Amerykańska marka Trek, która produkuje akcesoria Bontrager, wprowadza na rynek nowy licznik rowerowy w kooperacji z Garminem – Bontrager Garmin Edge 1030.

Nowy, ulepszony i zoptymalizowany licznik Bontragera ma kolor czarny. Wygląd jest bardzo podobny do tradycyjnego Garmina 1030, tyle że bez białych elementów na boku licznika. Logo Bontragera umieszczono pod wyświetlaczem, zaś Gamina w górnej części obudowy.

Jak podaje Trek, licznik posiada wszystkie standardowe funkcje Garmina Edge 1030, a to co wyróżni produkt Bontragera to system sterowania światłami Bontrager Light Control. Pozwala on sterować lampkami i pokazywać stan sparowanych świateł (m.in. poziom naładowania baterii) z poziomu ekranu dotykowego.

Ponadto, sparowane światła zostaną automatycznie włączone i ustawione w najlepszym trybie na początku przejażdżki. Kolejny wyróżnik, to nowy licznik dzięki zaleceniom serwisowym w oparciu o czas jazdy, będzie podpowiadał nam kiedy należy zrobić serwis roweru.

Duży i wyraźny ekran ma 3,5 cala i bardzo czuły ekran dotykowy. W zestawie z licznikiem  Bontrager Garmin Edge 1030 otrzymamy: mocowanie przednie, mocowanie standardowe, złącze, kabel micro USB.

Cena detaliczna tego urządzenia to 2599 PLN. W Polsce, w sprzedaży pojawi się pod koniec września.

Jeśli chcesz zamówić ten produkt już dziś, kliknij > TUTAJ.