Team Movistar / Fizik

Hiszpańskie zespoły – męski i kobiecy – będą ubierać włoskie buty R1 Infinito.

Team Movistar przed sezonem 2018 ogłosił utworzenie zespołu pań, w którym jedną z liderek będzie Małgorzata Jasińska. W męskiej ekipie większych zmian zabrakło – Alejandro Valverde spróbuje wygrać w Ardenach, a Nairo Quintana będzie chciał powrócić na szczyt w wielkich tourach. W górach siłę z pewnością zaprezentuje Mikel Landa.

Team Movistar / Fizik

Już w poprzednich latach Team Movistar, jeżdżący na rowerach Canyon, korzystał z siodełek Fizik. Od tego roku do siedzeń dołączą też buty, konkretnie R1 Infinito. Jest to najwyższy model włoskiego producenta, a dodatkowym „prezentem” dla zawodników będzie specjalne malowanie idealnie pasujące do strojów i rowerów Team Movistar 2018 – zewnętrzna strona jest w większości biała, a język i wewnętrzna strona pięty została pokryta niebieskimi odcieniami.

R1 Infinito wprowadzone przed sezonem 2018 wykorzystują system zamykania „infinite” (nieskończony), który, dzięki większej liczbie punktów stykowych zapewnią równiejszy zacisk na stopie. Do tego Dynamic Arch Support dla lepszego oparcia i sztywności.

Poprzedni artykułTour Down Under 2018: Skład Movistaru bez gwiazd
Następny artykułTeam Sunweb wprowadza wewnętrzny program antydopingowy
Menedżer sportu, fotograf. Zajmuje się sprzętem, relacjami na żywo i wiadomościami. Miłośnik wszystkiego co słodkie, w wolnym czasie lubi wyskoczyć na rower żeby poudawać, że poważnie trenuje.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments