fot. Kacper Kirklewski / naszosie.pl

Dziś w Golczewie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w drużynowej jeździe na czas. Sobotnia rywalizacja stała pod znakiem wyścigów parami. Nie obyło się bez niespodzianek.

Zdecydowanie największym zaskoczeniem były wyniki wyścigu elity mężczyzn. W nim najlepszy okazał się duet Marcin Białobłocki – Wojciech Ziółkowski. Zawodnicy walczący dla zespołu Stele Davis pokonali o 29 sekund faworyzowany duet Szymon Rekita – Filip Maciejuk. Podium uzupełnili Wojciech Sykała i Kacper Kistowski (Wibatech – Merx).

Wśród Pań obyło się bez większych zaskoczeń. Mistrzowskie tytuły zdobyły Monika Brzeźna oraz Katarzyna Wilkos (Mat Atom Deweloper). Na drugim miejscu ściganie zakończyły inne zawodniczki „Atomówek” – Marta Lach i Aurela Nerlo. podium uzupełniły Karolina Karasiewicz wraz z Magdaleną Sadłecką (TKK Pacific Nestle Fitness).

pełne wyniki – tutaj

Poprzedni artykułTanguy Turgis kończy karierę w wieku 20 lat
Następny artykułMŚ 2022 w Australii!
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments