Subtelny ale zachwycający. Rower idealnie pasujący do Annemiek van Vleuten – mistrzyni świata w kolarstwie szosowym. Poznaj limitowaną wersję Addicta RC Mistrzyni Świata.

Rower mistrza świata Madsa Pedersena > TUTAJ

Rok 2019 był spektakularny dla holenderskiej zawodniczki Annemieka van Vleutena. Od wygrania jednodniowych zawodów w Liège-Bastogne-Liège do wielodniowych wyścigów etapowych jak Giro Rosa, Annemiek dominowała w kobiecym kolarstwie szosowym.
Punktem kulminacyjnym jej roku był zdumiewający 105-kilometrowy solowy wyścig, zakończony zdobyciem z przewagą 2 minut, szosowego Mistrzostwa Świata. Odważny atak, który był jednym ze bardziej spektakularnych przejazdów w całym roku szosowym. Tak zaznaczone zwycięstwo zasłużyło na szczególną jazdę i na sezon 2020 Annemiek zostanie wyposażona w wyjątkowy rower pasujący do jej tęczowej koszulki. Swój niestandardowy rower, tęczowa koszulka zadebiutuje pod koniec lutego, rozpoczynając tym samym znamienny sezon 2020.

Zobaczcie wyjątkowego Addicta RC Annemiek świętującego jej niezwykłe zwycięstwo w Szosowych Mistrzostwach Świata 2019.

Design

SCOTT stworzył specjalny projekt dla Mistrzyni Świata podkreślający jej niesamowite osiągnięcia, nawiązując jednocześnie do jej holenderskich korzeni.

Na całym rowerze można znaleźć grafiki dotyczące jej pochodzenia, takie jak wiatrak i tulipany, a także szczegóły dotyczące jej 105-kilometrowego solowego ataku oraz miejsca, w którym wygrała mistrzostwa świata – Yorkshire.

Na pierwszy rzut oka rower jest subtelny, z iluzją jedynie czarnej ramy i srebrnego logo. Jednak pod wpływem światła rower ożywa, odbijając kolory, które zmieniają się pod każdym kątem. W istocie, ten rower przemawia do takiego kolarza, jakim jest Annemiek, skromny, ale niezwykle zacięty zawodnik na World Tour.

„Naprawdę kocham ten rower, który specjalnie dla mnie zrobił SCOTT Najbardziej podoba mi się to, że przypomina o 105 km przejechanych pojedynkę, tyle kilometrów przejechałem solo na Mistrzostwach Świata, więc rower jest dla mnie naprawdę osobisty.”

– mówi Annemiek van Vleuten – Szosowa Mistrzyni Świata (Mitchelton-SCOTT)

Rower

Wprowadzony na rynek w 2020 roku, całkowicie nowy model SCOTT Addict RC został zaprojektowany z myślą o potrzebach zawodników UCI World Tour-Team Mitchelton-SCOTT, jak również o ambitnych, codziennych kolarzach.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2008 roku, Addict RC jest jednym z najbardziej udanych rowerów szosowych na rynku. W roku 2020 osiągnęliśmy nowy poziom integracji, poprawę aerodynamiki i wzrost sztywności przy jednoczesnym znacznym obniżeniu wagi.

Addict RC edycja specjalna Annemiek van Vluten – specyfikacja:

Rama – SCOTT Addict RC
Napęd– Shimano Dura Ace R9170
Korba– Shimano Duar Ace FC-R9100P
Kokpit– Syncros Creston IC SL
Owijka – Syncros Super Light
Przednie koło – Shimano Dura Ace WH-R9100-C40
Tylne koło– Shimano Dura Ace WH-R9100-C40
Opony– Pirelli P-Zero
Siodło – Syncros Belcarra
Sztyca – Syncros Duncan Aero SL
Pedały – Shimano PD-R9100

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments