fot. Bardiani - CSF

Czym byłoby Giro d’Italia bez ekipy Bardiani – CSF? Włoski team zaprezentował dziś skład na najważniejszy start w sezonie.

Zespół Bardiani – CSF jest już od dobrych kilku lat nieodłączną częścią La Corsa Rosa. W barwach tego teamu bardzo wielu zawodników rozpoczynało swoje prawdziwe przygody z kolarstwem, często odnosząc pierwsze zwycięstwa etapowe, czego przykładem są m.in. Enrico Battaglin czy Giulio Ciccone. Teraz do głosu dojdą kolejni.

Zdecydowanie najbardziej doświadczonym zawodnikiem w ekipie będzie Manuel Senni. Były kolarz BMC z pewnością powalczy o etapowy skalp, lecz nie do końca wiadomo w jakim terenie będzie mu o to najłatwiej. Co ciekawe, miejsca w zestawieniu zabrakło dla sprintera, który ma na swoim koncie triumf z 2012 roku. Mowa o Andrei Guardinim, który w ostatnim czasie nie może zbliżyć się do swoich najlepszych rezultatów.

Skład Bardiani – CSF na Giro d’Italia 2019: Enrico Barbin, Giovanni Carboni, Luca Covili, Mirco Maestri, Umberto Orsini, Lorenzo Rota, Manuel Senni i Paolo Simion.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments