fot. Mazowsze Serce Polski

Na bardzo ciekawe rozwiązanie dotyczące modelu finansowania kolarskiego zespołu zdecydował się Zarząd Mazowsze Serce Polski Team. Innowacyjny program “Klub100” ma zachęcić firmy oraz osoby prywatne do wsparcia finansowego ekipy oraz do promowania kolarstwa, zwłaszcza w województwie mazowieckim.

Drużyna Mazowsze Serce Polski informuje, że nowa zaproponowana inicjatywa różni się od dobrze znanego crowdfundingu. Członkowie programu “Klub100” będą mogli liczyć na wiele benefitów i korzyści wynikających z finansowego wsparcia mazowieckiej drużyny. Do wspomnianych przywilejów i praw należą: udział w zgrupowaniach Mazowsze Serce Polski Team, możliwość bezpłatnej reklamy i ogłoszeń na oficjalnej stronie zespołu, rabaty na asortyment ekipy z Mazowsza oraz wiele innych korzyści.

Z dodatkowych informacji uzyskanych od Biura Prasowego zespołu Mazowsze Serce Polski wiemy, że aby zostać jednym z członków programu “Klub100” należy zadeklarować wpłacaną, co miesiąc składkę przeznaczoną na rozwój zespołu oraz kolarstwa w województwie mazowieckim. Minimalna zadeklarowana kwota nie może być, jednak niższa niż 1000 zł netto miesięcznie.

Więcej informacji na temat programu “Klub100” można znaleźć pod tym linkiem.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments