fot. Groupama-FDJ

Arnaud Demare (Groupama-FDJ) wygrał dziesiąty etap Giro d’Italia. Francuz pokonał w sprincie Elię Vivianiego (Deceuninck – Quick Step) i Ruedegira Seliga (BORA-hansgrohe). W końcówce przydarzyła się spora kraksa, w której ucierpiał między innymi Pascal Ackermann (BORA-hanagrohe).

Wtorkowy, dziesiąty etap Giro d’Italia liczył zaledwie 145 kilometrów. Trasa poprowadzona była w kompletnie płaskim terenie (suma przewyższeń wynosiła niespełna 150 metrów), a finałowe kilometry pozbawione technicznych trudności. Słowem – raj dla sprinterów, którzy mieli rozstrzygnąć między sobą losy zwycięstwa. Wielu zastanawiało się, czy po upragniony skalp będzie w stanie sięgnąć Elia Viviani (Deceuninck – Quick Step), który walkę stoczyć miał z Pascalem Ackermannem (BORA-hansgrohe), Calebem Ewanem (Lotto Soudal) czy Arnaud Demarem (Groupama-FDJ).

Walkę pociągów o dogodną pozycję na ostatnich metrach poprzedziła tradycyjnie szarża uciekinierów. Tym razem w pozbawioną jakichkolwiek szans na dojechanie do mety akcję ruszyło zaledwie dwóch straceńców: Luka Covili (Bardiani-CSF) oraz Sho Hatsuyama (Nippo Vini Fantini). Ich przewaga w żadnym momencie wyścigu nie była jednak znacząca, maksymalnie wynosząc nieco ponad trzy minuty.

Duet został wchłonięty przez zasadniczą grupę niespełna 30 kilometrów od mety. Aż do finałowych kilometrów jechała ona bardzo spokojnie. 2,5 km przed “kreską” przed peleton ruszył Francisco Ventoso (CCC Team), który wypracował sobie kilka sekund zapasu. Został dogoniony niespełna kilometr przed metą. Dokładnie w tym samym momencie w peletonie przydarzyła się spora kraksa, która przekreśliła szanse na skalp m.in. Ackermanna i Jakuba Mareczki (CCC).

O zwycięstwo walczyła mała grupka zawodników, z której najlepiej finiszował Demare, pokonując Vivianiego i Ruedegira Seliga (BORA-hansgrohe).

Wyniki 10. etapu:

1 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 3:36:07
2 Elia Viviani (Ita) Deceuninck-QuickStep
3 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
4 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
5 Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data
6 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy
7 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
8 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane
9 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
10 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ
11 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck-QuickStep
12 Sean Bennett (USA) EF Education First
13 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ
14 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
15 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep
16 Josef Cerny (Cze) CCC Team
17 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ
18 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
19 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
20 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
21 Amaro Antunes (Por) CCC Team
22 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
23 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
24 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team
25 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
26 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott
27 Larry Warbasse (USA) AG2R La Mondiale
28 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
29 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ
30 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
31 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
32 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
33 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe
34 Damiano Caruso (Ita) Bahrain-Merida
35 Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott
36 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
37 Francisco Ventoso (Spa) CCC Team
38 Christian Knees (Ger) Team Ineos
39 Bob Jungels (Lux) Deceuninck-QuickStep
40 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos
41 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
42 Victor De La Parte (Spa) CCC Team
43 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
44 Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma
45 Primoz Roglic (Slo) Team Jumbo-Visma
46 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane
47 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF
48 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
49 Hugh John Carthy (GBr) EF Education First
50 Tanel Kangert (Est) EF Education First
51 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
52 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
53 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos
54 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
55 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck-QuickStep
56 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
57 Lukasz Owsian (Pol) CCC Team
58 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
59 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
60 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
61 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
62 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
63 Joe Dombrowski (USA) EF Education First
64 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team
65 José Rojas (Spa) Movistar Team
66 Danilo Wyss (Swi) Dimension Data
67 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
68 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
69 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott
70 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy
71 Luis Mas Bonet (Spa) Movistar Team
72 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
73 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
74 Mikel Landa (Spa) Movistar Team
75 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
76 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb
77 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos
78 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
79 Mikkel Frølich Honoré (Den) Deceuninck-QuickStep
80 Jay Mc Carthy (Aus) Bora-Hansgrohe
81 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
82 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
83 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
84 Edward Dunbar (Irl) Team Ineos
85 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF
86 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb
87 Andrea Garosio (Ita) Bahrain-Merida
88 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
89 Kamil Gradek (Pol) CCC Team
90 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
91 Enrico Gasparotto (Ita) Dimension Data
92 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida
93 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
94 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo-Vini Fantini-Faizane
95 Pieter Serry (Bel) Deceuninck-QuickStep
96 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb
97 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb
98 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
99 Nathan Brown (USA) EF Education First
100 Chad Haga (USA) Team Sunweb
101 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane
102 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane
103 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane
104 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
105 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
106 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
107 Sebastian Henao (Col) Team Ineos
108 Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma
109 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ
110 Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
111 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott
112 Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF
113 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
114 Ivan Sosa (Col) Team Ineos
115 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
116 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education First
117 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
118 Jonnathan Narvaez (Ecu) Team Ineos
119 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott
120 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott
121 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
122 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo-Visma 0:01:40
123 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott
124 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:01:53
125 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma 0:01:57
126 Thomas Leezer (Ned) Team Jumbo-Visma
127 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo-Visma
128 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:02:05
129 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 0:02:07
130 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 0:02:10
131 Dmitrii Strakhov (Rus) Katusha-Alpecin
132 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale
133 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
134 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
135 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
136 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
137 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
138 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin
139 Ben O’Connor (Aus) Dimension Data
140 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe
141 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
142 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
143 Tom Bohli (Swi) UAE Team Emirates
144 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data
145 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy 0:03:08
146 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:03:23
147 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep 0:03:36
148 Scott Davies (GBr) Dimension Data
149 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Faizane
150 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
151 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
152 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
153 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:03:39
154 Will Clarke (Aus) Trek-Segafredo 0:03:59
155 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
156 Enrico Battaglin (Ita) Katusha-Alpecin 0:04:22
157 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
158 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team
159 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
160 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo
161 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
162 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
163 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo

Czołowa “10” klasyfikacji generalnej:

1 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 39:44:39
2 Primoz Roglic (Slo) Team Jumbo-Visma 0:01:50
3 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:21
4 José Rojas (Spa) Movistar Team 0:02:33
5 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:02:36
6 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:02:39
7 Amaro Antunes (Por) CCC Team 0:03:05
8 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:03:27
9 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF 0:03:30
10 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team 0:03:32
11 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:03:34
12 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 0:03:45
13 Pieter Serry (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:03:47
14 Bob Jungels (Lux) Deceuninck-QuickStep 0:04:08
15 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:04:34
16 Hugh John Carthy (GBr) EF Education First 0:04:36
17 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe 0:04:42
18 Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 0:04:43
19 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:05:02
20 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:05:06
21 Victor De La Parte (Spa) CCC Team 0:05:20
22 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin 0:05:22
23 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:05:24
24 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott 0:05:36
25 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:05:51
26 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos 0:06:01
27 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team 0:06:19
28 Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott 0:06:20
29 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:21
30 Mikel Landa (Spa) Movistar Team 0:06:42
31 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:06:58
32 Ben O’Connor (Aus) Dimension Data 0:07:12
33 Joe Dombrowski (USA) EF Education First 0:07:29
34 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott 0:08:11
35 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:58
36 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:09:43
37 Enrico Gasparotto (Ita) Dimension Data 0:10:00
38 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:10:37
39 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:10:44
40 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:11:09
41 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:11:22
42 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:11:30
43 Larry Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:12:26
44 Jay Mc Carthy (Aus) Bora-Hansgrohe 0:12:54
45 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:13:28
46 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:14:42
47 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:15:07
48 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:15:34
49 Edward Dunbar (Irl) Team Ineos 0:16:01
50 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:16:11
51 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:16:28
52 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team 0:16:30
53 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy 0:16:42
54 Sebastian Henao (Col) Team Ineos 0:16:45
55 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:16:46
56 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida 0:17:21
57 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 0:17:29
58 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 0:17:49
59 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data 0:17:50
60 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:18:04
61 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott 0:18:43
62 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:18:46
63 Lukasz Owsian (Pol) CCC Team 0:19:18
64 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:20:12
65 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott 0:21:16
66 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:21:50
67 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott 0:22:19
68 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 0:22:29
69 Jonnathan Narvaez (Ecu) Team Ineos 0:23:17
70 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott 0:24:17
71 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
72 Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma 0:24:25
73 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 0:24:27
74 Enrico Battaglin (Ita) Katusha-Alpecin 0:24:47
75 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:26:08
76 Ivan Sosa (Col) Team Ineos 0:26:12
77 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane 0:26:28
78 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma 0:27:14
79 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo 0:28:25
80 Damiano Caruso (Ita) Bahrain-Merida 0:28:32
81 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:29:06
82 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe 0:29:18
83 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF 0:29:45
84 Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF 0:29:49
85 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:29:59
86 Andrea Garosio (Ita) Bahrain-Merida 0:30:11
87 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo-Visma
88 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:30:18
89 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:31:05
90 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane 0:31:21
91 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:31:38
92 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane 0:32:51
93 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:33:53
94 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team
95 Danilo Wyss (Swi) Dimension Data 0:33:55
96 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida 0:34:01
97 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data 0:34:09
98 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:35:19
99 Nathan Brown (USA) EF Education First 0:35:35
100 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education First 0:36:46
101 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:36:59
102 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin 0:37:39
103 Francisco Ventoso (Spa) CCC Team 0:37:43
104 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo-Visma 0:38:00
105 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:38:17
106 Christian Knees (Ger) Team Ineos 0:38:18
107 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin 0:39:03
108 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo 0:39:25
109 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF 0:40:09
110 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:41:02
111 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 0:41:47
112 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:42:58
113 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:43:23
114 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 0:43:35
115 Elia Viviani (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:44:06
116 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 0:44:14
117 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:45:23
118 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:45:57
119 Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma 0:47:10
120 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:47:22
121 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
122 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy 0:47:24
123 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 0:48:24
124 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:48:27
125 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin 0:48:33
126 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:49:06
127 Sean Bennett (USA) EF Education First 0:49:46
128 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 0:51:37
129 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida 0:51:49
130 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:52:10
131 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF 0:54:26
132 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:58:11
133 Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data 0:58:34
134 Luis Mas Bonet (Spa) Movistar Team 0:58:49
135 Josef Cerny (Cze) CCC Team 1:01:04
136 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 1:01:16
137 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 1:02:40
138 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ 1:03:15
139 Hector Carretero (Spa) Movistar Team 1:03:29
140 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott 1:03:34
141 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team 1:04:10
142 Mikkel Frølich Honoré (Den) Deceuninck-QuickStep 1:05:04
143 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 1:06:32
144 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy 1:09:14
145 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep 1:09:25
146 Thomas Leezer (Ned) Team Jumbo-Visma 1:09:26
147 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo-Vini Fantini-Faizane 1:13:35
148 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo 1:13:57
149 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane 1:17:43
150 Scott Davies (GBr) Dimension Data 1:19:39
151 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy 1:19:56
152 Kamil Gradek (Pol) CCC Team 1:20:28
153 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane 1:20:56
154 Dmitrii Strakhov (Rus) Katusha-Alpecin 1:21:48
155 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 1:23:00
156 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ 1:23:27
157 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data 1:24:34
158 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 1:25:03
159 Tom Bohli (Swi) UAE Team Emirates 1:29:51
160 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 1:31:57
161 Will Clarke (Aus) Trek-Segafredo 1:35:27
162 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale 1:35:37
163 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Faizane 1:36:42