fot. Ag2r La Mondiale/Twitter

Romain Bardet, Benoit Cosnefroy oraz Pierre Latour poprowadzą francuską drużynę Ag2r La Mondiale w zbliżającym się wyścigu La Route d’Occitanie – La Dépêche du Midi (2.1), który odbędzie się w dniach 1-4 sierpnia.

Z pewnością w zbliżającym się wyścigu na południu Francji ekipa kierowana przez Vincenta Lavenu będzie chciała dobrze wejść w rytm wyścigowy po wznowieniu sezonu. Tym samym przewodzić drużynie Ag2r będzie największa gwiazda zespołu Romain Bardet.

Po tak długiej przerwie w wyścigach powinniśmy być podekscytowani przypinaniem numerów startowych do naszych koszulek na wyścig, taki jak Route d’Occitanie, który jest imprezą, w której po raz ostatni startowałem w 2013 roku. Jestem świadomy, że cały peleton chce powrócić do ścigania i oczekujemy całkiem agresywnego wyścigu. Teraz nie jest czas, aby skupiać się zbytnio na wyniku. Będzie dobrze powrócić do rutyny z kolegami z zespołu

– powiedział 29-letni Francuz w rozmowie z biurem prasowym swojej ekipy.

Groźny w klasyfikacji generalnej wspomnianego wyścigu z pewnością może być, również Pierre Latour. W ucieczce bądź też we wszelakich rozgrywkach taktycznych bardzo pomocny może być 24-letni Benoit Cosnefroy. Na etapach, które mogą skończyć się finiszem z peletonu o dobry rezultat postara się Clement Venturini. Skład natomiast uzupełnią doświadczeni: Tony Gallopin oraz Alexis Vuillermoz.

Skład Ag2r La Mondiale na La Route d’Occitanie – La Dépêche du Midi (2.1):

Romain Bardet, Pierre Latour, Benoit Cosnefroy, Mikael Cherel, Tony Gallopin, Clement Venturini oraz Alexis Vuillermoz (wszyscy Francja).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments