Cervélo Bigla Pro Cycling

Całe podium prologu Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini zajęły zawodniczki Cervélo-Bigla Pro Cycling.

22. edycja Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini tradycyjnie składa się z prologu i dwóch etapów. Indywidualna czasówka w Campi Bisenzio liczyła 2200 metrów.

W wyścigu bierze udział MAT ATOM Deweloper w składzie:  Agnieszka Bacińska, Monika_Brzeźna, Katarzyna Wilkos, Aurela Nerlo, Marta Lach, Patrycja Lorkowska i Ewelina Szybiak.

Etap zdominowała drużyna Cervélo-Bigla Pro Cycling, która zajęła trzy miejsca na podium. Pierwsza była Lisa Klein, druga Cecilie Uttrup Ludwig, a trzecia Ashleigh Moolman.

Najlepsza z Polek była Katarzyna Wilkos, która zajęła ósme miejsce.

Wyniki prologu:

1 KLEIN Lisa (GER) CBT CERVELO BIGLA PRO CYCLING 0:02:52,54
2 LUDWIG Cecilie (DEN) CBT CERVELO BIGLA PRO CYCLING 0:00:00,74
3 MOOLMAN-PASIO Ashleigh (RSA) CBT CERVELO BIGLA PRO CYCLING 0:00:01,30
4 ENSING Janneke (NED) ALE ALE CIPOLLINI 0:00:05,78
5 BALSAMO Elisa (ITA) MX2 MX2 0:00:05,87
6 KOPPENBURG Clara (GER) CBT CERVELO BIGLA PRO CYCLING 0:00:06,41
7 CAVALLI Marta (ITA) MX2 MX2 0:00:06,46
8 WILKOS Katarzyna (POL) MAT ATOM CYCLING TEAM 0:00:08,81
9 POHL Stepahnie (GER) CBT CERVELO BIGLA PRO CYCLING 0:00:08,83
10 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina (COL) MX3 MX3 0:00:09,44
11 MACHACOVÁ Jarmila (CZE) TEAM DUKLA PRAHA 0:00:09,74
12 SILVESTRI Debora (ITA) RAPPRESENTATIVA LOMBARDIA 0:00:10,17
13 PERSICO Silvia (ITA) MX2 MX2 0:00:10,59
14 BROGI Angelica (ITA) RAPPRESENTATIVA LOMBARDIA 0:00:11,34
15 DOBRYNINA Kseniia (RUS) MX3 MX3 0:00:11,75
16 QUAGLIOTTO Nadia (ITA) TOP TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:12,11
17 BRZEZNA Monika (POL) MAT ATOM CYCLING TEAM 0:00:12,40
18 TOMASI Laura (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:00:12,61
19 VIECELI Lara (ITA) ASA ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:12,75
20 CONFALONIERI Giulia (ITA) MX2 MX2 0:00:13,07
21 SZYBIAK Evelina (POL) MAT ATOM CYCLING TEAM 0:00:13,62
22 FRAIEGARI Giorgia (ITA) GSB GIUSFREDI BIANCHI 0:00:13,79
23 PAVLUKHINA Olena (AZE) ASA ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:14,14
24 SCHWEINBERGER Kathrin (AUT) TEAM STUTTGART 0:00:14,44
25 USABIAGA BALERDI Irene (ESP) EQUIPE NATIONALE DU PAYS BASQUE 0:00:14,90
26 BARTELLONI Beatrice (ITA) TOP TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:15,07
27 PAVIN Michela (ITA) TOP TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:15,86
28 FRANCHI Elena (ITA) MX1 MX1 0:00:15,88
29 VAN NECK Melissa (CZE) TEAM DUKLA PRAHA 0:00:15,94
30 CESAR SALAZAR Jennifer Mariana (VEN) MX3 MX3 0:00:16,01
31 SAIFUTDINOVA Natalya (KAZ) ASA ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:16,23
32 KONONENKO Valeriya (UKR) MIC S.C. MICHELA FANINI 0:00:16,48
33 COVRIG Ana Maria (ROU) TOP TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:16,65
34 KIRALY Monika (HUN) MIC S.C. MICHELA FANINI 0:00:16,68
35 IAKOVENKO Anastasiia (RUS) RUSSIA NATIONAL TEAM 0:00:16,87
36 BULLERI Alessia (ITA) MX1 MX1 0:00:17,03
37 LACH Marta (POL) MAT ATOM CYCLING TEAM 0:00:17,31
38 BORGHESI Letizia (ITA) MX3 MX3 0:00:17,35
39 POLLICINI Silvia (ITA) MX2 MX2 0:00:17,68
40 LAIZANE Lija (LAT) MX1 MX1 0:00:17,69
41 KOHOUTKOVÁ Katerina (CZE) TEAM DUKLA PRAHA 0:00:17,77
42 MARTURANO Greta (ITA) RAPPRESENTATIVA LOMBARDIA 0:00:17,97
43 BUCHLER Elena (GER) TEAM STUTTGART 0:00:18,01
44 SHAPIRA Omer (ISR) GSB GIUSFREDI BIANCHI 0:00:18,30
45 UMUTZHANOVA Makhabbat (KAZ) ASA ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:18,44
46 DIETRICH Jacqueline (GER) TEAM STUTTGART 0:00:18,65
47 ARZUFFI Allegra Maria (ITA) MX2 MX2 0:00:18,72
48 NEUMANOVÁ Tereza (CZE) TEAM DUKLA PRAHA 0:00:18,85
49 ALZINI Martina (ITA) ALE ALE CIPOLLINI 0:00:19,39
50 MATTEOLI Emilia (ITA) MX1 MX1 0:00:19,40
51 ZANETTIN Chiara (ITA) MX2 MX2 0:00:19,68
52 ROSSATO Beatrice (ITA) TOP TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:19,83
53 LELEIVYTE Rasa (LTU) MX1 MX1 0:00:19,99
54 BALDUCCI Francesca (ITA) MIC S.C. MICHELA FANINI 0:00:20,07
55 CIPRIANI Carmela (ITA) CZG CONCERIA ZABRI-FANINI GUERCIOTTI 0:00:20,14
56 LORKOWSKA Patrycja (POL) MAT ATOM CYCLING TEAM 0:00:20,20
57 ISKAKOVA Amiliya (KAZ) ASA ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:20,56
58 KLIMOVA Diana (RUS) RUSSIA NATIONAL TEAM 0:00:20,73
59 BORTOLOTTI Simona (ITA) GSB GIUSFREDI BIANCHI 0:00:20,80
60 BADYKOVA Guinaz (RUS) RUSSIA NATIONAL TEAM 0:00:20,98
61 CEOLONI Anna (ITA) MIC S.C. MICHELA FANINI 0:00:21,00
62 PERINI Chiara (ITA) GSB GIUSFREDI BIANCHI 0:00:21,57
63 MAGNETTO ALLIETTA Daniela (ITA) CZG CONCERIA ZABRI-FANINI GUERCIOTTI 0:00:21,67
64 MUCCIOLI Dalia (ITA) MX2 MX2 0:00:21,82
65 PAVLENDOVA Alzbeta (SVK) SLOVAKIA NATIONAL TEAM 0:00:21,84
66 TAYLOR Carlee (AUS) ALE ALE CIPOLLINI 0:00:21,95
67 SAPORITI Gaia (ITA) TEAM CHIRIO – TRE COLLI 0:00:21,96
68 TCYMBALIYK Ksenia (RUS) RUSSIA NATIONAL TEAM 0:00:22,42
69 JENAL Annina (AUT) TEAM STUTTGART 0:00:22,59
70 BLOCH DAVIDOV Shani (ISR) ISRAEL NATIONAL TEAM 0:00:22,74
71 PILOTE FORTIN Gabrielle (CAN) CBT CERVELO BIGLA PRO CYCLING 0:00:22,83
72 NERLO Aurela (POL) MAT ATOM CYCLING TEAM 0:00:22,98
73 DE RANIERI Lisa (ITA) MX1 MX1 0:00:23,15
74 MARTINI Alessia (ITA) MX1 MX1 0:00:23,24
75 BALDUCCI Michela (ITA) GSB GIUSFREDI BIANCHI 0:00:23,31
76 SALTON Basei Marzia (ITA) CZG CONCERIA ZABRI-FANINI GUERCIOTTI 0:00:23,47
77 PETUKHOVA Mariia (RUS) RUSSIA NATIONAL TEAM 0:00:23,64
78 VYSOTSKA Yevgeniya (UKR) CZG CONCERIA ZABRI-FANINI GUERCIOTTI 0:00:23,67
79 KALASHEEVA Tatiana (RUS) RUSSIA NATIONAL TEAM 0:00:23,77
80 STEFANI Martina (ITA) ALE ALE CIPOLLINI 0:00:23,93
81 LEONARDI Elena (ITA) TOP TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:23,99
82 POTOKINA Anna (RUS) MX3 MX3 0:00:24,95
83 KORVASOVÁ Tereza (CZE) TEAM DUKLA PRAHA 0:00:25,03
84 MARIOTTO Sara (ITA) TOP TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:25,20
85 PISCIALI Francesca (ITA) MX3 MX3 0:00:25,54
86 JUHASOVA Andrea (SVK) SLOVAKIA NATIONAL TEAM 0:00:25,56
87 NESTI Nicole (ITA) MX1 MX1 0:00:26,07
88 BEGGIN Sofia (ITA) ASA ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:26,27
89 BARBIERI Sara (ITA) GSB GIUSFREDI BIANCHI 0:00:26,67
90 DALLA VALLE Elisa (ITA) MIC S.C. MICHELA FANINI 0:00:26,82
91 SCHWEINBERGER Christina (AUT) TEAM STUTTGART 0:00:26,98
92 PICCA Valentina (ITA) MIC S.C. MICHELA FANINI 0:00:27,03
93 NEUMANN Laura (GER) TEAM STUTTGART 0:00:27,12
94 GAIO Aurora (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:00:27,35
95 CHIRKOVA Sofia (RUS) RUSSIA NATIONAL TEAM 0:00:27,71
96 CANVELLI Vania (ITA) GSB GIUSFREDI BIANCHI 0:00:27,82
97 SANTESTEBAN Ane (ESP) ALE ALE CIPOLLINI 0:00:27,84
98 GENELEVA Tatyana (KAZ) ASA ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:27,87
99 DE IULIIS Manuela (ITA) CZG CONCERIA ZABRI-FANINI GUERCIOTTI 0:00:27,95
100 CAPOBIANCHI Giorgia (ITA) CZG CONCERIA ZABRI-FANINI GUERCIOTTI 0:00:28,33
101 HANESOVA Livia (SVK) SLOVAKIA NATIONAL TEAM 0:00:28,36
102 GUIDA Rachele (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:00:28,37
103 MICHIELETTO Giovanna (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:00:28,60
104 GALVANI Letizia (ITA) TEAM CHIRIO – TRE COLLI 0:00:28,72
105 BARBIERI Sofia (ITA) TEAM CHIRIO – TRE COLLI 0:00:29,07
106 ZAVALLONI Victoria (ITA) GSB GIUSFREDI BIANCHI 0:00:29,77
107 FINDROVA Mariana (SVK) SLOVAKIA NATIONAL TEAM 0:00:29,93
108 COZZARI Martina (ITA) RAPPRESENTATIVA LOMBARDIA 0:00:30,39
109 LOPEZ GALLASTEGI Enara (ESP) EQUIPE NATIONALE DU PAYS BASQUE 0:00:30,47
110 PEDRONI Anna (ITA) RAPPRESENTATIVA LOMBARDIA 0:00:30,69
111 DAL MAGRO Alessia (ITA) MIC S.C. MICHELA FANINI 0:00:31,18
112 SUÁREZ Paula (ESP) EQUIPE NATIONALE DU PAYS BASQUE 0:00:31,22
113 STOLBOVA Kristina (RUS) RUSSIA NATIONAL TEAM 0:00:31,22
114 PALADIN Asia (ITA) TOP TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:31,66
115 JASEKOVA Tatiana (SVK) SLOVAKIA NATIONAL TEAM 0:00:32,00
116 LEKUONA ETXEBESTE Lierni (ESP) EQUIPE NATIONALE DU PAYS BASQUE 0:00:32,71
117 SESSI Arianna (ITA) RAPPRESENTATIVA LOMBARDIA 0:00:33,19
118 STRIZZI Isabella (ITA) CZG CONCERIA ZABRI-FANINI GUERCIOTTI 0:00:33,41
119 MILONE Barbara (ITA) MX3 MX3 0:00:33,83
120 HEIDENREICH Franka (GER) TEAM STUTTGART 0:00:34,40
121 FISHMAN Roni (ISR) ISRAEL NATIONAL TEAM 0:00:34,61
122 YIZHAK Hila (ISR) ISRAEL NATIONAL TEAM 0:00:34,80
123 BARBIERI Isotta (ITA) TEAM CHIRIO – TRE COLLI 0:00:34,94
124 FASTERBOV Elena (ISR) ISRAEL NATIONAL TEAM 0:00:38,30
125 FOLLONI Silvia (ITA) TEAM CHIRIO – TRE COLLI 0:00:39,05
126 MUNOZ Mireia (ESP) EQUIPE NATIONALE DU PAYS BASQUE 0:00:40,99
127 NOVIKOVA Olena (UKR) MX3 MX3 0:00:41,12
128 FATTORI Giorgia (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:00:43,09
129 REATI Vittoria (ITA) MIC S.C. MICHELA FANINI 0:00:43,30
130 MORAN Amit (ISR) ISRAEL NATIONAL TEAM 0:00:44,18
131 MARIOTTO Valentina (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:00:47,27
132 BACINSKA Agnieszka (POL) MAT ATOM CYCLING TEAM 0:01:04,19