na czas jest Wout Van Aert z drużyny Jumbo-Visma. Belg był o 6 sekundy szybszy nie tylko od Włocha, ale także od długo siedzącego na gorącym krześle Kunga. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej utrzymał Tadej Pogačar (UAE Team Emirates), odnosząc tym samym zwycięstwo w już drugim wyścigu etapowym w sezonie 2021. 

Zmagania w tegorocznej edycji “wyścigu dwóch mórz” zwieńczyła krótka i całkowicie płaska “czasówka” w San Benedetto del Tronto na dystansie 10,1 km. Była ona zatem skrojona pod typowych specjalistów od jazdy na czas pokroju Filippo Ganny czy Stefana Kunga. Wynosząca ponad minutę przewaga Tadeja Pogačara (UAE Team Emirates) w klasyfikacji generalnej pozwalała przypuszczać, że to właśnie Słoweniec będzie zwycięzcą wyścigu.

Sześciokrotny mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas Maciej Bodnar z drużyny BORA-hansgrohe ruszył na trasę o godzinie 13:46 i potencjalnie mógł poprawić zajmującego wówczas miejsce na gorącym krześle Michaela Hepburna z drużyny Bike Exchange, którego czas to 11:33. Polak przyjechał jednak na metę piąty, z czasem 11:37. Z kolei inny były mistrz Polski w tej specjalności Michał Kwiatkowski stracił do etapowego zwycięzcy 38 sekund.

Bardzo interesująca była rywalizacja o zwycięstwo etapowe pomiędzy mistrzem Europy Stefanem Kungiem a mistrzem świata Filippo Ganną. Niespodziewanie po raz pierwszy od 20 października Włoch z drużyny INEOS Greandiers nie wygrał etapu jazdy indywidualnej na czas, w którym startował. Na mecie okazał się bowiem gorszy od Szwajcara o 4 sekundy – wykręcił czas 11 minut i 16 sekund. Pomimo ostatecznej przegranej Kunga, drużyna Groupama-FDJ może być zadowolona z ostatniego etapu wyścigu. Bardzo dobrą “czasówkę” jak na specjalistę od jazdy w trudnym terenie pojechał Thibaut Pinot, który do swojego kolegi z drużyny stracił tylko 29 sekund. Jeszcze lepiej zaprezentował się Benjamin Thomas, który był wolniejszy od Kunga tylko o 4 sekundy.

Stefan Kung bardzo długo zajmował gorące krzesło, ale musiał z niego zejść w momencie, gdy do mety dojechał drugi w “generalce” Wout Van Aert, który pokonał mistrza świata i mistrza Europy w jeździe na czas, godząc na swój sposób tych dwóch wielkich faworytów do zwycięstwa. Kolarz Jumbo-Visma pokonał zadaną na dziś trasę w czasie 11:06 i uzyskał imponującą średnią prędkość 57 km/h.

Jeśli zaś idzie o klasyfikację generalną, to ciekawa zmiana dokonała się na miejscach 6. i 7.. To lepsze na rzecz Joao Almeidy stracił Tim Wellens. Portugalczyk był szybszy od Belga o 18 sekund. Z kolei bardzo dobrą jazdą dzisiaj zwycięstwo w klasyfikacji generalnej przypieczętował Pogačar, który finiszował czwarty unosząc na mecie rękę w geście triumfu.

Wyniki ostatniego etapu:

1 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 0:11:06
2 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ 0:00:06
3 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:00:11
4 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:00:12
5 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:00:16
6 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo 0:00:18
7 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 0:00:24
8 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:00:26
9 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:00:27
10 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:00:28
11 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
12 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo 0:00:30
13 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:00:32
14 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:00:33
15 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ 0:00:35
16 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos 0:00:36
17 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
18 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
19 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:00:37
20 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
21 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:38
22 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech 0:00:39
23 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:00:40
24 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
25 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo 0:00:42
26 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
27 Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:00:44
28 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
29 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech 0:00:45
30 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma 0:00:46
31 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo
32 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers 0:00:47
33 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic
34 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:00:48
35 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
36 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
37 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:00:50
38 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal
39 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious
40 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:00:51
41 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
42 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team 0:00:52
43 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo
44 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech
45 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation
46 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
47 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix
48 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange
49 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:00:53
50 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:00:54
51 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
52 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:00:55
53 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers
54 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
55 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
56 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
57 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech 0:00:56
58 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
59 Rafal Majka (Pol) UAE Team Emirates 0:00:57
60 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
61 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
62 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:00:58
63 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:00:59
64 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
65 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
66 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team 0:01:00
67 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 0:01:01
68 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
69 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:01:02
70 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
71 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:01:03
72 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep
73 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:01:05
74 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie
75 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos
76 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team
77 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:01:07
78 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious
79 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious 0:01:09
80 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:01:10
81 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 0:01:11
82 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:01:13
83 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:01:14
84 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:01:15
85 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
86 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:16
87 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie
88 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:17
89 Elia Viviani (Ita) Cofidis
90 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
91 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:01:18
92 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
93 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:01:19
94 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic 0:01:20
95 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos
96 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech 0:01:21
97 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
98 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo 0:01:22
99 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange
100 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
101 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo
102 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
103 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo
104 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation 0:01:24
105 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
106 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
107 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:01:25
108 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:01:26
109 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:01:27
110 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:01:28
111 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 0:01:29
112 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
113 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation 0:01:30
114 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos 0:01:31
115 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
116 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie
117 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
118 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious 0:01:33
119 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie 0:01:34
120 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange
121 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:35
122 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:36
123 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:37
124 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
125 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
126 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:38
127 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
128 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM
129 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
130 Davide Villella (Ita) Movistar Team
131 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:40
132 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
133 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo
134 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo
135 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:42
136 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix
137 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:01:44
138 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
139 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:01:48
140 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
141 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:01:50
142 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
143 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo
144 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 0:01:52
145 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
146 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:55
147 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:57
148 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo
149 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:01:58
150 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:02:00
151 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:02:01
152 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:02:02
153 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 0:02:06
154 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:02:08
155 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo 0:02:11
156 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
157 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 0:02:19
158 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:02:22
159 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:02:24
DNF Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
DNS Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange
DNS Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation
DNS Nico Denz (Ger) Team DSM
DNS Max Kanter (Ger) Team DSM

