fot. Dariusz Banaszek

Ekipa Mazowsze Serce Polski skompletowała skład. Ostatnimi zawodnikami nowej drużyny Dariusza Banaszka zostali bracia Budzińscy.

Bliźniacy Marcin i Tomasz to dwójka bardzo utalentowanych kolarzy. Ostatni sezon obaj spędzili w ekipie Hurom, w której udało im się m.in. wygrać mistrzostwo Polski w drużynie. Dodatkowo na kilku wyścigach w kraju i zagranicą można było ich zobaczyć w czubie, co z pewnością jest warte odnotowania.

Obserwowałem braci przez cały poprzedni sezon i muszę przyznać, że to jedni z najbardziej utalentowanych kolarzy, którzy ostatnio pojawili się w polskim kolarstwie, co tylko udowadniają ich znakomite rezultaty, osiągane zarówno w kraju, jak i zagranicą. Dodatkowo obaj są bardzo pracowici, pokorni i grzeczni, co w przyszłości może zaprocentować. Wiąże z nimi duże nadzieje

– powiedział szef ekipy, Dariusz Banaszek.

Co ważne, ekipa Mazowsze Serce Polski będzie mogła liczyć na spore wsparcie jednego ze sponsorów. Będzie to firma Hurom dowodzona przez Marcina Peca, która zrezygnowała z dalszego prowadzenia drużyny zawodowej.

Kompletny skład Mazowsze Serce Polski prezentuje się następująco: Tomasz i Marcin Budzińscy, Adrian, Alan i Norbert Banaszkowie, Paweł Bernas, Adrian Kurek, Michał Podlaski, Karol Domagalski, Marek Rutkiewicz, Tobiasz Pawlak i Jakub Kaczmarek.