Kolumbijski kolarz z drużyny Arkea Samsic w wielkim stylu wygrał królewski etap Tour de La Provence i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego wyścigu.
Trzeci odcinek wyścigu etapowego odbywającego się na południu Francji miał zakończyć się na słynnym „Gigancie Prowansji”. Mowa tu oczywiście o legendarnym Mont Ventoux, a konkretnie jego pierwszej części kończącej się w Chalet Reynard. Parametry „tylko” pierwszej części podjazdu nadal są imponujące. Kolarze na 143 kilometrowym etapie będą mieli do pokonania wspinaczkę o długości 9,6 kilometra o średnim nachyleniu 9,2%. Znaczące emocje oraz różnice były gwarantowane.
Do odjazdu dnia zabrała się piątka kolarzy. Byli nimi: Rémi Cavagna (Deceuninck Quick-Step), Bryan Alaphilippe (St Michel – Auber93), Timothy Dupont(Circus – Wanty Gobert), Jérémy Leveau (Roubaix Lille Métropole) oraz Johan Jacobs (Movistar). Przewaga harcowników w szczytowym momencie wynosiła cztery i pół minuty.
Następnie na samodzielną akcję zdecydował się Francuz z „Watahy”. Pozostali uciekinierzy na 40 kilometrów do mety tracili półtorej minuty, a peleton aż pięć i pół minuty. W tym momencie Cavagna był wirtualnym liderem całego wyścigu. Grupę zasadniczą prowadziła Astana, mimo tego przewaga 24-letniego zawodnika dalej rosła.
Na 14 kilometrów przed finałową kreską pozostali uciekinierzy zostali wchłonięci przez peleton, w którym rządy przejęła Groupama-FDJ. W tym momencie Cavagna zyskiwała nad grupą lidera nieco ponad 4 minuty. Już wtedy droga powoli zaczęła się wznosić i Francuz z każdym kilometrem tracił swoją przewagę.
Po rozpoczęciu podjazdu pod Chalet Reynard Cavagna przeżywał bardzo trudne chwile i został doścignięty na nieco ponad 7 kilometrów przed metą, dzięki wytężonej pracy drużyny Arkea Samsic pracującej na rzecz Nairo Quintany.
Winner Anacona (Arkea Samsic) wprawił w problemy lidera Alexandra Vlasova (Astana) oraz Thibaut Pinot (Groupama-FDJ). Gdy skończył swoją pracę na akcję zdecydował się Quintana w podobnym stylu jak miało to podczas Tour de France 2013 na stokach Mont Ventoux. Kolumbijczyk zerwał wszystkich i samotnie zmierzał do mety.
Pościg stworzyli Alexey Lutsenko (Astana), Sepp Kuss (Jumbo – Visma) oraz Hugh Carty (EF Pro Cycling). W grupie lidera tempo dyktował David Gaudu (Groupama-FDJ) pomagając swojemu liderowi Pinot. Z drugiej grupy odpadł Amerykanin Kuss. Natomiast Vlasov zdecydował się na samotny przeskok do pościgu.
Po tym jak liderowi udało się dołączyć do drugiej grupy to mimo zgodnej współpracy przewaga Kolumbijczyka nad rywalami tylko się powiększała, dzięki czemu niezagrożony minął linię mety. Podium ze stratą półtorej minuty uzupełnili Alexey Lutsenko oraz Hugh Carty. Tuż za nimi przybył dotychczasowy lider Vlasov.
Wyniki trzeciego etapu:
1 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | 3:36:26 |
2 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team | 0:01:28 |
3 | Hugh Carthy (GBr) EF Pro Cycling | |
4 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team | |
5 | Edward Dunbar (Irl) Team Ineos | 0:02:11 |
6 | Sepp Kuss (USA) Team Jumbo-Visma | 0:02:12 |
7 | Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb | |
8 | Jesus Herrada (Spa) Cofidis | |
9 | Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ | |
10 | David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ | 0:02:25 |
11 | Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R la Mondiale | 0:02:34 |
12 | Fausto Masnada (Ita) CCC Team | 0:02:57 |
13 | Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling | 0:03:03 |
14 | Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo | 0:03:06 |
15 | Domenico Pozzovivo (Ita) NTT Pro Cycling | 0:03:21 |
16 | Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic | |
17 | Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling | |
18 | Robert Gesink (Ned) Team Jumbo-Visma | 0:03:31 |
19 | Chad Haga (USA) Team Sunweb | 0:03:45 |
20 | Andrea Bagioli (Ita) Deceuninck-Quickstep | |
21 | Sam Oomen (Ned) Team Sunweb | 0:03:55 |
22 | Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling | |
23 | Attila Valter (Hun) CCC Team | 0:03:57 |
24 | Mikael Cherel (Fra) AG2R la Mondiale | 0:03:59 |
25 | Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ | 0:04:16 |
26 | Chris Harper (Aus) Team Jumbo-Visma | 0:04:21 |
27 | Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie | 0:04:25 |
28 | Julien El Fares (Fra) Nippo Delko Provence | 0:04:28 |
29 | Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team | 0:04:30 |
30 | Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos | |
31 | Jesper Hansen (Den) Cofidis | |
32 | Jaakko Hanninen (Fin) AG2R la Mondiale | 0:04:32 |
33 | Gijs Leemreize (Ned) Team Jumbo-Visma | 0:04:43 |
34 | Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence | |
35 | Fabien Doubey (Fra) Circus-Wanty Gobert | 0:05:02 |
36 | Rémy Rochas (Fra) Nippo Delko Provence | 0:05:10 |
37 | Mathias De Witte (Bel) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:05:27 |
38 | Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling | 0:05:36 |
39 | François Bidard (Fra) AG2R la Mondiale | |
40 | Jan Hirt (Cze) CCC Team | |
41 | Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie | 0:06:02 |
42 | Pieter Serry (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:06:36 |
43 | Kinfe Hailemichael (Eth) Nippo Delko Provence | 0:07:06 |
44 | Jeremy Bellicaud (Fra) Circus-Wanty Gobert | 0:07:59 |
45 | Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | 0:08:46 |
46 | Danilo Wyss (Swi) NTT Pro Cycling | 0:09:42 |
47 | Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Movistar Team | |
48 | Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo | |
49 | Eduard Prades Reverter (Spa) Movistar Team | |
50 | Luis Ricardo Villalobos Hernandez (Mex) EF Pro Cycling | |
51 | Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling | |
52 | Thibault Ferasse (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | |
53 | Nans Peters (Fra) AG2R la Mondiale | |
54 | Victor Lafay (Fra) Cofidis | 0:11:42 |
55 | Thomas Degand (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:11:45 |
56 | Kevin Van Melsen (Bel) Circus-Wanty Gobert | |
57 | Julien Vermote (Bel) Cofidis | |
58 | Damien Touze (Fra) Cofidis | |
59 | William Barta (USA) CCC Team | |
60 | Gianni Moscon (Ita) Team Ineos | 0:12:01 |
61 | Ivan Centrone (Lux) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:12:48 |
62 | Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-Quickstep | |
63 | Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:13:40 |
64 | Martin Salmon (Ger) Team Sunweb | |
65 | Fernando Barcelo Aragon (Spa) Cofidis | 0:14:18 |
66 | Alex Aranburu Deba (Spa) Astana Pro Team | |
67 | Juri Hollmann (Ger) Movistar Team | |
68 | Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo | 0:14:38 |
69 | Matteo Sobrero (Ita) NTT Pro Cycling | |
70 | Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo | |
71 | Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ | 0:14:39 |
72 | Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-Quickstep | |
73 | Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team | 0:15:07 |
74 | Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:15:21 |
75 | Yoann Offredo (Fra) Circus-Wanty Gobert | |
76 | Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels-Vital Concept | |
77 | Tom-Jelte Slagter (Ned) B&B Hotels-Vital Concept | |
78 | Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels-Vital Concept | |
79 | Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team | |
80 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | |
81 | Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma | |
82 | Owain Doull (GBr) Team Ineos | |
83 | Julien Duval (Fra) AG2R la Mondiale | |
84 | Baptiste Constantin (Fra) St Michel-Auber 93 | |
85 | Ian Garrison (USA) Deceuninck-Quickstep | |
86 | Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation | |
87 | Alexis Renard (Fra) Israel Start-Up Nation | |
88 | Arnaud Courteille (Fra) B&B Hotels-Vital Concept | |
89 | Ian Stannard (GBr) Team Ineos | |
90 | Morné Van Niekerk (RSA) St Michel-Auber 93 | |
91 | Michal Golas (Pol) Team Ineos | |
92 | Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma | |
93 | Sean Bennett (USA) EF Pro Cycling | |
94 | Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling | |
95 | Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-Quickstep | |
96 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | |
97 | Marc Hirschi (Swi) Team Sunweb | |
98 | José Gonçalves (Por) Nippo Delko Provence | |
99 | Flavien Maurelet (Fra) St Michel-Auber 93 | 0:15:36 |
100 | Pierre Luc Perichon (Fra) Cofidis | 0:15:46 |
101 | Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:17:00 |
102 | Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic | |
103 | Gabriel Cullaigh (GBr) Movistar Team | |
104 | Christophe Masson (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | |
105 | Louis Louvet (Fra) St Michel-Auber 93 | |
106 | Julien Antomarchi (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | |
107 | Jeremy Cabot (Fra) Total Direct Energie | |
108 | Florian Maitre (Fra) Total Direct Energie | 0:17:28 |
109 | Nico Denz (Ger) Team Sunweb | 0:18:33 |
110 | Rasmus Tiller (Nor) NTT Pro Cycling | 0:20:19 |
111 | Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo | |
112 | Charles Quarterman (GBr) Trek-Segafredo | |
113 | Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation | |
114 | Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation | |
115 | Bert De Backer (Bel) B&B Hotels-Vital Concept | |
116 | Alexander Kamp (Den) Trek-Segafredo | |
117 | Matthias Brändle (Aut) Israel Start-Up Nation | |
118 | Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation | |
119 | Christopher Lawless (GBr) Team Ineos | |
120 | Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team | |
121 | Michal Paluta (Pol) CCC Team | |
122 | Jonas Koch (Ger) CCC Team | |
123 | Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie | 0:21:17 |
124 | Luca Mozzato (Ita) B&B Hotels-Vital Concept | 0:21:50 |
125 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ | 0:22:28 |
126 | Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence | |
127 | Pierre Barbier (Fra) Nippo Delko Provence | 0:22:36 |
128 | Leonardo Bonifazio (Ita) Total Direct Energie | 0:23:19 |
129 | Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling | 0:23:29 |
130 | Jakub Mareczko (Ita) CCC Team | |
131 | Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic | |
132 | Timothy Dupont (Bel) Circus-Wanty Gobert | |
133 | Bram Welten (Ned) Team Arkea-Samsic | |
134 | Johan Jacobs (Swi) Movistar Team | |
135 | Jérémy Leveau (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | |
136 | Anthony Maldonado (Fra) St Michel-Auber 93 | |
137 | Tony Hurel (Fra) St Michel-Auber 93 | |
138 | Marlon Gaillard (Fra) Total Direct Energie | |
139 | Norman Vahtra (Est) Israel Start-Up Nation | 0:23:56 |
140 | Vadim Pronskiy (Kaz) Astana Pro Team | 0:25:49 |
141 | Bryan Alaphilippe (Fra) St Michel-Auber 93 | 0:27:43 |
DNS | Davide Villella (Ita) Movistar Team |
Klasyfikacja generalna:
1 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | 11:24:12 |
2 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team | 0:01:04 |
3 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team | 0:01:28 |
4 | Hugh Carthy (GBr) EF Pro Cycling | 0:01:38 |
5 | Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb | 0:02:16 |
6 | Edward Dunbar (Irl) Team Ineos | 0:02:21 |
7 | Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ | 0:02:22 |
8 | Sepp Kuss (USA) Team Jumbo-Visma | 0:02:26 |
9 | Jesus Herrada (Spa) Cofidis | |
10 | David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ | 0:02:35 |
11 | Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R la Mondiale | 0:02:44 |
12 | Fausto Masnada (Ita) CCC Team | 0:03:15 |
13 | Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling | 0:03:23 |
14 | Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo | 0:03:50 |
15 | Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:03:51 |
16 | Domenico Pozzovivo (Ita) NTT Pro Cycling | |
17 | Robert Gesink (Ned) Team Jumbo-Visma | 0:03:53 |
18 | Andrea Bagioli (Ita) Deceuninck-Quickstep | 0:03:55 |
19 | Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling | 0:04:02 |
20 | Sam Oomen (Ned) Team Sunweb | 0:04:09 |
21 | Attila Valter (Hun) CCC Team | 0:04:11 |
22 | Mikael Cherel (Fra) AG2R la Mondiale | 0:04:17 |
23 | Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ | 0:04:30 |
24 | Julien El Fares (Fra) Nippo Delko Provence | 0:04:42 |
25 | Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos | 0:04:44 |
26 | Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team | |
27 | Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling | 0:04:48 |
28 | Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie | 0:04:49 |
29 | Chad Haga (USA) Team Sunweb | 0:05:09 |
30 | Gijs Leemreize (Ned) Team Jumbo-Visma | 0:05:24 |
31 | Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence | 0:05:26 |
32 | Fabien Doubey (Fra) Circus-Wanty Gobert | 0:05:32 |
33 | Rémy Rochas (Fra) Nippo Delko Provence | 0:05:46 |
34 | Jaakko Hanninen (Fin) AG2R la Mondiale | 0:05:47 |
35 | Jesper Hansen (Den) Cofidis | 0:05:54 |
36 | François Bidard (Fra) AG2R la Mondiale | 0:06:03 |
37 | Chris Harper (Aus) Team Jumbo-Visma | 0:06:06 |
38 | Mathias De Witte (Bel) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:06:31 |
39 | Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling | 0:07:00 |
40 | Pieter Serry (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:08:00 |
41 | Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie | 0:08:50 |
42 | Eduard Prades Reverter (Spa) Movistar Team | 0:10:43 |
43 | Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo | 0:11:11 |
44 | Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | 0:11:30 |
45 | Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Movistar Team | 0:11:49 |
46 | Jeremy Bellicaud (Fra) Circus-Wanty Gobert | |
47 | Kinfe Hailemichael (Eth) Nippo Delko Provence | 0:11:56 |
48 | Jan Hirt (Cze) CCC Team | 0:12:18 |
49 | Gianni Moscon (Ita) Team Ineos | 0:12:25 |
50 | Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:13:06 |
51 | Nans Peters (Fra) AG2R la Mondiale | 0:13:32 |
52 | Danilo Wyss (Swi) NTT Pro Cycling | |
53 | Alex Aranburu Deba (Spa) Astana Pro Team | 0:14:28 |
54 | William Barta (USA) CCC Team | 0:14:43 |
55 | Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling | 0:15:31 |
56 | Julien Vermote (Bel) Cofidis | 0:15:35 |
57 | Marc Hirschi (Swi) Team Sunweb | 0:16:19 |
58 | Thibault Ferasse (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:16:29 |
59 | Thomas Degand (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:16:35 |
60 | Fernando Barcelo Aragon (Spa) Cofidis | 0:17:14 |
61 | Tom-Jelte Slagter (Ned) B&B Hotels-Vital Concept | 0:17:21 |
62 | Martin Salmon (Ger) Team Sunweb | 0:17:30 |
63 | Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo | 0:17:36 |
64 | Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo | |
65 | Luis Ricardo Villalobos Hernandez (Mex) EF Pro Cycling | 0:17:41 |
66 | Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-Quickstep | 0:18:23 |
67 | Matteo Sobrero (Ita) NTT Pro Cycling | 0:18:28 |
68 | Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-Quickstep | 0:19:11 |
69 | Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team | |
70 | Sean Bennett (USA) EF Pro Cycling | |
71 | Owain Doull (GBr) Team Ineos | |
72 | Ian Garrison (USA) Deceuninck-Quickstep | |
73 | Michal Golas (Pol) Team Ineos | |
74 | Flavien Maurelet (Fra) St Michel-Auber 93 | 0:19:26 |
75 | Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ | 0:20:00 |
76 | Damien Touze (Fra) Cofidis | 0:20:32 |
77 | Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels-Vital Concept | 0:20:43 |
78 | Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:20:50 |
79 | Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling | 0:21:10 |
80 | Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team | 0:21:21 |
81 | Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:21:26 |
82 | Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma | 0:22:03 |
83 | Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma | |
84 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | 0:22:07 |
85 | Arnaud Courteille (Fra) B&B Hotels-Vital Concept | 0:22:08 |
86 | Nico Denz (Ger) Team Sunweb | 0:22:23 |
87 | Louis Louvet (Fra) St Michel-Auber 93 | 0:22:24 |
88 | Michal Paluta (Pol) CCC Team | 0:22:39 |
89 | Alexis Renard (Fra) Israel Start-Up Nation | 0:22:52 |
90 | Ivan Centrone (Lux) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:22:57 |
91 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | 0:23:00 |
92 | Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation | 0:23:20 |
93 | José Gonçalves (Por) Nippo Delko Provence | |
94 | Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation | 0:24:09 |
95 | Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team | |
96 | Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic | 0:24:10 |
97 | Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation | 0:24:13 |
98 | Victor Lafay (Fra) Cofidis | 0:24:47 |
99 | Kevin Van Melsen (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:24:52 |
100 | Pierre Luc Perichon (Fra) Cofidis | 0:24:58 |
101 | Julien Duval (Fra) AG2R la Mondiale | 0:25:28 |
102 | Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels-Vital Concept | 0:25:30 |
103 | Ian Stannard (GBr) Team Ineos | |
104 | Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo | 0:25:46 |
105 | Julien Antomarchi (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:26:48 |
106 | Jeremy Cabot (Fra) Total Direct Energie | 0:27:09 |
107 | Juri Hollmann (Ger) Movistar Team | 0:27:25 |
108 | Anthony Maldonado (Fra) St Michel-Auber 93 | 0:27:35 |
109 | Jonas Koch (Ger) CCC Team | 0:28:13 |
110 | Alexander Kamp (Den) Trek-Segafredo | 0:28:18 |
111 | Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation | |
112 | Rasmus Tiller (Nor) NTT Pro Cycling | |
113 | Yoann Offredo (Fra) Circus-Wanty Gobert | 0:28:28 |
114 | Morné Van Niekerk (RSA) St Michel-Auber 93 | |
115 | Baptiste Constantin (Fra) St Michel-Auber 93 | |
116 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ | 0:29:15 |
117 | Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:29:44 |
118 | Gabriel Cullaigh (GBr) Movistar Team | 0:30:07 |
119 | Christophe Masson (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | |
120 | Jérémy Leveau (Fra) Natura4ever-Roubaix-Lille Metropole | 0:30:11 |
121 | Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence | 0:30:27 |
122 | Christopher Lawless (GBr) Team Ineos | 0:30:28 |
123 | Florian Maitre (Fra) Total Direct Energie | 0:30:35 |
124 | Marlon Gaillard (Fra) Total Direct Energie | 0:31:06 |
125 | Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling | 0:31:22 |
126 | Bert De Backer (Bel) B&B Hotels-Vital Concept | 0:33:26 |
127 | Matthias Brändle (Aut) Israel Start-Up Nation | |
128 | Tony Hurel (Fra) St Michel-Auber 93 | 0:33:38 |
129 | Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie | 0:34:24 |
130 | Luca Mozzato (Ita) B&B Hotels-Vital Concept | 0:34:57 |
131 | Pierre Barbier (Fra) Nippo Delko Provence | 0:35:43 |
132 | Vadim Pronskiy (Kaz) Astana Pro Team | 0:35:58 |
133 | Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:36:26 |
134 | Leonardo Bonifazio (Ita) Total Direct Energie | |
135 | Jakub Mareczko (Ita) CCC Team | 0:36:30 |
136 | Johan Jacobs (Swi) Movistar Team | 0:36:31 |
137 | Timothy Dupont (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:36:34 |
138 | Norman Vahtra (Est) Israel Start-Up Nation | 0:37:03 |
139 | Bram Welten (Ned) Team Arkea-Samsic | 0:37:23 |
140 | Bryan Alaphilippe (Fra) St Michel-Auber 93 | 0:40:50 |
141 | Charles Quarterman (GBr) Trek-Segafredo | 0:42:40 |