 

Ostateczna klasyfikacja generalna: 

1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 26:36:17
2 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 0:01:03
3 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious 0:03:57
4 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:04:13
5 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe 0:04:37
6 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 0:04:54
7 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:05:00
8 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:05:50
9 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo 0:06:30
10 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:07:45
11 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:07:59
12 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:09:39
13 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech 0:12:06
14 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech 0:12:22
15 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma 0:12:39
16 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 0:14:07
17 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:14:20
18 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie 0:14:27
19 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers 0:14:58
20 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:15:06
21 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech 0:15:25
22 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:16:48
23 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie 0:17:11
24 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:17:12
25 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:17:31
26 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:17:50
27 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:18:57
28 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos 0:19:18
29 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:19:55
30 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech 0:20:48
31 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo 0:20:54
32 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 0:20:57
33 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM 0:21:55
34 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team 0:22:01
35 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo 0:22:12
36 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec 0:22:52
37 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:25:31
38 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:25:51
39 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo 0:26:17
40 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:26:42
41 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:26:54
42 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:26:58
43 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ 0:28:25
44 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos 0:29:20
45 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:30:18
46 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team 0:30:45
47 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:30:59
48 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec 0:31:17
49 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:31:52
50 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:33:00
51 Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:34:59
52 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:35:34
53 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:35:54
54 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo 0:36:17
55 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:36:53
56 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:37:07
57 Rafal Majka (Pol) UAE Team Emirates 0:37:08
58 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:37:13
59 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:38:05
60 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:38:25
61 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious 0:38:31
62 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:38:42
63 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:39:44
64 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange 0:40:07
65 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:40:16
66 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:40:38
67 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation 0:40:42
68 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:41:34
69 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:41:36
70 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:42:27
71 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:42:53
72 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 0:43:36
73 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ 0:43:50
74 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix 0:44:04
75 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:44:15
76 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:44:25
77 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo 0:44:38
78 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:44:39
79 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo 0:44:45
80 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo 0:45:05
81 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:45:15
82 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 0:45:20
83 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:45:59
84 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo 0:46:37
85 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:47:27
86 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange 0:48:28
87 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:48:30
88 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix 0:49:12
89 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic 0:49:13
90 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic 0:49:29
91 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:49:34
92 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:49:58
93 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma 0:50:08
94 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM 0:50:43
95 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech
96 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos 0:50:55
97 Nikias Arndt (Ger) Team DSM 0:51:05
98 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:51:12
99 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:51:14
100 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:52:07
101 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious 0:53:24
102 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:53:42
103 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:54:00
104 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team 0:54:28
105 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:54:51
106 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates 0:54:58
107 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:55:10
108 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:55:33
109 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo 0:55:35
110 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo 0:56:14
111 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:56:37
112 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team 0:56:38
113 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos 0:58:49
114 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:59:01
115 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 0:59:17
116 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 1:00:27
117 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 1:00:40
118 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 1:02:42
119 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos 1:03:43
120 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 1:04:00
121 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious 1:04:35
122 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 1:06:00
123 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo 1:06:04
124 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 1:06:10
125 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
126 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 1:06:25
127 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation 1:06:33
128 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic 1:07:02
129 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo 1:07:28
130 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 1:07:31
131 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 1:07:35
132 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 1:08:05
133 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 1:08:21
134 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 1:09:07
135 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
136 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 1:10:30
137 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 1:11:06
138 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 1:11:09
139 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic 1:11:31
140 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo 1:11:33
141 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 1:12:14
142 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 1:12:49
143 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team 1:13:07
144 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 1:13:51
145 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 1:14:18
146 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 1:14:37
147 Elia Viviani (Ita) Cofidis 1:16:56
148 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 1:18:18
149 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team 1:18:19
150 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo 1:18:36
151 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo 1:19:06
152 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo 1:20:36
153 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 1:22:02
154 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech 1:24:08
155 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma 1:25:26
156 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 1:30:21
157 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 1:32:10
158 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 1:34:34
159 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 1:38:47
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwan
Sylwan

A nasi dzielni chłopcy jak zwykle!!!!!!