fot. Vuelta a la Comunitat Valenciana

Zwycięstwem Tadeja Pogacara zakończył się 2. etap Volta a la Comunitat Valenciana. Kolarz UAE Team Emirates był najmocniejszy na krótkim podjeździe w Cullerze.

Dzisiejszy etap był dużo trudniejszy od wczorajszego. W pierwszej, pagórkowatej części odcinka znalazły się dwie premie górskie drugiej kategorii – Dos Aguas i Alto Millares. Druga część etapu liczącego 181 kilometrów była płaska, ale do momentu finałowego podjazdu. Etap zakończył się dwukilometrową wspinaczką do Cullery.

Ucieczkę zorganizowali: Remi Cavagna (Deceuninck-Quick Step), Jos van Emden (Team Jumbo-Visma), Alessandro de Marchi (CCC Team), Alvaro Cuadros i Hector Saez (obydwaj Caja Rural-Seguros RGA). Czołówka utrzymywała przewagę 3-4 minut i miała dość duże szanse na powodzenie.

Jako pierwszy z ucieczki odpadł Cuadros. Przewaga pozostałych uciekinierów szybko stopniała do minuty. Na 10 kilometrów przed metą na samotny atak, w swoim stylu zdecydował się Cavagna. Francuz został doścignięty przez rozpędzony peleton na 4 kilometry przed metą.

Na finałowym podjeździe jako pierwszy ruszył Gonzalo Serrano (Caja Rural-Seguros RGA). Jednak jego atak nie okazała się być skuteczna. Potem zaatakował Jan Polanc (UAE Team Emirates). Wszystko rozstrzygnęło się jednak na ostatnich metrach. Wygrał Tadej Pogacar (UAE Team Emirates) i został liderem. Słoweniec wyprzedził Alejandro Valverde i Dylana Teunsa.

Wyniki 2. etapu:

1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 4:14:26
2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
3 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
4 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:00
5 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
6 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
7 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
8 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:00:00
9 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:00
10 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:05
11 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:05
12 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:05
13 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:05
14 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:08
15 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:08
16 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:00:19
17 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:00:19
18 Wouter Poels (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:19
19 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:19
20 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:00:19
21 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:22
22 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:00:26
23 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:26
24 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:28
25 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:00:31
26 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:31
27 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:00:31
28 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:33
29 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal 0:00:35
30 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:35
31 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:35
32 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:00:42
33 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:00:42
34 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:45
35 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:48
36 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:00:48
37 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:51
38 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:51
39 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:00:51
40 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:00:51
41 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:54
42 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:00
43 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:01:06
44 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:01:12
45 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:15
46 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:01:22
47 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:22
48 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:28
49 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:39
50 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:51
51 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:01:51
52 Lawrence Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:58
53 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:01:58
54 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:58
55 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:58
56 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:58
57 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:01:58
58 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:02:16
59 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:02:16
60 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:02:16
61 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:18
62 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:20
63 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:02:23
64 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:02:42
65 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:02:51
66 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:02:53
67 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:02:56
68 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:02:56
69 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:03:00
70 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:03:32
71 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:03:32
72 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:32
73 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:03:32
74 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:32
75 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:03:37
76 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:03:46
77 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:03:46
78 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:03:55
79 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:03:58
80 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:04:13
81 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:04:33
82 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:04:33
83 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:04:33
84 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:04:33
85 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:04:33
86 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:04:33
87 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:04:33
88 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:33
89 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:04:33
90 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:04:33
91 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:04:33
92 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Fundación – Orbea 0:04:33
93 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:04:33
94 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:05:09
95 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:05:10
96 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:05:10
97 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:05:10
98 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:10
99 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:10
100 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:10
101 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:05:20
102 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:05:25
103 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:05:25
104 Simon Sellier (Fra) Total Direct Energie 0:05:29
105 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:05:33
106 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:06:20
107 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:06:20
108 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:06:20
109 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:06:23
110 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:06:26
111 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:06:26
112 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:07:25
113 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:07:41
114 Florian Maitre (Fra) Total Direct Energie 0:08:08
115 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:08:19
116 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:09:05
117 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:09:33
118 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:09:33
119 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:09:52
120 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:09:52
121 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:52
122 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:52
123 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:09:52
124 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:52
125 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:09:52
126 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:09:52
127 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:09:56
128 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:09:56
129 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:09:56
130 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:09:56
131 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:10:09
132 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:10:09
133 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:10:26
134 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:10:56
135 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:12:31
136 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:12:33
137 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:12:36
138 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:53
139 Petr Rikunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:13:06
140 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:13:55
141 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:14:21
142 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:14:21

Klasyfikacja generalna:

1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 8:22:09
2 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
3 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
4 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
5 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
6 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:00:00
7 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
8 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:00
9 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:00
10 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:02
11 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:05
12 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:05
13 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:05
14 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:08
15 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:08
16 Wouter Poels (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:19
17 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:00:19
18 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:00:19
19 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:19
20 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:22
21 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:00:26
22 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:26
23 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:00:28
24 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:28
25 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:31
26 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:00:31
27 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:33
28 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal 0:00:35
29 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:35
30 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:35
31 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:00:42
32 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:00:42
33 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:00:45
34 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:45
35 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:48
36 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:00:51
37 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:00:51
38 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:51
39 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:00:54
40 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:54
41 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:01:06
42 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:01:09
43 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:15
44 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:01:19
45 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:22
46 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:28
47 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:39
48 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:51
49 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:01:51
50 Lawrence Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:55
51 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:55
52 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:01:58
53 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:01:58
54 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:58
55 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:58
56 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:02:02
57 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:02:16
58 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:02:16
59 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:02:16
60 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:20
61 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:02:23
62 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:02:51
63 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:02:53
64 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:02:56
65 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:57
66 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:29
67 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:03:32
68 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:03:32
69 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:32
70 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:03:32
71 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:03:34
72 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:03:46
73 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:03:46
74 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:04:13
75 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:04:28
76 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:04:30
77 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:04:30
78 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:04:30
79 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:04:30
80 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:04:30
81 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:04:33
82 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:04:33
83 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:04:33
84 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Fundación – Orbea 0:04:33
85 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:05:09
86 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:10
87 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:05:10
88 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:05:10
89 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:05:18
90 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:05:20
91 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:05:27
92 Simon Sellier (Fra) Total Direct Energie 0:05:29
93 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:37
94 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:05:49
95 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:06:05
96 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:06:05
97 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:06:17
98 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:06:18
99 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:06:20
100 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:06:20
101 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:06:26
102 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:06:26
103 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:44
104 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:06:48
105 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:07:25
106 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:07:40
107 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:07:41
108 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:07:54
109 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:07:58
110 Florian Maitre (Fra) Total Direct Energie 0:08:08
111 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:08:31
112 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:09:33
113 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:09:33
114 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:09:44
115 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:09:52
116 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:09:52
117 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:52
118 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:52
119 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:52
120 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:09:53
121 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:09:56
122 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:10:09
123 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:10:10
124 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:10:14
125 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:10:31
126 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:10:44
127 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:10:44
128 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:10:56
129 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:11:24
130 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:11:33
131 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:12:31
132 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:12:33
133 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:12:36
134 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:53
135 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:13:00
136 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:13:55
137 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:14:21
138 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:14:41
139 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:14:51
140 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:15:13
141 Petr Rikunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:17:06
142 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:18:32