Fot. Katusha-Alpecin

Z niemal całkowitą pewnością można stwierdzić, że emocjonujący drugi etap wyścigu Driedaagse De Panne rozstrzygnął losy klasyfikacji generalnej na korzyść Philippe`a Gilberta (Quick-Step Floors). Finisz po etapowy łup wygrał Norweg Alexander Kristoff (Katusha-Alpecin). 

Drugi dzień rywalizacji w belgijskim wyścigu Driedaagse De Panne-Koksijde (2.HC) to prawie 193-kilometrowa przeprawa z Zottegem do Koksijde.

W ucieczkę dnia zabrało się dziesięciu kolarzy. Około 65 kilometrów przed metą z peletonu kontratakowali Alex Kirsch (WB Veranclassic Aqua Protect) i Pim Ligthart z drużyny Roompot-Nederlandse Loterij, który zagrażał liderowi wyścigu Philippe`owi Gilbertowi (Quick-Step Floors), ponieważ tracił tylko 1’11”.

Już w tym momencie przewaga uciekinierów wynosiła tylko około minuty, zatem było jasne, że peleton po pierwsze, nie odpuści Ligtharta, a po drugie, że etap będą chcieli rozstrzygnąć sprinterzy.

Niedługo później silny wiatr diametralnie zmienił sytuację na trasie. Ucieczka dnia została skasowana, a peleton podzielił się na kilka grup. W pierwszej z nich był lider Philippe Gilbert, ale nie znalazł się tam Luke Durbridge (Orica-Scott), wicelider wyścigu i jeden z bohaterów pierwszego etapu. 25 kilometrów przed metą obie grupy dzieliło 40 sekund.

W miarę zbliżania się do mety przewaga grupy Gilberta rosła, a sam mistrz Belgii dyrygował kolegami i zbierał sekundy na lotnych premiach. Gdzieś w tle walki o klasyfikację generalną do boju przygotowywali się obecni tam sprinterzy – Marcel Kittel (Quick-Step Floors), Alexander Kristoff (Katusha) czy Andrea Guardini (UAE Team Emirates).

W kontekście finałowego sprintu w najlepszej sytuacji znajdował się Kittel, który miał do pomocy trzech kolegów, włącznie z jadącym w białej koszulce Gilbertem. Niemcowi nie udało się jednak wykorzystać tej przewagi. Najszybszy okazał się Alexander Kristoff, a bardzo dobre czwarte miejsce wywalczył świetnie finiszujący 23-letni kolarz BORA-hansgrohe, Pascal Ackermann.

Wyniki drugiego etapu:

1 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin 4:37:29
2 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
3 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors
4 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
5 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates
6 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
7 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
8 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
9 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept
10 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
11 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
12 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
13 Pim Ligthart (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
14 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
15 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
16 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
17 Mark Mcnally (GBr) Wanty – Groupe Gobert
18 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
19 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo 0:00:05
20 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin 0:00:07
21 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
22 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors 0:00:24
23 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:32
24 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
25 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
26 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Groupe Gobert
27 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
28 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport 0:01:34
29 Eduard Grosu (Rom) Nippo – Vini Fantini 0:02:13
30 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
31 Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto – Isorex
32 Michael Goolaerts (Bel) Veranda’s Willems Crelan 0:02:39
33 Stijn Devolder (Bel) Veranda’s Willems Crelan
34 David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
35 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates
36 Andre Looij (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
37 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
38 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
39 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
40 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon
41 Michael Cools (Bel) Tarteletto – Isorex
42 Mathias De Witte (Bel) Cibel – Cebon
43 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
44 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
45 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
46 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
47 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
48 Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal
49 Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal
50 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
51 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
52 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
53 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect
54 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
55 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo
56 Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
57 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
58 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
59 Alexander Cools (Bel) Cibel – Cebon
60 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
61 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
62 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
63 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
64 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
65 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo
66 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
67 Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates
68 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
69 Julien Morice (Fra) Direct Energie
70 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini
71 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
72 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
73 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
74 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
75 Gaetan Bille (Bel) Veranda’s Willems Crelan
76 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
77 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
78 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
79 Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates
80 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
81 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo – Vital Concept
82 Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates
83 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
84 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
85 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
86 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
87 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates
88 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda’s Willems Crelan
89 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
90 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
91 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
92 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
93 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
94 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott
95 Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
96 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
97 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
98 Raymond Kreder (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
99 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
100 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe 0:03:10
101 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
102 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott 0:03:18
103 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice 0:06:46
104 Ole Forfang (Nor) Joker Icopal 0:06:48
105 Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal
106 Vegard Breen (Nor) Joker Icopal
107 Seppe Verschuere (Bel) Cibel – Cebon
108 Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon
109 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
110 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
111 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
112 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
113 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
114 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo – Vital Concept
115 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
116 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
117 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
118 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo – Vital Concept
119 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda’s Willems Crelan
120 Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal
121 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
122 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
123 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
124 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
125 Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal
126 Robin Stenuit (Bel) Wanty – Groupe Gobert
127 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert
128 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo – Vital Concept
129 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
130 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo
131 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
132 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
133 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
134 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
135 Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini
136 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
137 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
138 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
139 Brice Feillu (Fra) Fortuneo – Vital Concept
140 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
141 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
142 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
143 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini
144 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini
145 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini
146 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
147 Yuma Koishi (Jpn) Nippo – Vini Fantini
148 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini
149 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto – Isorex
150 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
151 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert
152 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
153 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
154 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
155 Niels De Rooze (Bel) Tarteletto – Isorex
156 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert
157 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:11:52
158 Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto – Isorex
159 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda’s Willems Crelan
160 Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto – Isorex
161 Robby Cobbaert (Bel) Cibel – Cebon
162 Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert
163 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
164 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
165 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
166 Alexander Maes (Bel) Cibel – Cebon
167 Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
168 Boris Vallee (Bel) Fortuneo – Vital Concept
169 Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto – Isorex 0:13:29
DNF Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
DNF Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe
DNF Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy
DNF Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
DNF Berden De Vries (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
DNF Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
DNF Wim Reynaerts (Bel) Cibel – Cebon
DNS Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
DNS Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
DNS Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates
DNS Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
DNS Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors 9:13:28
2 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo 0:00:50
3 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin 0:01:07
4 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 0:01:11
5 Pim Ligthart (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:15
6 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
7 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect 0:01:17
8 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept
9 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo 0:01:22
10 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:02:25
11 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:02:49
12 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott 0:03:07
13 Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates 0:03:28
14 Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto – Isorex 0:03:30
15 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates 0:03:56
16 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie 0:04:00
17 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
18 Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates
19 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal 0:05:36
20 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Groupe Gobert
21 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe 0:05:50
22 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin 0:06:22
23 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
24 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
25 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:06:43
26 Mathias De Witte (Bel) Cibel – Cebon
27 Gaetan Bille (Bel) Veranda’s Willems Crelan
28 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
29 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe 0:06:53
30 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors 0:07:57
31 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:08:00
32 Ole Forfang (Nor) Joker Icopal 0:08:05
33 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
34 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini
35 Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:08:57
36 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:09:49
37 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates 0:09:50
38 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
39 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
40 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
41 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
42 Mark Mcnally (GBr) Wanty – Groupe Gobert
43 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors 0:09:57
44 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
45 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors 0:10:14
46 Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates 0:10:40
47 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:10:52
48 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors 0:11:11
49 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe 0:11:22
50 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport 0:11:24
51 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:11:31
52 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo 0:12:03
53 Eduard Grosu (Rom) Nippo – Vini Fantini
54 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect 0:12:26
55 Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal 0:12:27
56 Stijn Devolder (Bel) Veranda’s Willems Crelan 0:12:29
57 David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
58 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
59 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo
60 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
61 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
62 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
63 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
64 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
65 Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal
66 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo
67 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
68 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
69 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini
70 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
71 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
72 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
73 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
74 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
75 Julien Morice (Fra) Direct Energie
76 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
77 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
78 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates
79 Michael Goolaerts (Bel) Veranda’s Willems Crelan
80 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
81 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
82 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect
83 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
84 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
85 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
86 Raymond Kreder (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
87 Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
88 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
89 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
90 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
91 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
92 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
93 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
94 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
95 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda’s Willems Crelan
96 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo – Vital Concept
97 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
98 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
99 Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
100 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
101 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal 0:13:00
102 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott 0:13:08
103 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 0:14:49
104 Alexander Cools (Bel) Cibel – Cebon 0:16:03
105 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice 0:16:36
106 Brice Feillu (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:16:37
107 Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon 0:16:38
108 Seppe Verschuere (Bel) Cibel – Cebon
109 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
110 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
111 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo
112 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
113 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
114 Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal
115 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
116 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto – Isorex
117 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
118 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
119 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo – Vital Concept
120 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
121 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo – Vital Concept
122 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo – Vital Concept
123 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
124 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
125 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
126 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
127 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini
128 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini
129 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
130 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda’s Willems Crelan
131 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
132 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
133 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
134 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
135 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
136 Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal
137 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
138 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
139 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
140 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
141 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
142 Yuma Koishi (Jpn) Nippo – Vini Fantini
143 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini
144 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert
145 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert
146 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport 0:17:57
147 Robin Stenuit (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:18:05
148 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal 0:18:54
149 Michael Cools (Bel) Tarteletto – Isorex 0:20:36
150 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:21:40
151 Robby Cobbaert (Bel) Cibel – Cebon 0:21:42
152 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
153 Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert
154 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda’s Willems Crelan
155 Vegard Breen (Nor) Joker Icopal 0:24:45
156 Niels De Rooze (Bel) Tarteletto – Isorex
157 Andre Looij (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:26:48
158 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
159 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
160 Alexander Maes (Bel) Cibel – Cebon 0:29:49
161 Boris Vallee (Bel) Fortuneo – Vital Concept
162 Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal 0:30:54
163 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy 0:30:57
164 Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto – Isorex 0:36:01
165 Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto – Isorex
166 Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
167 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
168 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise
169 Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto – Isorex 0:37:38