Foto: www.naszosie.pl

Białobłocki i Tratnik do CCC Sprandi Polkowice, póki co zero nowych nabytków VERVA ActiveJet Team – czyli zestawienie transferów w ekipach Pro Continental na sezon 2017.

Długo musieliśmy czekać na wzmocnienia w wykonaniu CCC Sprandi Polkowice. Mocnym wzmocnieniem na czasówki będzie Marcin Białobłocki, nieźle wyglądają papiery na ściganie Jana Tratnika. Czy młody Schlegel zdoła się cokolwiek rozwinąć pod skrzydłami Piotra Wadeckiego? Na to pytanie niedługo otrzymamy odpowiedź.

Niestety nie mamy żadnych informacji dotyczących VERVY, ale wciąż liczymy na pozostanie w Pro Continental i choćby kosmetyczne zmiany w składzie.

Poniżej transfery w ekipach na dzień 2.11.2016 r.

Androni Giocattoli – Sidermec

• Davide Ballerini (Unieuro Wilier Trevigiani)
• Raffello Bonusi (General Store Bottoli Zardini)
• Mattia Cattaneo (Lampre-Merida)
• Fausto Masnada (Colpack)
• Iván Sosa (GS Maltinti Lampadari)
• Andrea Vendrame (Zalf Euromobil Désirée Fior)

Aqua Blue Sport (nowa ekipa)

• Adam Blythe (Tinkoff)
• Matthew Brammeier (Dimension Data)
• Mark Christian (Wiggins)
• Stefan Denifl (IAM)
• Connor Dunne (JTL Condor)
• Andrew Fenn (Sky)
• Aaron Gate (An Post-Chainreaction)
• Lasse Norman Hansen (Stölting)
• Leigh Howard (IAM)
• Martyn Irvine (Madison Genesis)
• Peter Koning (Drpac)
• Michel Kreder (Roompot-Oranje)
• Lars Petter Nordhaug (Sky)
• Daniel Pearson (Wiggins)
• Larry Warbasse (IAM)
• Calvin Watson (An Post-Chainreaction)

Bardiani – CSF

• Vincenzo Albanese (Hopplà Petroli Firenze)
• Marco Maronese (Zalf Euromobil Désirée Fior)
• Niccolò Pacinotti (Hopplà Petroli Firenze)
• Luca Wackermann (Nasr-Dubai)

Caja Rural – Seguros RGA

• Alex Aranburu (Euskadi Basque Country–Murias Taldea)
• Chris Butler (Cycling Academy)
• Jon Irisarri (Caja Rural-Seguros RGA U 23)
• Rafael Reis (W 52-FC Porto)
• Nicholas Schultz (SEG)
• Yuri Trofimov (Tinkoff)
• Josu Zabala (Caja Rural-Seguros RGA U 23)

CCC Sprandi – Polkowice

• Marcin Białobłocki (One)
• Michal Schlegel (Klein Costantia)
• Jan Tratnik (Amplatz-BMC)

Cofidis, Solutions Crédits

• Guillaume Bonnafond (Ag2r-La Mondiale)
• Dimitri Claeys (Wanty-Groupe Gobert)
• Dorian Godon (Vulco-VC Vaulx-en-Velin)
• Mathias Le Turnier (Océane Top 16)
• Jimmy Turgis (Roubaix Lille Métropole)
• Jonas Van Genechten (IAM)

Delko – Marseille Provence KTM

• Mauro Finetto (Unieuro Wilier)
• Ángel Madrazo (Caja Rural-Seguros RGA)
• John Anderson Rodríguez (EPM Tigo-Une Área Metropolitana)
• Gatis Smukulis (Astana)

Direct Energie

• Jonathan Hivert (Fortuneo-Vital Concept)
• Paul Ourselin (Vendée U)

Fortuneo – Vital Concept

• Maxime Bouet (Etixx-Quick Step)
• Erwann Corbel (VC Pays de Loudéac)
• Maxime Daniel (Ag2r-La Mondiale)
• Romain Hardy (Cofidis)
• Arnold Jeannesson (Cofidis)
• Gianni Meersman (Etixx-Quick Step)
• Laurent Pichon (FDJ)

Funvic Soul Cycles – Carrefour

• Caio Godoy
• Daniel Silva (Rádio Popular-Boavista)

Gazprom – RusVelo

• Pavel Brutt (Tinkoff)
• Dmitry Kozonchuk (Katusha)
• Sergey Lagutin (Katusha)
• Alexander Porsev (Katusha)
• Ivan Rovny (Tinkoff)
• Alexei Tsatevich (Katusha)
• Nikolay Trusov (Tinkoff)

Nippo – Vini Fantini

• Julien Arredondo (Trek-Segafredo)
• Nicolas Bagioli (Zalf Euromobil Désirée Fior)
• Marco Canola (UnitedHealthcare)
• Masakazu Itō (Asia)
• Marino Kobayashi (Kuota-Construcciones Paulino)
• Alan Marangoni (Cannondale-Drapac)
• Hideto Nakane (Asia)
• Ivan Santaromita (Sky Dive Dubai)
• Kohei Uchima (Bridgestone–Anchor)

ONE Pro Cycling

• August Jensen (Coop-Øster Hus)
• Christopher Lawless (JTL Condor)
• Thomas Stewart (Madison – Genesis)

Roompot – Nederlandse Loterij

• Tim Ariesen (SEG Racing)
• Martijn Budding (Rabobank Continental)
• Pim Ligthart (Lotto-Soudal)
• Jeroen Meijers (Rabobank Development)
• Jens Mouris (Drapac)
• Elmar Reinders (Cyclingteam Jo Piels)
• Oscar Riesebeek (Metec-TKH p/b Mantel)
• Martjn Tusveld (Rabobank Development)
• Taco van der Hoorn (Join´s-De Rijke)
• Coen Vermeltfoort (Join-S-De Rijke)

Sport Vlaanderen – Baloise

• Piet Allegaert (EFC-Etixx)
• Benjamin Declercq (EFC-Etixx)
• Kevin Deltombe (Lotto-Soudal U 23)
• Lindsay De Vylder (EFC-Etixx)
• Christophe Noppe (EFC-Etixx)
• Edward Planckaert (Lotto-Soudal U 23)

Team Manzana – Postobon

• Jetse Bol (Cyclingteam Join-S – De Rijke)
• Antonio Piedra (Funvic Soul Cycles – Carrefour)
• Ricardo Vilela (Caja Rural – Seguros RGA)

UnitedHealthcare Pro Cycling Team

• Janier Acevedo (Jamis)
• Alexander Cataford (Silber)
• Lucas Sebastián Haedo (Jamis)
• Greg Henderson (Lotto-Soudal)
• Gavin Mannion (Drapac)
• Travis McCabe (Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear)
• Lachlan Norris (Drapac)

Vérandas Willems-Crelan (połączenie Vérandas Willems i Crelan – Vastgoedservice)

• Gaetan Bille (Wanty – Groupe Gobert)
• Stijn Devolder (Trek – Segafredo)
• Huub Duijn (Roompot – Oranje Peloton)
• Stan Godrie (Rabobank Development Team)
• Michael Goolaerts (Lotto Soudal U-23)
• Jappe Jaspers
• Tim Merlier (Crelan – Vastgoedservice)
• Wout Van Aert (Crelan – Vastgoedservice)
• Otto Vergaerde (Topsport Vlaanderen – Baloise)

Wanty – Groupe Gobert

• Fabien Doubey (CC Étupes)
• Wesley Kreder (Roompot-Oranje)
• Guillaume Levarlet (HP BTP-Auber 93)
• Xandro Meurisse (Crélan-Vastgoedservice)
• Yoann Offredo (FDJ)
• Pieter Vanspeybrouck (Topsport Vlaanderen-Baloise)
• Guillaume Van Keirsbulck (Etixx-Quick Step)

Wilier Triestina – Southeast

• Davide Malacarne (Astana)
• Christian Raileanu (Gaiaplast Bibanese)