fot. OC Sheriff's Dept.

Policja w Kalifornii likwidująca obóz bezdomnych odkryła podziemne pomieszczenie z ciekawą zawartością.

W pierwszej części listopada policja w Orange County zdecydowała się na zlikwidowanie obozu bezdomnych z Fountain Valley. Kilka dni po przeniesieniu ponad 200 osób pracownicy oczyszczający okolicę znaleźli wejście ukryte pod piaskiem. Okazało się, że drewniane schody prowadzą prawie dwa metry pod ziemię, do pomieszczenia wzmocnionego drewnianymi ścianami i belką. Pokój był połączony z tunelami służącymi do odprowadzania nadmiaru wody z rzeki Santa Ana.

Z informacji The Orange County Register wynika, że w bunkrze znajdowało się ponad 1000 rowerów niewiadomego pochodzenia oraz rewolwer Magnum .357 z trzema wystrzelonymi pociskami.

To odkrycie potwierdza nasze dane, które mówią o sporym zagrożeniu kryminalnym w obozach bezdomnych. Nie jesteśmy pewni do czego służyło to pomieszczenie – pewnie pewnego rodzaju mieszkanie. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nie mamy dowodów, ale zdrowy rozsądek powinien podpowiadać, że jeśli znajdujesz 1000 rowerów w tunelu, to niektóre z nich są kradzione 

– powiedział Jeff Puckett z komisariatu w Orange County.

 

Chociaż policja twierdzi, że w ostatnim czasie nie odnotowała wzrostu liczby kradzieży rowerów w okolicy, to sierżant Kham Vang przyznał, że większość przypadków uprowadzenia jednośladów nie jest zgłaszana. W okolicach San Francisco wciąż jednak istnieje problem z taką plagą – średnio rowery są kradzione mniej więcej co trzy godziny.

Poprzedni artykułShane Sutton: „Korzystaliśmy z TUE, jeśli pomagał osiągnąć pełnię formy”
Następny artykułMarco Coledan potrącony przez samochód
Menedżer sportu, fotograf. Zajmuje się sprzętem, relacjami na żywo i wiadomościami. Miłośnik wszystkiego co słodkie, w wolnym czasie lubi wyskoczyć na rower żeby poudawać, że poważnie trenuje.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments