Kolejne zawodniczki dołączyły do Katarzyny Niewiadomej w składzie Canyon SRAM Racing na przyszły sezon. Kontrakty z niemieckim zespołem przedłużyły Hannah Ludwig i Alena Amialiusik.

Ludwig w zespole Canyon zbiera doświadczenie. Pierwszy sezon w tej ekipie był dla 19-letniej Niemki bardzo udany. Zanotowała bowiem kilka wartościowych wyników. Zajęła 6. miejsce w klasyfikacji generalnej BeNe Ladies Tour i została mistrzynią Europy do lat 23 w jeździe na czas. Po dominacji w kategorii juniorek Hannah Ludwig dobrze odnalazła się w kategorii młodzieżowej, a także w mocnym zespole.

Roczny kontrakt podpisała także Alena Amialusik, która jeździ w Canyon SRAM Racing od 2015 roku. Białorusinka była w składzie ekipy, która wygrała jazdę drużynową na czas na Giro Rosa. W wyścigach klasycznych, razem m.in. z Katarzyną Niewiadomą, walczy o wysokie miejsca.

W składzie Canyon SRAM Racing na przyszły sezon na razie jest 7 zawodniczek. W ekipie pozostają: Katarzyna Niewiadoma, Pauline Ferrand Prevot, Tanja Erath i Ella Harris. Dołączyła zaś Keira McVitty.