Fot. Movistar

Trzech kolarzy drużyny Movistar i trzech członków obsługi od 16 do 19 listopada trenowało w akademii jednego z najlepszych tenisistów na świecie Rafaela Nadala na Majorce. Towarzyszyło im trzydziestu zaproszonych amatorów. 

W zorganizowanym po raz pierwszy obozie treningowym, w którym uczestniczyło również trzydziestu amatorów, wzięli udział Victor de la Parte, Marc Soler, kolarka żeńskiej drużyny  Movistaru pochodząca z Majorki Margarita Victoria Garcia, a także dyrektor sportowy Pablo Lastras, trener Manuel Mateo oraz mechanik Tomás Amezaga.

Zaproszeni goście mogli wraz z kolarzami pokonać jedną z trzech wybranych tras, porozmawiać z nimi, a także z członkami obsługi, a nawet skosztować produkowanego na Majorce wina Bodegas Cornelio. Była również możliwość poddania się terapii ciepło/zimno, a także wzięcia udziału w lekcjach mechaniki i czyszczenia rowerów.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Movistaru, uczestnicy “chwalili zorganizowanie wydarzenie, wydając o nim pozytywne opinie”. Na dowód tych słów zamieszczono odnośniki do twitterowych wpisów z podziękowaniami i komplementami.