Unipublic/Photogomez Sport

W czwartkowe popołudnie w Schiltach, w siedzibie z firmy hansgrohe, odbędzie się prezentacja drużyny BORA – hansgrohe 2018. Wraz ze sponsorem ekipy m.in. Rafała Majki i Petera Sagana, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Hansgrohe SE to międzynarodowe przedsiębiorstwo wraz z takimi markami jak Hansgrohe, Axor, które na całym świecie jest synonimem produktów wysokiej jakości, o niezwykłym wzornictwie, a także przyszłościowych rozwiązań łazienkowych oraz ekologicznych technik sanitarnych.

Hansgrohe to firma z tradycjami. Jej historia ma już ponad 100 lat. Również w Polsce, w sercu Wielkopolski, obecność firmy kreśli swoją – już ponad dziesięcioletnią – historię.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Odpowiedz na pytanie i zgarnij koszulkę kolarską drużyny BORA – hansgrohe! Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

Ile etapów w sumie wygrali w tym sezonie Rafał Majka i Maciej Bodnar, licząc wszystkie oficjalne wyścigi w których startowali?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@naszosie.pl. Czekamy na nie do 07.12.2017 do godziny 23:59.

Dwie pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na w/w pytanie otrzymają nagrodę (koszulki w rozmiarze L i XL). Wyniki konkursu opublikujemy do 10.12.2017 na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu > TUTAJ