Okres świąteczny, jak zawsze, rządzi się swoimi prawami. Także w światku kolarskim mamy w tym czasie wydarzenie, w którym bardzo lubimy uczestniczyć. Mowa oczywiście o #Festive500, organizowanym przez Raphę.

O wyzwaniu, organizowanym przez kolarską firmę od 2010 roku, chyba wiele mówić nie trzeba. Cel jest bowiem bardzo prosty. W okresie świąteczno-noworocznym, od Wigilii do Sylwestra, należy udokumentować swoje kolarskie wojaże o całkowitej długości przekraczającej 500 kilometrów. Krótko mówiąc – przez te kilka dni, jeździmy tylko i wyłącznie dla pasjonackiej przyjemności.

Oczywiście jednak nie chodzi jedynie o wykonanie wyzwania. Wszystko, zgodnie z „przepisami”, należy udokumentować na stravie, dołączając do grupy Rapha #Festive500, dostępnej tutaj. Jednocześnie wskazane jest wykonywanie niewyobrażalnej ilości zdjęć ze swoich przejażdżek, które temu kapitalnemu wyzwaniu w pięknym okresie dodają tylko kolorytu.

Oczywiście, podobnie jak w poprzednich latach, Rapha zapewniła fantastyczne nagrody dla tych, którzy wykażą się największą kreatywnością. Tegoroczną nagrodą główną jest rower Canyon Ultimate, ze specjalnymi dodatkami #Festive500.

Kto z Państwa weźmie udział? My na pewno spróbujemy swoich sił.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments