fot. Challenge Mallorca

Według nieoficjalnych informacji największego włoskiego dziennika sportowego La Gazzetta dello Sport Matteo Moschetti zdecyduje się przedłużyć wygasającą z końcem sezonu umowę i pozostanie w Trek-Segafredo do końca 2022 roku.

23-letni Włoch miał świetne wejście w ten sezon. Podczas swoich dwóch pierwszych startów odniósł zwycięstwa podczas klasyków na Majorce. Niestety podczas francuskiej “etapówki” Etoile de Bessèges miał groźną kraksę na trzecim odcinku tego wyścigu, gdy złamał kość udową. Można powiedzieć, że dzięki zawieszeniu startów przez pandemię koronawirusa Włoch ma więcej czasu na spokojną rehabilitację.

Jak donosi włoska gazeta sportowa rozmowy w sprawie nowego kontraktu pomiędzy zawodnikiem, a zespołem nadal trwają, ale powinny one zakończyć się powodzeniem. Bez wątpienia włoski kolarz jest jednym z najszybszych zawodników w amerykańskiej ekipie, zwłaszcza po odejściu z drużyny Johna Degenkolba do Lotto Soudal. Tym samym można spodziewać się, że kierownictwo Trek-Segafredo będzie zdeterminowane, aby prolongować umowę z Matteo Moschettim.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments