Każdy rower przestanie nadawać się do użytku, jeśli nie będzie we właściwym czasie serwisowany. Podobnie jest z organizmem podczas wysiłku – kolarz szybko odpadnie z sił bez energetycznego doładowania. Jak pobudzić się na trasie? Rozwiązaniem nie musi być kawa czy też inne napoje, które tylko na krótką chwilę pobudzają do działania. W czasie rowerowych zmagań warto postawić na profesjonalistów. W siedmiu punktach SQUEEZY wyjaśnia, dlaczego bryluje w swoim fachu.

1. Doświadczenie

Niemiecka marka jest pionierem na światowym rynku żeli energetycznych. Jako pierwsza na globie zaczęła wspierać sportowców produktami niezbędnymi dla zdecydowanej większości zawodników podczas treningów i zawodów. SQUEEZY przetarło szlaki, na których z każdym dniem porusza się coraz więcej sportowców. To dobry moment, by wkroczyć na ścieżkę zwycięstwa i skorzystać z pomocy firmy od lat udoskonalającej sekretny przepis na dawkę mocy.

2. Zróżnicowane węglowodany

Jeśli chodzi o połączenie cukrów prostych i złożonych, SQUEEZY zna idealny podział. Dzięki temu kolarz szybko uzupełnia energetyczne niedobory i może przez dłuższy czas utrzymać wysoką wydajność organizmu. Żele energetyczne – słodkie, słone, z kofeiną czy też bez – w swoim składzie zawierają m.in. maltodekstrynę i fruktozę. Zestawienie ze sobą takich węglowodanów zapewnia zrealizowanie założonej taktyki – pędzić przez cały wyścig na pełnym paliwie.

3. Niska osmolalność

Z paliwem dla zawodnika jest jak z operacją przeszczepu – chodzi o to, by organizm przyjął je bez żadnych komplikacji. W przypadku produktów SQUEEZY znaczącą rolę odgrywa niskie stężenie luźnych cząstek, czyli tzw. niska osmolalność. W prostych słowach oznacza to poprawę absorpcji energii. Łatwo przyswajalne są nie tylko żele, ale i napoje energetyczne. Każda postać odżywek współpracuje z organizmem.

4. Brak glutenu i laktozy

Jak wygląda Twoja dieta? Jeśli zawodnik nie toleruje takich składników jak gluten i laktoza bądź świadomie rezygnuje z ich używania, SQUEEZY oferuje pomoc w sportowym trybie żywienia. Żele energetyczne to nie tylko bogactwo węglowodanów. To także dbałość o żołądek sportowca i jego wymagania względem odżywek. Kolarze wszystkich diet, łączcie się!

5. Brak składników pochodzenia zwierzęcego

Nie tylko bezglutenowcy mają łatwiej na trasie z produktami SQUEEZY. Jeśli na sali są wegetarianie i weganie, to także dla nich zapala się zielone światło – nie tylko żele, ale również batony energetyczne (np. SQUEEZY Organic Bar) polecają się bezmięsnym kolarzom. Dzięki swojej naturalności i w 100% zdrowym składnikom odżywki są lekkostrawne i sprawdzają się nawet w najcięższych rowerowych bojach.

6. Czas na regenerację!

SQUEEZY jest niezawodnym wsparciem w trakcie wysiłku, ale nie opuści rowerzysty w potrzebie, gdy emocje już opadną… Aby zregenerować się po wytężonym treningu lub zawodach, warto postawić na waniliowy baton SQUEEZY Recovery Bar, czekoladowy napój SQUEEZY Protein Drink oraz tabletki z aminokowasami SQUEEZY 100% Pure Amino. Obecność niezbędnych witamin i minerałów pozwala przywrócić organizmowi równowagę energetyczną, a skoro o wanilii i czekoladzie mowa, to nie sposób nie wspomnieć o siódmym powodzie, jakim jest…

7. Przyjemny smak!

Zarówno żele, jak i batony oraz napoje występują w kilku wersjach smakowych. Wszystko po to, by zawodnik mógł zaspokajać energetyczne braki z rozkoszą dla podniebienia. Na co postawisz Ty? Spośród pełnej oferty produktowej na http://squeezy.com.pl/ wybierz ulubiony smak wzbogacony o dawkę mocy na trudy każdego wyzwania!

Więcej informacji związanych z prawidłowym żywieniem można znaleźć TUTAJ. O witaminach, o składnikach odżywczych, o węglowodanach… Zdobądź jeszcze więcej potrzebnych informacji i bądź wzorem do naśladowania w odżywianiu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments